[TO][SP] Kalradya 249

Users who are viewing this thread

Düşünce gerçekten güzel, hatta harika. Böyle fantastik modları Türk modculardan çıkması ayrı bir şey zaten. Krallık isimleri filan kim düşündüyse gerçekten helal olsun, kendine ait dili filan düşünceler çok güzel. En kısa sürede çıkmasını bekliyorum , başarılar.

benim için mod 1 sene sonra, 10 sene sonra çıkmış ya da iptal olmuş hiç önemli değil. modeller, özellikler filan da hiç önemli değil. siz türkçe forumda kendi hikayenizle bi mod yapma girişiminde bulunarak büyük bi cesaret örneği gösterdiniz, başarılar dilerim.

Ov...Teşekkür Ederim.Yakın Alakada Bulunman Çok Güzel.Yakında Screenshot Paylaşacağım.İn-Game'e Daha Var,Sabredin :grin:

Edit:Yeni Screenshot Eklenmiştir.

Edit:Anket Eklenmiştir

Ben zırhlar hariç her şeyi beğendim.Zırhlar ise o güzel başlık için fazla sade olmamış mı sence ?

Şurada yakında çıkacak olan Skyrim modu var bak güzel zırhlar var.

http://www.moddb.com/mods/skyrim-civil-war

Yeni değişik binekler(ejderha,kaplan) ve yeni ırklar eklenecek mi ?(skeleton,orc,elf gibi)

aykut07 said:
Yeni değişik binekler(ejderha,kaplan) ve yeni ırklar eklenecek mi ?(skeleton,orc,elf gibi)

Düşünebiliriz.Aslında bazı gizli yerler yapmayı düşündüm,mağaralar vs. (Hatta oyuna karanlık bir din eklemeyi,bu tür ırkları da buna eklemeyi düşündüm) bu ırkları buraya koyabiliriz.

buz said:
benim için mod 1 sene sonra, 10 sene sonra çıkmış ya da iptal olmuş hiç önemli değil. modeller, özellikler filan da hiç önemli değil. siz türkçe forumda kendi hikayenizle bi mod yapma girişiminde bulunarak büyük bi cesaret örneği gösterdiniz, başarılar dilerim.

Teşekkürler,aslında hikayeye çok fazla zaman veremedim çünkü sürekli eklenecek şeyler oldu.Yakın zamanda büyük bir hikayeyle geleceğim.

Bu arada bize modellemeci ve animasyoncu lazım lazım,isteyenler Partizanes ile irtibata geçebilirler.(modellemeciler acemi olabilir,hepsine işimiz var :smile: )

Radamon said:
Düşünce gerçekten güzel, hatta harika. Böyle fantastik modları Türk modculardan çıkması ayrı bir şey zaten. Krallık isimleri filan kim düşündüyse gerçekten helal olsun, kendine ait dili filan düşünceler çok güzel. En kısa sürede çıkmasını bekliyorum , başarılar.

Teşekkürler :smile: Bundan önce bir mod girişiminde daha bulunmuştum,ama dağıldı (ejderha modelimiz bile vardı,sadece bir animasyon ve gerekli kodlamalar kalmıştı),ama ekibi toplamayı başardık ve yeni bir işe giriştik.

İzin alarak andragorn osplerini kullanabilirsin senin moduna çok uygun silahlar var  http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,116730.0.html aha bunları

Tavsiyem ilk mesajı düzenleyin. PS ekleyin, imza vs. Hoş bir görüntü çıksın ortaya. İlk izlenimde modun gözümde 2 günlük modlardan farkı kalmıyor.

Yorumları okumadığımı belirteyim. İsimleri beğenmedim, gözü kapalı klavye tuşlarına basılarak ortaya çıkmış harf topluluklarına benziyorlar. Onun dışında modeller fantastik ve TESV modelleri referans alınmış, Daedra Miğferi ve Vampir Soylu Zırhı gibi. Her neyse, kendi çalışmalarınız oldukça başarılar dilerim.

Teşekkürler.Hiç Uğraşmadım Gerçekten,Salladım Birşeyler,Wings'de Kaydettiğim Dosya Şekline Önem Vermiyorum.obj Olarak Ayrı,Düzgün Bir İsim Vermek Zorunda Gibi Birşeysin.En Azından Bence.Çünkü Brfde Zorlanmak Saçmak Gelir...

Back
Top Bottom