*Toplumsal İncelemeler Yaptığım Kişisel Blogum --Geveze Adamlardan Makaleler--

Users who are viewing this thread

Çok iyiydi. Özellikle , benimde fark ettiğim
"Bugün çoğu insan eline bayrağı alacak, ve törenlere katılacak.Bazıları ise daha önce yazdığım gibi tek tatilleri olduğu için bugünü evde dinlenerek geçirecektir.Ama her iki durumdada herkes yarın eski hayatına dönecek ve bir daha ki özel güne kadar Ulu Önder unutulacak."
bu söz durumu çok iyi özetlemiş.

Yorumun için teşekkür ederim.Keşke daha fazla insan bunu fark edebilse değil mi? Bu haftaki pazar yazısı için aklımda iki konu var.Toplumsal incelemelerim bu haftada kaldığı yerden devam edecek.Hafta içinde okunma oranı çok düşük olduğu için hafta içi yazı yazacak bir yazar buldum.Blogta kısa bir süre sonra inceleme yazıları yazan iki yazar olacak.Böylece yazı gelme sıklığıda artacaktır.

bedirhnsk said:
Yorumun için teşekkür ederim.Keşke daha fazla insan bunu fark edebilse değil mi? Bu haftaki pazar yazısı için aklımda iki konu var.Toplumsal incelemelerim bu haftada kaldığı yerden devam edecek.Hafta içinde okunma oranı çok düşük olduğu için hafta içi yazı yazacak bir yazar buldum.Blogta kısa bir süre sonra inceleme yazıları yazan iki yazar olacak.Böylece yazı gelme sıklığıda artacaktır.
süpermiş :grin: Bekliyorum.

Konuyu hortlatıcam ama blog pasife geçti galiba ;
Çevremin “Blogunun bir anlamı yok”, “Boşuna uğraşıyorsun” gibi laflarına....

Makaleleriniz gercekten guzel, ellerinize saglik. Yazdiginiz herseye katilmiyorum fakat yeterince objektif oldugunuzu da dusunuyorum.

Belendor said:
Makaleleriniz gercekten guzel, ellerinize saglik. Yazdiginiz herseye katilmiyorum fakat yeterince objektif oldugunuzu da dusunuyorum.
Öncelikle teşekkür ederim,  beğendiğinize sevindim.Elimden geldiğince objektif yazılar yayınlamaya çalışıyorum.

Son yazım genel olarak varsayımlar üzerine kuruluydu kişiden kişiye değişebilecek konudur.Önemli olanın olayın mantığını kavrayabilmek ve konuları her yönü ile değerlendirmeye almak gerektiğini anlatmak istedim, son yazımda.

Günümüz gençleri artık bir haftalığına ‘aşk’ yaşayıp ayrılabilecek kadar işi ilerlettiler.
Eh, bi ara bıraktınız diye çok korkmuştum. Devam ediyor olmanız süper. Arkaplan değişikliği de çok hoş olmuş. Devamını bekliyorum.

Öncelikle teşekkür ederim, uzun bir süre yazı yayınlayamadığım bir ara dönem oldu.Yazı yayınlayamamın nedeni hastalıklar ve uzun süreli il dışı seyahatleriydi.Tekrar rutine döndüğüm için yazılarıma devam edeceğim.Ayrıca hakkında makale yazılmasını istediğiniz bir konu olursa gelen istekleri dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.

Back
Top Bottom