Throgrim's Map Editör (Ders)

Users who are viewing this thread

BySimsek said:
Güzel bir harita yapabilirsem belki bir moda atılabilirim genç bir girişimciyim ben  :grin:

Daha önce Aoe de Scenari şeklinde oynadıysan bunu da yaparsın  :smile:

Texture dosyasının içinde trees.dds ve quests_window.dds dosyası yok diyor dosyayı açıp baktım gerçekten de trees.dds ile quests_window.dds dosyası yok. :sad: :sad: :sad: Bu dosyaları nerden bulabilirim? :?: :?: :?:

|BalamiR| said:
Çift post için özür dilerim yeni mesaj olduğu gözüksün diye yapıyorum
Size şimdiye kadar yaptığım öneriler, uyarılara göreydi yani oyunun yüklü olduğu dizin bulunamadı manasında uyarılar almışsınız, ona göre sırasıyla oyunun editor için gerekli dosyalarını tekrar tanıtmanızı sağlayacak öneriler yaptım. Olmayınca editore tanıtımını buldum.

Arkadaşlar bugün sizin sorun üzerine yoğunlaştım, çözüm kısa ve kolay:
Programın yüklü olduğu dizine gelin.
"editorData" klasörünü açın.
settings.cfg dosyasını not defteri ile açın.
"mbPath=auto" satırını oyunun yüklü olduğu dizini yazın (C:/Program Files/Mount&Blade)

senin dediklerini yaptım sorun hala var mbPath= C:\Program Files (x86)\Mount&Blade Warband  böyle olcak demi

Beyler bir sorum var.Şimdi Warband haritası yapacağım.M&B harita dosyalarını değiştirdim.Harita yapabiliyorum fakat oyun açılmıyor?Harita bittikten sonra oyunu nasıl açacağım?
Bir de Trial olması farkeder mi?

Bende Şöyle bir hata çıkıyor:
2e2feap.jpg
ne yapmalıyım ? şimdiden teşekkürler.

1134 uyumlu mu acaba çok lazım 182 gün sonra yant veren ben oldum

Trogrim's map editor aslında valinna M&B içindi, yani klasik M&B için. ama birisi o iş için bir programcık yazmıştı, araştır bulursun. ve iyi haber, o programcık warbandın hangi sürüm olduğunu önemsemiyor, yeter ki map.txt dosyasının söz dizim yapısı değişmesin

arkadaşlar bende haritacı olmak istiyorum fakat bir sarı çizgi var onun sınırını ayarlayamıyorum ve partimde hareket etmiyor sarı çizgiden sonrasında kırmızı çizgi yok sadece sarı çizgi ile başlanıyor map editore ve sınırını yapmaya çalışıyorum sol tıklıyorum büyütmeye çalışıyorum fakat gene aynı sarı çizgi kalıyor yardım edin  :cry: :cry: :cry: :cry:

c:\program files (x 86)\mount blade\modules\native\map.txt.bak yoluna ereşim reddedildi.
herşeyi gösterilen gibi yapıyorum "warband mapmanager" bu hatayı veriyor.
map editör yüklenincede arb_texture_compression was not found hatasını veriyor nedeni nerdir ?

yanlış yere yüklemiş olabilirsin o dosyaları bulamıyor ya da açamıyor salt okunur varsa kaldır

gege said:
Lord InTheTurkey said:
kitapa said:
Map editore basınca gönderme hatası çıkıyor
kitapa said:
Map editore basınca gönderme hatası çıkıyor
Searcy said:
Bii kaç ss gönder belki çözeriz sorununu...
|BalamiR| said:
dll'leri tekrar indirmeyi dene

aynı hata bende de var işte ss'ler

bendede var nasıl çözcez
Editor'un data kısmındaki settings dosyasındaki mbPath'ı doğru yazdığından emin ol

Back
Top Bottom