Toplu Hile Kanıt

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Merhaba dostlar bugün geçmişte attığım şeyin bir benzeriyle karşınızdayım.Lafı uzatmadan anlatıyorum ilk önce bu screen shotları wbmm ve merc admini olan lapache ile paylaştık ve sonuçları karşınızda

YdXB8z.png

DONMWz.png

mXYPgV.jpg

EOaYNn.png

jqk5pJ.png

Cerci said:
Benim ismimi öğeyi denetle yapıp yazmasaydın keşke kanka
email zaten bana ait değil gerekli kişilere emailimi ss şeklinde attım
12948809.999999998_3.JPG

Hile yapımcısı müşterilerini savunuyor oldukça basit bir durum  banınız açılırsa sizi ciddiye alabilirim

Wisherr said:
Cerci said:
12948809.999999998_3.JPG

Hile yapımcısı müşterilerini savunuyor oldukça basit bir durum  banınız açılırsa sizi ciddiye alabilirim
Seni kimsenin takmadığının farkında mısın bilmiyorum ama ögeyi denetle yapıp böyle bir şey yapmak büyük bir şerefsizliktir. Şuan da banımı açtırmak için gerekli kişilerle zaten konuşuyorum

Wisherr said:
Cerci said:
12948809.999999998_3.JPG

O paneli elinize veren hile yapımcısı mı? Bir de öğeyi denetle yapıp ismimizi yazmışsınız, ayrıca şöyle bir durum var ki bu site epostalardan anladığımız kadarıyla bir aktivasyon gerektirmiyor. Dolayısıyla istediğin isim ve eposta ile hesap açabiliyorsun, keşke öğeyi denetle yapmak yerine bu dediğimi yapsaydınız da az anlaşılır olsaydı.

Cerci said:
Wisherr said:
Cerci said:
12948809.999999998_3.JPG

Seni kimsenin takmadığının farkında mısın bilmiyorum ama ögeyi denetle yapıp böyle bir şey yapmak büyük bir şerefsizliktir. Şuan da banımı açtırmak için gerekli kişilerle zaten konuşuyorum

Hilecilerin banı açılmıyormuş öyle duydum ayrıca hile değilsen  banın açılacaktır tartışmaya gerek duymuyorum

Wisherr said:
Cerci said:
Wisherr said:
Cerci said:
12948809.999999998_3.JPG

Hilecilerin banı açılmıyormuş öyle duydum ayrıca hile değilsen  banın açılacaktır tartışmaya gerek duymuyorum
Hilecilerin banı açılmadığı için mi tüm TR'den ve wbmm'den banlısın?

patlamış mısırı mı çalmışlar yaw

şaka bir yana galiba hile kullanmayan kişi sayısı kullanan kişi sayısından daha az gibi her hafta dizi izler gibi ifşa konusu açılıyor cidden oyunun evrildiği yön çok kötü umarım bannerlordda taleworlds bu hile konusunu daha iyi bir şekilde ele alır.

şu ortam yeteri kadar rezil olduğun yetmiyor hala kendi açtığınız fake olan hesaplarla hile sitelerine kayıt olup ss alıp admine atıyorsunuz
gerçek hesaplar olmadığı kanıtlanınca hala bu ortamda kalmaya yüzün olcakmı acaba.

EkcnnJarl said:
şu ortam yeteri kadar rezil olduğun yetmiyor hala kendi açtığınız fake olan hesaplarla hile sitelerine kayıt olup ss alıp admine atıyorsunuz
gerçek hesaplar olmadığı kanıtlanınca hala bu ortamda kalmaya yüzün olcakmı acaba.
Sadece topluluğunun üyeleri savunuyor  hala savunmaya çalışmanızı anlamıyorum

bunu senin anlamanı beklemiyoruz zaten ''sadece poland üyelerinin adıyla açılan sahte hesaplarla'' banlatmaya çalışıyorsunuz. ne diyebilirimki yazık
hilenin yapımcısı hesapları onaylamıyor ve sen hala burda boşuna dil döküyorsun kendi hilen ifşalanınca koydu biraz sanırım

Olayı kapatıyoruz, Hilenin yapımcısından rica ettim, adam admin panelde "wingar" ismini arattı ve bir sonuç çıkmadı, ayrıca hazırladığınız panelin fake olduğunu öğrendik, asıl panelin rengi daha farklı. Bu arada lisansı olanlar "active" olmayanlar "not active" yazıyor, sitede bir tek THobbes'in account'u çıktı onun da lisansı yok. https://prnt.sc/qky5g6

Edit: SS'i benim aldığımı düşünecek IQ'su 2 haneli arkadaşlar için: https://prnt.sc/qky7io

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom