TR Sword&Board II 3vs3 Turnuva [İptal Edildi]

Users who are viewing this thread

Herkese merhaba! Uzun zamandır turnuvayla alakalı gelişmeleri size aktaramadık, bunun için bütün oyuncularımızdan özür diliyoruz. Kurlar atmış olduğum resimdeki gibidir, görüntü net ve büyük olmayabilir ama okunuyor. Elimden geldiğince bir şekilde buraya resim olarak aktarmaya çalıştım. Tavsiye ve şikayetleriniz için iletişim: IR_Alcott
Herkese iyi günler diliyorum.

Turnuvamızın başlayacağı tarhi 06.08.2021'dir. Turnuvayla alakalı bilgiler hem buradan hem de Discord'dan paylaşılacaktır. Şimdiden bütün takımlara başarılar diliyoruz.

Habic - Çanakkale maçında kayıt edilmeyen oyuncu oynadı Alcotta yazdım cevap :
Strider oyunu bıraktı, maç saatinde de Noble sunucuya birçok kez girmeyi denemiş fakat girememiş.
[23:01]
Strider oyunu bıraktığı için mecburi oyuncu değişikliğine gidildi.

Yapılan haksızlığa karşılık turnuvadan çekiliyoruz herkese başarılar.

Habic - Çanakkale maçında kayıt edilmeyen oyuncu oynadı Alcotta yazdım cevap :
Strider oyunu bıraktı, maç saatinde de Noble sunucuya birçok kez girmeyi denemiş fakat girememiş.
[23:01]
Strider oyunu bıraktığı için mecburi oyuncu değişikliğine gidildi.

Yapılan haksızlığa karşılık turnuvadan çekiliyoruz herkese başarılar.
Merhaba. Klasik bir yenilginin ardından haset duygusunun beraberinde getirdikleri... Bu yaşanan durumu bir haksızlık olarak görmenize anlam veremedim, ilk turnuvada sergilediğimiz tutumla bu turnuvada sergilediğimiz tutum oldukça farklıydı. Durumu izah etmemize rağmen ''banane, beni ilgilendirmez'' tarzında yanıtlar verip benim size özelden yazdığımı buraya copy paste yapmanız ne kadar da şaşırtıcı. Konuşmaların hepsini atsaydınız da turnuvaya katılan oyuncular durumu daha net ve kimin tarafsız yaklaştığını görmüş olurdu. Her neyse problem değil, netice de oyun oynuyoruz fazla da tartışmamak gerekiyor. Size iyi günler diliyorum, takımınız turnuvadan silinmiştir.

Çorumian Rhapsody [Corum] takımı pasifliklerinden dolayı grubunda bulunan bütün takımlara def win verdiğini açıklamıştır. Grupta bulunan takımlara birer puan eklenecektir.

Gerekli ilgi alâkanın çoğu takım lideri tarafından gösterilmemesi sebebiyle turnuva sonlandırılmıştır.
Odağını tamamen turnuvaya adamış yetkililerimize ve takım liderlerine teşekkür ederiz.
Maalesef Sword&Board 2 - 3vs3 Turnuvası sonuca erdirilemeden bitirilmiştir.
Bir sonraki turnuvada görüşmek dileğiyle, esenlikle kalın.

Back
Top Bottom