TR Sword&Board 3vs3 Turnuva [Kazanan Takım; Metth'in Klonları]

Users who are viewing this thread

Takımınızın Adı: Vikings
Takımınızın Kısaltılmış Tagı: Vikings
Sancak: -
Oyuncu isimleri ve guidleri:
1) Krang GUID: 5130493
2) Caf GUID: 4436340
3) Kaad GUID: Eklenecek.

Takımınızın Adı: habic
Takımınızın Kısaltılmış Tagı: habic
Sancak: -
Oyuncu isimleri ve guidleri:
1) piri GUID: 3958907
2) royal_knight GUID:
1710019
3) aerat GUID :
1568616

Last edited:
Turnuvaya katılan arkadaşlarımız için burada da bir duyuru geçelim. Turnuvamız 13.03.2021 tarihinde başlamış olup, kuralar çekilmiştir. Gelişmelerden haberdar olmak, turnuva sürecini detaylıca takip etmek için lütfen Discord sunucumuza katılınız. İyi günler.

Last edited:
13.03.2021 tarihinde Devlet İslamiyye ve Durzu Team turnuva maçı yapmıştır. Maçı Durzu Team'i mağlup eden Devlet İslamiyye takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Devlet İslamiyye 10 | 6 Durzu Team

14.03.2021 tarihinde Cancers ve Hawliler Takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Hawliler Takımını mağlup eden Cancers takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Cancers 10 | 3 Hawliler Takımı

Last edited:
14.03.2021 tarihinde Jigolos of Doblo ve Order Of The Holy Sepulchre turnuva maçı yapmak için anlaşmıştır. Order Of The Holy Sepulchre takımının belirtilen saatte, Turnuva sunucusunda bulunmaması ve yarım saat boyunca Jigolos of Doblo takımı üyelerini bekletmesi sebebiyle hükmen bu maçı Jigolos of Doblo takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Jigolos of Doblo 10 | 0 Order Of The Holy Sepulchre (OHS Belirtilen saatte gelmediği için hükmen 10 - 0 JD kazandı.)

Last edited:
Kendi arkadaşları olduğu sürece sıkıntı yok xD
''Kendi arkadaşları'' gibi bir sıfat kullanabilmeniz için bizi tanıyor olmanız gerekmektedir ve ayrıca belirtmek isterim ki, kimseyi kayırdığımız yok. Turnuva konusunda taşkınlık çıkarmak yerine durumu bana özelden iletebilirsiniz. Teşekkürler :smile:

''Kendi arkadaşları'' gibi bir sıfat kullanabilmeniz için bizi tanıyor olmanız gerekmektedir ve ayrıca belirtmek isterim ki, kimseyi kayırdığımız yok. Turnuva konusunda taşkınlık çıkarmak yerine durumu bana özelden iletebilirsiniz. Teşekkürler :smile:
Bir tık hak veriyorum Feodras'a. Turnuva düzenlerken en azından hangi oyuncular neden yasaklanmış bir göz gezdirip açabilirsiniz. Örnek olarak vereceğim Hyena adlı arkadaşımızın hile olduğunu bir çok kez dile getirdik ve kanıtladık. Fakat maçlara baktığımda bu arkadaşın takımı, diğer takımı yenmiş. Sizce bu diğer takıma haksızlık değil mi?

Açıkçası multiplayer'ı bayağıdır oynamıyorum hatta elimi bile sürmüyorum diyebiliriz fakat diğer hakkı ile oynayan oyuncuların emekleri hiçe sayılırsa burada bir dur deme hakkına sahibiz, öyle değil mi?

EDIT: Bir tartışma başlatma içerisinde değilim, zaten sayfayı oluşturan arkadaşa hileciler hakkında bir kaç bilgi verdim. Turnuva daha fazla ilerlemeden bunları uygulamanız herkes için iyi olur, iyi forumlar.

Bir tık hak veriyorum Feodras'a. Turnuva düzenlerken en azından hangi oyuncular neden yasaklanmış bir göz gezdirip açabilirsiniz. Örnek olarak vereceğim Hyena adlı arkadaşımızın hile olduğunu bir çok kez dile getirdik ve kanıtladık. Fakat maçlara baktığımda bu arkadaşın takımı, diğer takımı yenmiş. Sizce bu diğer takıma haksızlık değil mi?

Açıkçası multiplayer'ı bayağıdır oynamıyorum hatta elimi bile sürmüyorum diyebiliriz fakat diğer hakkı ile oynayan oyuncuların emekleri hiçe sayılırsa burada bir dur deme hakkına sahibiz, öyle değil mi?

EDIT: Bir tartışma başlatma içerisinde değilim, zaten sayfayı oluşturan arkadaşa hileciler hakkında bir kaç bilgi verdim. Turnuva daha fazla ilerlemeden bunları uygulamanız herkes için iyi olur, iyi forumlar.
Dediğim gibi, Hyena ile ilgili olan hile durumunu bugün öğrendik önceden bilseydik daha önceden müdahale edebilirdik. Yenilen takım olan Durzu Team'i tur atlattırıp, Hyena'nın bulunduğu Devlet İslamiyye takımını diskalifiye ettik.

15.03.2021 tarihinde Metth'in Klonları ve Ottoman takımı arasında olacak olan maçı Ottoman takımının çekilmesiyle hükmen Metth'in Klonları takımı kazanmıştır.

Maç Skoru
Metth'in Klonları 10 | 0 Ottoman

15.03.2021 tarihinde Yargılananlar ve Birileri takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Birileri takımını mağlup eden Yargılananlar takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Yargılananlar 10 | 3 Birileri

Back
Top Bottom