Users who are viewing this thread

Eagle' ve yetkili ekibin siz değerli oyuncular için düzenlemiş olduğu "TR Duel Tournaments" etkinliklerinin ilkini tanıtmaktan onur duyuyoruz. Düello şeklinde olacak bu etkinliklerden birincisinin konsepti "Tek elli kılıçlar" olacaktır. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar.

- Turnuva formatı 1v1 ve FT7(ilk 7'ye ulaşan kazanır.) üzerinedir.
- Balyoz, bayıltıcı türü silahlar, çift elli kılıçlar, hem tek/hem çift el türü silahlar, mızrak ve fırlatıcı türü silahlar yasaktır.
- Maksimum 1000 altın ile alışveriş yapabilirsiniz.

- Eşya yükseltmek yasaktır.
- Yerden her hangi bir eşya almak yasaktır.
- Düello sırasında seçtiğiniz krallığı değiştiremezsiniz, düello öncesi belirtilen tarihe kadar değiştirebilirsiniz.
- Düelloyu kaybettiğinizde elenirsiniz.
- Düello sırasında sunucuyu sebepsiz terk ederseniz(ping,fps sorunları için rakibinizi maksimum 2 dakika bekletebilirsiniz.Tabi bunun için karşı rakipten izin alınmalıdır.) hükmen yenilmiş sayılırsınız.
- Eğer oyundan düşen oyuncu, sunucuyu bulamıyorsa veya bağlanamıyorsa düelloya başlandığı için hükmen kaybetmiş sayılır.

- Düellonun yapılacak olduğu sunucuyu Discord sunucusundan yetkili ekibi sizlere söyleyecek ve izlemeye gelecektir.
- Düellolar 'Medium' hızda oynanmak zorundadır.
- Sunucuda her iki tarafında kabul ettiği izleyiciler, düelloyu izleyebilir.
- Karşı oyuncuyu kışkırtacak herhangi bir davranış sergilerseniz yetkili sizi diskalifiye edebilir.
- Herhangi bir kuralı çiğnerseniz diskalifiye olursunuz.

* Not : Kurallar daha önce yapılmış bir düello turnuvasından alınmıştır. (Nitekim; düello turnuvalarının kuralları birbirlerine benzemektedir.)

Oyun içi adınız:
Steam:
Krallık:
GUID:
* Not: Bu formu doldurmayan arkadaşlar listeye alınmayacaklardır.

Eagle'
Woon(Mangudaii)
Thoe

Discord sunucumuza bu metine tıklayarak katılabilirsiniz.

Forum Düzeni ve tasarımı için Mangudai'ye teşekkür ederiz.

Last edited:
Bundan önce acemice yapılmış sözde 2v2 ve 3v3 turnuvalarında yarı finale bile gelinememesine rağmen ısrarla neden yetkililerin ayarladığı ve takip ettiği sunucularda oynamamız gerektiğini anlamıyorum, neden eskiden olduğu gibi duelloları rakibimizle anlaşmalı atıp foruma postlamamıza izin vermeyip zaten ortak tarih belirlemek bu kadar zorken araya bi 3. taraf giriyor?

Oyun içi adınız: gellert
Steam: https://steamcommunity.com/id/impedy/
Krallık: vaegir
GUID: 3928875

Bundan önce acemice yapılmış sözde 2v2 ve 3v3 turnuvalarında yarı finale bile gelinememesine rağmen ısrarla neden yetkililerin ayarladığı ve takip ettiği sunucularda oynamamız gerektiğini anlamıyorum, neden eskiden olduğu gibi duelloları rakibimizle anlaşmalı atıp foruma postlamamıza izin vermeyip zaten ortak tarih belirlemek bu kadar zorken araya bi 3. taraf giriyor?

Oyun içi adınız: gellert
Steam: https://steamcommunity.com/id/impedy/
Krallık: vaegir
GUID: 3928875
Hemen cevaplayayım.
Üçüncü bir şahıs olaya dahil olmadığında turnuvayı ciddiye almayan insanlar düello yapsa bile yazmayacak ya da geç yazacaktır.
Ayrıca eğer yetkili kişi orada olmazsa o maçın kurallara uygun yapılıp yapılmadığı bilinemez.
Geri bildirimin için teşekkür ederim.

Hemen cevaplayayım.
Üçüncü bir şahıs olaya dahil olmadığında turnuvayı ciddiye almayan insanlar düello yapsa bile yazmayacak ya da geç yazacaktır.
Ayrıca eğer yetkili kişi orada olmazsa o maçın kurallara uygun yapılıp yapılmadığı bilinemez.
önceki yapılan 2v2 veya duello turnuvalarına baktığımızda iki taraf anlaşıp kendi sunucularında oynayıp iki tarafın onayıyla da foruma postlandığı sistem gayet sonuna kadar götürüyordu, şimdi hem rakiple, hem de adminle anlaşmamız gerekecek ki son 2-3 etkinlik konusuna baktığımızda bu şekilde yapılan hiçbir turnuva sonuca erememiş, bence sistemi eskisine değiştirmeniz daha iyi olur böylece adminlerle de uğraşmamız gerekmez

önceki yapılan 2v2 veya duello turnuvalarına baktığımızda iki taraf anlaşıp kendi sunucularında oynayıp iki tarafın onayıyla da foruma postlandığı sistem gayet sonuna kadar götürüyordu, şimdi hem rakiple, hem de adminle anlaşmamız gerekecek ki son 2-3 etkinlik konusuna baktığımızda bu şekilde yapılan hiçbir turnuva sonuca erememiş, bence sistemi eskisine değiştirmeniz daha iyi olur böylece adminlerle de uğraşmamız gerekmez
Yine aynı şeyleri yazmak istemiyorum bu yüzden üstteki yazdıklarımı bir daha okursun dostum.

Hemen cevaplayayım.
Şu oyunu bugün hala oynayıp forumundan turnuva bulup katılma zahmeti gösteren kimsenin foruma yazmayacağını sanmıyorum XD Bannerlordda yapılan en geniş çaplı düello turnuvasında bile herhangi bir yetkilinin gözetlemesine gerek yoktu ve sanıyorum turnuva 3-4 kere tekrar yapıldı
Ayrıca kurala uyulmadığı takdirde karşı tarafın çok net bi şekilde anlayacağından ve bildireceğinden eminim

Katılımcıları mağdur etmemek veya saçma sapan kurallar yüzünden uğraştırmamak için büyük çaplı, kaliteli turnuvaları yıllarca yapmış oyunculardan yardım alabilirsiniz

tüm katılımcılara başarılar :xf-wink:

Back
Top Bottom