Tim za BladeCast Masters [BCM] 2018

Users who are viewing this thread

Pozdrav, molim procitati OP: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,378338.0.html
Board: https://forums.taleworlds.com/index.php/board,458.0.html

Ako nisam nešto krivo pročitao, radi se o 8v8 online turniru a pravila su uglavnom uobicajena za 8v8 turnire kakve inače fanovi organiziraju.
Osim što se mora prijaviti 8 do 10 igraca po timu samo, i treba prijaviti tim do 15.8.2018.

Na pamet mi je pala ideja, da idemo sudjelovati mi Hrvati i Srbi u timu. Mislim da je najvažnije da se pokažemo da nas ima, buduci da je sam TaleWorlds umiješan.

Ističem važne citate i pravila koje svi vi trebate razumjeti.
A three-week tournament that will begin on August 16th and will end on September 2nd.
There will be two weeks of qualifying matches with four teams moving forward and four directly invited teams to compete in the Masters Main Event.
Signups begin today! Go Here. Signups deadline is August 15th @ 12AM BST.

Roster rules
(1) Every team must provide the tournament administration with a roster consisting of eight to ten players and their respective in-game IDs at least 24 hours before the first qualifying match. Teams that fail to do so are not eligible to play in the tournament and will be eliminated.
(2) Teams may make changes to their roster until the first qualifying match has been played. After that, no roster changes are allowed. This includes player transfers and additions.
(3) In the event of a team dropping below the minimum number of players (:cool: while the tournament is on-going, an emergency roster addition is allowed, provided that the new player has not yet played in the tournament. If a team drops below the minimum number of players again, then they will be disqualified.

Ako budemo složili tim skupa, plan bi bio:
- isti dan prijavljujemo tim na turnir kako ne bi zakasnili, nije bitno koje ID-ove ćemo prijaviti jer smijemo mijenjati prijavljene ID-ove sve do početka turnira
- otvorili bi Discord grupu za tim radi bolje komunikacije
- u nedjelju 12.8. održali bi prijateljski meč, riješilo bi nam pitanja da li smo sposobni imati tim i sl.

Igrali bi 1 prijateljski i jedan dva službena meča najviše u kvalifikacijama vjerojatno, sat i pol vremena po meču, ne tražim više, ne bi trenirali puno.
Za ime tima radije ne bi uzeo 'Yugoslavia team', osvjedočili smo kako su ljudi reagirali na to ime, ne trebaju nam ta sranja, nego bi uzeo neutralnije ime, recimo 'Južni Slaveni' ('South Slavics') budući da se naš board ovdje naziva 'South Slavic Forum'.

Javio sam cijelu ideju mojim sunarodnjacima, za sada su se izjasnili pozitivno.

Sve je to samo moja ideja.

Što vi kažete?
 
Ljudi koji su se do sada izjasnili da su zainteresirani:
Shoxi
Zerox
Svoboda
Ganni
Pero
Erminas
Varadin

Za sada sedmero, fali nam barem jedan igrač za prijaviti tim.
Neka se javi nas što više, ne znamo tko sve može doći u danom trenutku. Mislim da ćemo dobiti tim na kraju.
 
Ne mogu si priuštiti ovu brigu na umu da se provlači sve do zadnjeg trenutka, stoga dajem rok do 18h sutra u nedjelju.
Ako do tada ne bude barem 9 zainteresiranih i ako ne budem mislio da možemo sa tim rosterom opstati, ne budemo išli sudjelovati.

Nije kraj svijeta ako ne budemo išli, propuštao sam turnire prije pa ne žalim ništa :razz:
Ja sam zainteresiran samo zato što je TW umiješan, inače ne bih trepnuo.
Vjerujem da bi se više ljudi javilo da su zaista zainteresirani. Imaju svoje razloge zašto nisu, zato molim ne zagnjaviti nikoga, nema koristi siliti nekoga tko ne želi sudjelovati.

Što više mislim o ovome, mislim da mi ovo nije bilo pametno.
Jer uz pravilo od 10 igrača s obzirom na stanje ove grupe, kako usred ljeta u manje od 2 tjedna odjednom organizirati nas u 8v8 tim koji će sigurno dolaziti na svaki meč?

Gledam board tamo, prijavilo se samo 3 tima, a free agencija broji 31 igrača i ne staje raste lol

Nenamjerno ili ne, mislim da najveća krivica leži u tome što je turnir najavljen samo 2 tjedna prije početka i to uz pravilo od 10 igrača :facepalm:
Teško je organizirati 8v8 tim u tim uvjetima.

Sve pet ako ne budemo imali tim.
 
Boga mi sa mnom tesko. Mogli su koju nedelju ranije sad mi se zavrsava godisnji odmor. Tako da osim ako nisu nedelje, tesko da cu doci, jebiga smenski rad. Nasao sam drugi posao, nema smenskog rada, od 7 do 3, al nista pre oktobra, kad krene faks. Problem je sto je 10 maksimalni broj prijavljenih, al ja ne znam kolika je verovatnoca za mene. Tako da ne bih da zauzimam prostor. Kao sto sam se vec izjasnio, ako treba mozete me metnuti, al bolje nadjite sigirne igrace
 
Kužim, sve pet.

Ne bude tima od nas. Vjerojatno je tako najbolje, još uvijek samo tri tima se prijavilo na turnir, trenutno mi se čini da će biti fijasko.
 
Shoxi said:
Ne bude tima od nas. Vjerojatno je tako najbolje, još uvijek samo tri tima se prijavilo na turnir, trenutno mi se čini da će biti fijasko.
I meni se isto cini nazalost. Ipak ovo nije BoB gde je moglo da prodje najava turnira samo par nedelja pre Final Four-a.
Ono sto je meni iskreno najsmesnije je sto se gomila nepoznatih igraca prijavljuje kao slobodni agenti:p Ko da se ne zna da ce samo najbolji od tih agenata imati neku sansu da nadju tim...
 
Ipak se skupilo 24 timova tamo, bit će ok turnir.

Od ekipe BladeCast što stoji iza turnira, iz njihovih Twitter hype postova da se iščitati, da ako turnir prođe dobro onda će TW regrutirati njih da u njihovo ime organiziraju turnire u BL-u.
Bilo bi dobro da si dodajte njihov Discord kanal i pratite ih malo. Smeta me što na popisu njihovih admina nema slavena.


Druga stvar, desilo se ovo.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,377105.msg9019198.html#msg9019198
Ukratko, pazite ovo, bez igračevih znanja admini su u WBMM aplikaciju ubacili spyware pod izlikom da pronađu čitere.
Detektirali su tri čitera navodno zbog wallhack-a, kažem navodno jer nisu pokazali dokaze javno. Ti igrači promptno su banirani iz turnira https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,378801.0.html

Lijepo što su ih otkrili ali su to napravili na nelagalan način kao kriminalci što je gora stvar, pretjerali su.

Ako jeste neki od vas igrali WBMM server, i ako se osjećate povrijeđeno, na pm zatražite od njih deaktiviranje vašeg računa.
Admini kažu da su samo skinuli in-game slike, pa je sve ok lel. Da li im se može vjerovati na riječ nakon što su izigrali povjerenje igrača i dirali u njihovu privatnost bez njihovog znanja?

Iako nisam nikada pokrenuo WBMM klijent, samo vidjevši ovo meni izlazi para iz uši i ježim se.

Za jednog navodnog čitera nikad ne bih pomislio da bi varao, ali mi zato daje još jedan razlog da ne treba vjerovati niti ovim 'adminima' koje viđaš samo in-game na riječ da je njhov app legalan.
 
Back
Top Bottom