*Toplumsal İncelemeler Yaptığım Kişisel Blogum --Geveze Adamlardan Makaleler--

Users who are viewing this thread

Yorumlarınız için teşekkür ederim, anladığım kadarıyla bu haftaki yazım kısa olmuş.Bu yüzden bir kaç makalede olduğu gibi bu haftaki yazıma devam niteliğinde bir yazı gelecek ve bundan daha uzun olacak.

Bana destek olan tüm okuyucularıma teşekkür ederim.

Bir çırpıda okudum,katılmadığım nokta ise saygınlığın para ile gelmediği. Yine çok güzel bir makale olmuş. Ayrıca görmediğim Türklük Şuuru'nu da okudum, o da çok iyiydi.

Aquilifer_Batu said:
Bir çırpıda okudum,katılmadığım nokta ise saygınlığın para ile gelmediği. Yine çok güzel bir makale olmuş. Ayrıca görmediğim Türklük Şuuru'nu da okudum, o da çok iyiydi.
Orda saygınlığın para ile gelen kısmından bahsetmeye çalışmıştım tam olmamış demekki :smile: Okuduğun ve yorum belirttiğin için teşekkür ederim.

colombos said:
Aquilifer_Batu said:
Bir çırpıda okudum
Çok güzel olmuş ellerine sağlık

Teşekkür ederim, uğraşılan bir şeyin beğenilmesi gerçekten devam etme konusunda çok etkili oluyor.
Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Bu konuyu yeni farkettim gerçekten çok güzel yazmışsın ellerine sağlık devamını bekliyorum.

metalikasker said:
Bu konuyu yeni farkettim gerçekten çok güzel yazmışsın ellerine sağlık devamını bekliyorum.
Teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim.

Felix said:
Uzun süre geçince yazmayı bıraktığını sandım. Tekrar yazman çok güzel oldu.

Uzun bir ara yazmadım arada yazılar paylaşabildim. Bazen insanın içinde ki heves ölüyor benimkide o durumdu, artık düzenli yazmaya çalışacağım...

Back
Top Bottom