TL yükletilip gelmemesi ve Vodafone bayi çalışanının efsanevi cevabı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Feed Me

Sergeant Knight at Arms
Kısa kesicem sinirliyim biraz,bugün 25 tl yükledim Samsun/Çiftlik Vodafone bayinden eve giderken 25 tl yüklenmiştir diye mesaj geldi *123# yaptım tl 4 lira 47 kuruş olarak gözüküyor.6.30'a kadar bekledim hala gelmeyince çıktım bayiye gittim kıza mesajı ve fişi gösterdim kız bana dedi ki "beyfendi siz harcamışsınız tlnizi burada her şey yolunda gözüküyor" dedi.

Bir fikri olan var mı ne yapmalıyım sizce ?

Feed Me said:
Kısa kesicem sinirliyim biraz,bugün 25 tl yükledim Samsun/Çiftlik Vodafone bayinden eve giderken 25 tl yüklenmiştir diye mesaj geldi *123# yaptım tl 4 lira 47 kuruş olarak gözüküyor.6.30'a kadar bekledim hala gelmeyince çıktım bayiye gittim kıza mesajı ve fişi gösterdim kız bana dedi ki "beyfendi siz harcamışsınız tlnizi burada her şey yolunda gözüküyor" dedi.

Bir fikri olan var mı ne yapmalıyım sizce ?
harcanan bedelin nereye nasıl harcandığının dökümünü iste, uyuşmazlık varsa da itiraz et bence.

Belki fatura veya benzeri bir kesim de yapılmış olabilir gerçi.

haberin olmadan abonelik sistemleri olabilir biri senin adına yapmış olabilir, dökümana bakmalısın.

Bir siteye üye olunduğunda vs.aboneliklerin vardır.Otomatik çekerler mesela, benim de başıma gelmişti.Bi bak istersen.

Yaklaşık iki aydır simkartı kullanmıyordum ki ?

Ayrıca ironiye bakar mısınız lütfen ? Akşamüstü telefonda 4 lira var görünürken 12 lira karşılığı internet paketiniz yapıldı diye mesaj geldi,o internet paketini iptal etmek için mesaj yolladığımda böyle bir internet paketiniz yok diye geri dönüş yaptı.Herifler resmen olmayan paramla işlem yapıyor.Ben de düşündüm bu herifler olmayan parayla kendi işlemlerini yapabiliyorsa ben neden yapamıyayım diye,Steamden 10 tl şeysi gönderdim evet dedim bakiyeniz yok dedi.

Ayrıca müşteri hizmetlerini de aradım,sinsi herifler bir tane bile bizimle ilgili bir hata varsa şuraya tıklayın diye bir seçenek yok.Yalandan bir şeylere tıklayıp canlı bir insanla görüştüm,lütfen daha dikkatlı tuşlayınız dedi telefonu yüzüme kapattı.

Ya ben parasında değilim,böyle iligisizlik böyle lakayıtlık,böyle bir yüssüzlük örneği daha olamaz.Yazıklar olsun.

Ekliyeyim ayrıca,bir yerden bir abone olma olayım filan olma ve oraya paramın gitmesi gibi durum yok çünkü 2 ay önceki bakiye hala aynı kuruşu kuruşuna duruyor.

Arayıp sert çıkmak gerekiyor bazen. Eğer yanlış tuşlamışsam doğru yere yönlendirin filan de. TL yükleyince eski bir paket filan aktif oldu sanırım. Tekrar ara müşteri hizmetlerini tarife ile ilgili kısma filan geç.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom