TR_Battle [AKTİF]

Users who are viewing this thread

Miltiades1453 said:
Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/id/miltiadespaternus/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: MiltiadeS
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)4024216
Yasaklandığınız Tarih ve Saat:Çok eskiden hatırlamıyorum
Neden Yasaklandınız?:Admine küfür
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:Olayı dediğim gibi hatırlamıyorum o anlık sinirle küfür etmişimdir . Ettiğim admin her kimse kendisinden özür diliyorum . Tekrar olmayacağının temennisini veriyorum.

Öncelikle ben sunucuya girer girmez bana ailevi küfür ettin bu bir, yasaklanınca yaklaşık on tane keyle girip O*****Ç****Cerci diye girdin bu iki. Neden yasaklamanı kaldırtayım ki ?

Cerci said:
Miltiades1453 said:
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:Olayı dediğim gibi hatırlamıyorum o anlık sinirle küfür etmişimdir . Ettiğim admin her kimse kendisinden özür diliyorum . Tekrar olmayacağının temennisini veriyorum.

Öncelikle ben sunucuya girer girmez bana ailevi küfür ettin bu bir, yasaklanınca yaklaşık on tane keyle girip O*****Ç****Cerci diye girdin bu iki. Neden yasaklamanı kaldırtayım ki ?

Böyle mantıklı adminleri severim :wink:

White Snake said:
Cerci said:
Miltiades1453 said:

Böyle mantıklı adminleri severim :wink:
Teşekkürler o halde  :wink:

steam adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198310782308/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:Canyaman
Yasaklandığınız IDnız:350516580
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 27.01.2020 saat akşam 22 civarı
Neden Yasaklandınız?:Ben ve arkadaşım oyundayken aynı nicke sahip iki kişi takım olup birbirlerine kolladılar sinirlerime hakim olamayıp sözlü tartışmaya girdim.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:grin:ün olanlar anlık sinirle yazılmış şeyler idi.Bir daha yaşanmayacağını umuyorum.

ok boomer

Steam Adresiniz: [TR] Radagast
Yasaklandığınız Karakterin Adı: hatırlamıyorum
Yasaklandığınız IDniz: 284-89-79
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: hatırlamıyorum 2 ay geçti
Neden Yasaklandınız?: Trolling, çıplak dolaşmaYasağınız Neden Kaldırılmalı?: Bu kadar büyük bir ban cezası olduğunu bilmiyordum, bir daha tekrarlamayacağım.

Steam Adresiniz: [TR] Radagast
Yasaklandığınız Karakterin Adı: hatırlamıyorum
Yasaklandığınız IDniz: 284-89-79
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: hatırlamıyorum 2 ay geçti
Neden Yasaklandınız?: Trolling, çıplak dolaşmaYasağınız Neden Kaldırılmalı?: Bu kadar büyük bir ban cezası olduğunu bilmiyordum, bir daha tekrarlamayacağım.

Kuralları bilmediğini varsayarak bu seferlik yasağını kaldırıyorum. Daha dikkatli olmaya çalış.

Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198394047878/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:Etzel
Yasaklandığınız IDniz:4332736
Yasaklandığınız Tarih Ve Saat:1 ay önce
Neden Yasaklandınız?:Başkasının adını kullandım
Yasanığınız Neden Kaldırılmalı?:sıkıldığım için (Kuralları bilmiyordum)

Bu seferlik banını açıyorum. Daha dikkatli olmaya çalış.

➤ Başkasının taklidini yapmak yasaktır.

Merhaba öncelikle. Bir kaç gün önce Warbanda bir arkadaşım ile girip vakit geçirmek için girmek istedim fakat Türk sunucularında banlı olduğumu fark ettim. Ardından durumu sunucularda admin olan Luzika'ya aktardım o da benim Sunucu sahibine küfür ettiğimi söyledi fakat benim bildiğim kadarıyla o kadar büyük bir olay olmadı hatta karşı taraftan küfür aldığımı da söyleyebilirim :grin: Her neyse demek istediğim sunucu dışında yaşanan bir olaydan ötürü sorunu yaşadığın kişinin ID sine kadar arayıp bütün sunuculardan banlamanın mantığı nedir? Gerçekten şu ölü oyun da bu kadar işsiz misiniz?

Merhaba öncelikle. Bir kaç gün önce Warbanda bir arkadaşım ile girip vakit geçirmek için girmek istedim fakat Türk sunucularında banlı olduğumu fark ettim. Ardından durumu sunucularda admin olan Luzika'ya aktardım o da benim Sunucu sahibine küfür ettiğimi söyledi fakat benim bildiğim kadarıyla o kadar büyük bir olay olmadı hatta karşı taraftan küfür aldığımı da söyleyebilirim :grin: Her neyse demek istediğim sunucu dışında yaşanan bir olaydan ötürü sorunu yaşadığın kişinin ID sine kadar arayıp bütün sunuculardan banlamanın mantığı nedir? Gerçekten şu ölü oyun da bu kadar işsiz misiniz?

