TR Duel Turnuvası II

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Cala_Leon

Grandmaster Knight
rw6mt.png

rw6n2.png
Oyuna 1 yıl ara vermiştim.1 hafta önce geri döndüm.Fakat forumda muhabbeti geçtiği gibi kimse kalmamış.Bende Warbandı canlandırma adına bu turnuvanın 2. düzenlemeye karar verdim
1. sinden aldığım deneyimle bu turnuvanın öncekinden daha güzel geçeceğine inanıyorum.Umarım katılım fazla olur ve güzel bir turnuva düzenleriz.
Code:
Oyun içi isim:[b]**[/b]
Steam:[b]**[/b]
yıldızlı yerleri silip gerekli bilgileri yazınız
rw6nx.png
1.Bu konuda başvuruda bulunan, bütün oyuncular turnuvaya katılmakta özgürdür. Düellolar TR_Duel_Turnuvası sunucusunda yapılacaktır.
2.Bütün katılımcılardan kuralları okuması beklenmektedir. Eğer kuralları okumaz ve düellolarda isteksizlik veya düello kurallarında bahsi geçen trollemek, aşağılama ve moral bozucu eylemler gerçekleştirirseniz, diskalifiye olursunuz.
3.Katılımcılar ilk olarak -katılımcı sayısına bağlı olarak- gruplara ayırılacaktır. Bir grup içerisindeki oyuncu sayısına göre, gruplardan çıkıp üst turlarda yer alma fırsatı bulacaklardır.
4.Gruplardan çıkan oyuncular, eleme usülu düellolara başlayacaklardır. Dikkat edin -yarı finale kadar- bu turda elenirseniz, turnuvadan da elenmiş sayılacaksınız. Ancak Yarı Finale yükselip de mağlup olmuş oyuncular 3.lük düellosu için savaşacaklardır.
5.Grup maçları ve daha üst turlar için belirlenen düello oynanma süresi içerisinde düellolarınızı bitirmeniz gerekmektedir. Düello tarihini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Belirtilen süre içerisinde tamamlanmayan düellolar için kısa bir ek süre daha verilebilir.
6.Düellolar için başlıca faction Swadia'dır. Ancak düellolar için istediğiniz factionı seçmekte özgürsünüz. Online bir admin bularak karşılaşmanızdan önce factionı değiştirtebilirsiniz. Eğer online bir admin yoksa, Swadia factionı ile düellonuzu yapabilir veya online bir admin bulana kadar düellonuzu erteleyebilirsiniz.
7.Duello skorunu onaylayacak en az 1 şahit in bulunması gerekir.(Veya bir ss yada rakibin skoru onayladığı bir mesaj)
1.Düellolar 2 tarafın anlaştığı bir serverda yapılacaktır.
2.Düellolar maksimum 17 elden olacaktır, yani 9'a ilk ulaşan duelist galip sayılacaktır.
3.Oyuncular; fırlatmalı silahlar,Saplamalı silahlar,Baltalar,kalkan ve Crush özelliği olan silahları kullanamazlar.Bunlar harici oyuncular istediği silahları kullanabilir.
4.Zırh olarak değişiklik yapılmayacak, başlangıç zırhı ile devam edilecektir.
5.Oyuncular düello aralarında silah değiştirebilirler, ancak düello başladıktan sonra silah değiştirmek yasaktır. Kuralı ihlal eden oyuncuların kendileri aleyhine bir puan yazılacaktır.
6.Düello başlar başlamaz saldırmak yasaktır. Önce selam vermeniz daha doğru olur.(3 sn bekleme süresi bitmeden saldırmamak gibi)
7.Düello içinde ve forumda; aşağılayıcı sözler, trolling ve moral bozucu yorumlar yasaktır. Aksi takdirde diskalifiye edilebilirsiniz.

Sunucu için sponsor aranmaktadır.​

ryxs0.png
images
melo.jpeg

rw6r0.png
Grup 1
Balex
Cevolokko
Nirvana
Alex
Tigzeban
GoldKick

Grup 2
Faftel
Airelhach
Dies Irae
Leon
LadyGaladriel
YuzarsiF

Grup 3
Perseus
DeNSiz
MuranKağan
Nautilus
Alper Tunga
Kro

Grup 4
Arawn
RetartedFaggot
Osman
Baga~Kagan
Bullsara

Grup 5
Toi
Arminus
Robin_hood
Irsman
Charon

Grup 6
Rage~Berk
Belendor
TheDoctor
Ayyas
Optik

Grup 7
Atillahan
Thor
Menethil
Agression
Pessimist

Grup 8
1-LapisLazuliciAmca
2-Montewar
3-Bryan
4-Pysctus
5-Korra​

Ben katılmayacağım fakat kimin kazanacağına dair tahmin yapabilir miyiz? Eğer yapabileceksek kazanacak olan kişinin LapisLazuliciAmca olacağını düşünüyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom