[TO][SP] Kalradya 249

Users who are viewing this thread

Yok Artık :grin: Oyuna Öyle Atmayız Tabi.Modellere Dalınca Artık Ne Koyacağımı Şaşırıyorum.Sallıyorum Birşeyler.Brfye Geçirirken Objye Dönüştüğü İçin O Zaman Düzgün Birşey Koyuyoruz.Baştan Savma Değil Yani

Mod harika olmuş Şamil. Bu modla modelleme yeteneğin epeyce gelişti. İlk zamanlarını bile hatırlıyorum. Bu arada hala harita yapanınız yoksa ben yardımcı olurum.

Sancaklar MP Clan sancakları gibi. Hem o zamanlarda sancak mı vardı? Arma yap taraflar kısmına, Daha şatafat olur bence.

f9t said:
Sancaklar MP Clan sancakları gibi. Hem o zamanlarda sancak mı vardı? Arma yap taraflar kısmına, Daha şatafat olur bence.
lejyonerleri roma kültüründen esinlendik azıcık araştırırsan sancak taşıyıcalarının bile olduğunu öğrenirsin

proassassin said:
f9t said:
lejyonerleri roma kültüründen esinlendik azıcık araştırırsan sancak taşıyıcalarının bile olduğunu öğrenirsin

Dediğin şey savaşlarda Roma Lejyonerlerinin taşıdığı sancak türü şeyler yani tam sancak olmuyor, Misal;
1024px-Roman_soldiers_with_aquilifer_signifer_centurio_70_aC.jpg

f9t said:
proassassin said:
f9t said:

Dediğin şey savaşlarda Roma Lejyonerlerinin taşıdığı sancak türü şeyler yani tam sancak olmuyor, Misal;
1024px-Roman_soldiers_with_aquilifer_signifer_centurio_70_aC.jpg

RTW'de falan sancak taşıyan askerler vardı.Bence güzel bir özellik,görsel olarak renk katıyor oyuna.

Benim anlatmak istediğim de o. Arkadaş o zamanlar taşıyolar bilmem ne bak araştır diyor da, Roma'da Lejyonerler sancağa benzer bir nesne taşırlardı. Sancak değil!

Hayalgücüm  iyidir isterseniz küçük hikayeler yaratabilirim yani Kalradya ile ilgili hikayeler uydurabilirim sizde onlardan görev, yoldaş mekan çıkartırsınız.İsterseniz iki-üç hikaye uydurup word belgesine koyup özelden atabilirim sizde nasıl oludğuna bakıp beni ekibe alırsınız falan filan  :lol:. Hikaye uyduracaksam Kalradyanın kendine özgü dilini bilmem lazım  :cool:

n00bPanda said:
Hayalgücüm  iyidir isterseniz küçük hikayeler yaratabilirim yani Kalradya ile ilgili hikayeler uydurabilirim sizde onlardan görev, yoldaş mekan çıkartırsınız.İsterseniz iki-üç hikaye uydurup word belgesine koyup özelden atabilirim sizde nasıl oludğuna bakıp beni ekibe alırsınız falan filan  :lol:. Hikaye uyduracaksam Kalradyanın kendine özgü dilini bilmem lazım  :cool:
sen bana yada KhergitKhan a at bi bakalım kardeş :smile:

proassassin said:
n00bPanda said:
sen bana yada KhergitKhan a at bi bakalım kardeş :smile:

2-3 Hikaye yazayim o zaman yarın veya gece vakti atarım.

Back
Top Bottom