Sunucu dışında yaşanan olayı sunucuya aktarmak mı? nE

Oyun dışında istediğin admine küfür edebilirsin, bu bizim umrumuzda olmaz. Fakat İbrahim Pasha admin değil sunucu sahibi. Senin ölü dediğin oyun için kendisi her ay bir ev kirası kadar para verip insanlara hizmet sunmaya çalışıyor. Kendisinden sunucu isteyip alamadığın zaman adama hakaret etmişsin o da seni kendi sunucularından yasaklamış. Neden ban yedim değil de neden bu kadar toxic bir oyuncuyum diye sorman gerekiyor. Ayrıca senin için o kadar uğraşmadık merak etme, el alışkanlığı 5-10 saniye falan sürdü.

Hakaret
Sunucu isteyip vermeyince sövmek gibi böyle aptalca bir olay yaşanmadı aksine bana aptal mısın gibisinden cümleler kurulunca s*ktir git diyip hiç uğraşamam diyerek ben onu engelledim bunun dışında bir olay olmadı. Bu söylediklerinden sonra ben de sana açıkca söyleyebilirim ki sen benim oyunculuğum hakkında zerre söz hakkına sahip olamazsın. Sunucuda yaptığınız yüzsüzlükten sonra burada da yaptığınız hakaretten belli ediyorsunuz yıkıklığınızı. Ortam ölü olsa da bir şey yapmaya çalışan Paşan seni pembe yalanlarıyla kandırmış belli ki yüzsüzlüğünü kendi açıklama yapmayarak gösteriyor zaten. Aa pardon çok meşgul birisi değil mi? Her sunucu açan insanların klasik egosu siz gerçekten klişe bile değilsiniz tamamen gereksizsiniz. Banımın açılması için değil bu yapılan yıkıklığı ortama göstermek için foruma girdim yoksa ne sizinle diyaloğa girmek için ne de sunucularınızda oynamak için çaba göstermem. Tekrar ederek söylüyorum. Ben bu kıymetli paşanıza ağza alınmayacak sözler söylemedim aksine kendisi söyledi ve bunu kurduğum faction liderleri steam chatinde de yapmıştı. Ha illahaki şait istersiniz böyle boş işlerle uğraşmıycağım tek istediğim bu yapılan aptallığın göz önüne alınarak bir özür dilenmesiydi fakat bunu bile yapamayacak kadar yıkıksınız. Bir daha yazmıycağım, banım açılsada sunucularınıza girmeyeceğim. İyi Forumlar.

Sunucu isteyip vermeyince sövmek gibi böyle aptalca bir olay yaşanmadı aksine bana aptal mısın gibisinden cümleler kurulunca s*ktir git diyip hiç uğraşamam diyerek ben onu engelledim bunun dışında bir olay olmadı. Bu söylediklerinden sonra ben de sana açıkca söyleyebilirim ki sen benim oyunculuğum hakkında zerre söz hakkına sahip olamazsın. Sunucuda yaptığınız yüzsüzlükten sonra burada da yaptığınız hakaretten belli ediyorsunuz yıkıklığınızı. Ortam ölü olsa da bir şey yapmaya çalışan Paşan seni pembe yalanlarıyla kandırmış belli ki yüzsüzlüğünü kendi açıklama yapmayarak gösteriyor zaten. Aa pardon çok meşgul birisi değil mi? Her sunucu açan insanların klasik egosu siz gerçekten klişe bile değilsiniz tamamen gereksizsiniz. Banımın açılması için değil bu yapılan yıkıklığı ortama göstermek için foruma girdim yoksa ne sizinle diyaloğa girmek için ne de sunucularınızda oynamak için çaba göstermem. Tekrar ederek söylüyorum. Ben bu kıymetli paşanıza ağza alınmayacak sözler söylemedim aksine kendisi söyledi ve bunu kurduğum faction liderleri steam chatinde de yapmıştı. Ha illahaki şait istersiniz böyle boş işlerle uğraşmıycağım tek istediğim bu yapılan aptallığın göz önüne alınarak bir özür dilenmesiydi fakat bunu bile yapamayacak kadar yıkıksınız. Bir daha yazmıycağım, banım açılsada sunucularınıza girmeyeceğim. İyi Forumlar.

Seni yasakladık diye yıkık olduk demek :lol: Daha önce de bana küfür ettin ama ben ağzımı açmadım ve olayı büyütmedim. Arkadaşlarınla gelip hala burada hakaret edip olay çıkartıyorsun. Kusura bakma ama kimse senden özür dilemeyecek. Sana da iyi forumlar.

Ne yazık ki sunucuların parası armağan yavuz'dan değil ibrahim pasha'dan çıkıyor. O yüzden sözünün daha fazla geçmesi normal gibii.

Back
Top Bottom