TR DE FANTASY LEAGUE?????

FANTASY LEAGUE

• BAL GİBİ DE OLUR

Votes: 17 65.4%
  • OLMAZ

Votes: 9 34.6%

• Total voters
    26

Users who are viewing this thread

GENÇLER MERHABA. Şöyle güzelinden bir fantazi ligi yapsak ne dersiniz ? bu konulardan pek anlamam fakat tr de hiç fantazi ligi yapıldığını görmedim bu sebeple buraya bu konuyu bırakıyorum eğer ki olumlu yanıt alırsak fantazi ligi uygun görülebilir.

Bundan önce bir denenmişti fakat pek başarılı olunamamıştı daha başlamadan bitmişti eğer ilgilenilirse yapılabilir eğlenceli olacağına eminim.

İçeriği nasıl oluyor açıklar mısınız? Yönetim ve Host kısmında yardımcı olmak isterim.
Ticari turnuva gibi olan bir mantığı var Herkes Kayıt yaptırıyor class belirtiyor tecrübelerini falan belirtiyor ardından Kaptan olmak isteyen kişiler Başvuru atıyor kaptan sayısı 9-12 oyuncu sayısı da yeterli sayıya ulaşınca kaptanlara belli bir miktar para veriliyor Yani sanal bir para gibi düşün ve kaptanlar başvuru atan oyuncuları satın alarak kadrolarına katıyorlar açık arttırma mantığı falanda var oyuncu takas olaylarıda var güzel ve eğlenceli sebebi ise Farklı farklı takımlarda farklı farklı insanlar İle tanışıyorsun kısaca böyle

Ticari turnuva gibi olan bir mantığı var Herkes Kayıt yaptırıyor class belirtiyor tecrübelerini falan belirtiyor ardından Kaptan olmak isteyen kişiler Başvuru atıyor kaptan sayısı 9-12 oyuncu sayısı da yeterli sayıya ulaşınca kaptanlara belli bir miktar para veriliyor Yani sanal bir para gibi düşün ve kaptanlar başvuru atan oyuncuları satın alarak kadrolarına katıyorlar açık arttırma mantığı falanda var oyuncu takas olaylarıda var güzel ve eğlenceli sebebi ise Farklı farklı takımlarda farklı farklı insanlar İle tanışıyorsun kısaca böyle
Aynen yamajin arkadaşın anlattığı gibi özetleyecek olursak. belirli sayıda kaptanlar gönüllü olarak belirtiyor kendilerini ve başvuru yapan oyunculara belli bir değer biçiliyor,oyuncunun kalitesine göre değişiklik gösterir bu,ardından kaptanlara aynı bütçe veriliyor ve kaptanlar sırayla oyuncu seçiyor.

Ayrıca turnuvayla ben ilgileneceğim, olumlu yanıt alınırsa söz veriyorum bu turnuvayı yapmak için elimden gelenide yapacağım, o konuda kafanızda soru işareti bulunmasın. Sadece olumlu yanıt alır isek communityden ki alacağız ve alıyoruz gibi de gözüküyor, turnuva yapılacak.

Last edited:
Teşekkürler cevaplarınız için. Sunucular için elimden gelen desteği sağlamak isterim sizlere. Şimdiden katılımcılara başarılar.

GENÇLER MERHABA. Şöyle güzelinden bir fantazi ligi yapsak ne dersiniz ? bu konulardan pek anlamam fakat tr de hiç fantazi ligi yapıldığını görmedim bu sebeple buraya bu konuyu bırakıyorum eğer ki olumlu yanıt alırsak fantazi ligi uygun görülebilir.
bomba olur

Müthiş Olur Aga

Back
Top Bottom