• We'll be making a number of structural changes to the forums on Wednesday, 06.12.2023. No downtime is expected. Read more here.

TR Sword&Board 3vs3 Turnuva [Kazanan Takım; Metth'in Klonları]

Users who are viewing this thread

27.03.2021 tarihinde Yargılananlar ve Teamkill takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Teamkill takımını mağlup eden Yargılananlar takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Yargılananlar 10 | 1 Teamkill
 
29.03.2021 tarihinde Habic ve Calradia takımı turnuva maçı yapmıştır. Taraflar aynı gün erkenden anlaştıkları için maçları erken yapılmıştır. Maçı Calradia takımını mağlup eden Habic takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Habic 10 | 8 Calradia
 
30.03.2021 tarihinde Cancers ve Devlet İslamiyye takımı turnuva maçı için anlaşmıştır. Devlet İslamiyye takımı çekildiği için maçı Devlet İslamiyye takımını mağlup eden Cancers takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Cancers 10 | 0 Devlet İslamiyye [Devlet İslamiyye turnuvadan çekildiği için maçı hükmen Cancers takımı kazandı.]
 
31.03.2021 tarihinde Kirazlar ve Jigolos of Doblo takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Jigolos of Doblo takımını mağlup eden Kirazlar takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Kirazlar 10 | 0 Jigolos of Doblo
 
01.04.2021 tarihinde Metth'in Klonları ve La Rivage takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı La Rivage takımını mağlup eden Metth'in Klonları takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Metth'in Klonları 10 | 0 La Rivage
 
07.04.2021 tarihinde Kirazlar ve Cancers takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Cancers takımını mağlup eden Kirazlar takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

Maç Skoru
Kirazlar 7 | 4 Cancers
 
Çeyrek finaller bitti, şimdi sıra yarı finallerde! Çeyrek finallerde aramızdan ayrılan arkadaşlara turnuvaya katıldıkları için teşekkür ediyoruz.

Turnuvanın son durumu ektedir.
 
10.04.2021 tarihinde Kirazlar ve Yargılananlar takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Yargılananlar takımını mağlup eden Kirazlar takımı kazanarak finalist olmaya hak kazanmıştır.

Maç Skoru
Kirazlar 10 | 3 Yargılananlar
 
11.04.2021 tarihinde Metth'in Klonları ve Habic takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Habic takımını mağlup eden Metth'in Klonları takımı kazanarak finalist olmaya hak kazanmıştır.

Maç Skoru
Metth'in Klonları 10 | 5 Habic
 
Yarı finaller bitti, şimdi sıra finalde! Yarı finallerde aramızdan ayrılan arkadaşlara turnuvaya katıldıkları için teşekkür ediyoruz.

Finalist Takımlar
Metth'in Klonları - Kirazlar

Turnuvanın son durumu ektedir.
 
Final maçı Kirazlar takımının çekilmesiyle bitti! Şu zamana kadar katılan, destek olan herkese çok teşekkür ederiz!

Galip Takım
Metth'in Klonları
 
Back
Top Bottom