[TO][SP] Kalradya 249

Users who are viewing this thread

Mod yapımına devam ediyoruz ancak üniversite sınavına hazırlanmamızdan dolayı aşırı yavaş ilerliyoruz. Forumda daha evvelde fazla etkin davranmıyorduk şimdi neredeyse hiç etkin davranmıyoruz. Farkımız, şuan çok daha az çalışıyoruz. Herşeye rağmen modun ilerleyişini durdurmamaya uğraşıyoruz.

Açıkçası ne zaman çıktığını pek umursamıyorum(2020 yılı olmadıktan sonra) çıkmasını umursuyorum o yüzden size iyi çalışmalar

Yeni şehir resimleri :

AFUfX.jpg
pf1_q.jpg
fm7pT.jpg

+ Ekip sizden şöyle bir yer fikri istiyor,şartlar şöyle :
*Fazla uçuk olmasın.Modun geçtiği çağa ve evrene dikkat edin.
*Kalenin ismi ve hikayesi mod ile uyumlu olsun.
*Yerleşkenin ne olduğunu belirtin.Kale,şehir,köy,haydut yerleşkesi,mağara,maden vb.

Moda fazla pc kastıran şeyler eklememenizi tavsiye ederim pc öldüde benim ama mod süper gözüküyor seneye bitermi

Müjdeli haber, yaşıyoruz. Kötü haber, çalışmıyoruz. Üniversite sınavına hazırlanıyoruz ve mod yapımına vakit ayırmıyoruz. Çünkü imkanımız yok. İçimizde yazın bitirmek vardı ancak isteğimize ulaşamadık. Sonucunda da çalışmalar durdu. Yanlış bir bilgi vermek gibi olmasın fakat ben modun çıkışına yaklaştığımızı düşünüyorum. Tabii ki tarih yok ve hiçbir şey belli değil. Mezun olduğumuzda Bannerlord'un durumu modun hayatını belirleyebilir. Benim niyetim yok fakat projeyi kaldıradabiliriz. Aslına bakarsanız canımı sıkan bir durumda ortaya malzeme çıkartamadan eli ayağı çekmek zorunda kalmamız oldu. Demek istediğim çok şey var fakat sanırım burada noktalayacağım.

Partizanes said:
Müjdeli haber, yaşıyoruz. Kötü haber, çalışmıyoruz. Üniversite sınavına hazırlanıyoruz ve mod yapımına vakit ayırmıyoruz. Çünkü imkanımız yok. İçimizde yazın bitirmek vardı ancak isteğimize ulaşamadık. Sonucunda da çalışmalar durdu. Yanlış bir bilgi vermek gibi olmasın fakat ben modun çıkışına yaklaştığımızı düşünüyorum. Tabii ki tarih yok ve hiçbir şey belli değil. Mezun olduğumuzda Bannerlord'un durumu modun hayatını belirleyebilir. Benim niyetim yok fakat projeyi kaldıradabiliriz. Aslına bakarsanız canımı sıkan bir durumda ortaya malzeme çıkartamadan eli ayağı çekmek zorunda kalmamız oldu. Demek istediğim çok şey var fakat sanırım burada noktalayacağım.
Sahneleri falan OSP olarak sunacak mısın? Çok işime yarar ?

Modu bırakmadık, bir süreliğine ara verdik. Hatta çok çok az da olsa yine de bir şeyler yapılıyor bazen. Eğer tamamen vazgeçersek olabilir.

omeerfaruk said:
Modu bırakmadık, bir süreliğine ara verdik. Hatta çok çok az da olsa yine de bir şeyler yapılıyor bazen. Eğer tamamen vazgeçersek olabilir.
Modun hazırlanmış kısmını paylaşırsanız çok seviniriz.

Paylaşsak bile oynamakta sıkıntı çekersiniz. Her ne kadar %80i tamamlanmış gibi gözükse de mod yapımı düz bir çizgi şeklinde ilerlemiyor. Biraz baştan, biraz sondan ilerlediği için görev serisi yarım, şehirler yarım şeklinde görürsünüz ve bu bizim emeklerimize de yazık olur, sizler için de hayal kırıklığı olur.

Back
Top Bottom