Open The the application faced a problem

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.8
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

bLackrohino

Recruit
Merhabalar
Konu the application faced a problem bu forumda gördüğüm yöntemleri denedim oyun da en son dayanamadım temiz kurulum yaptım temiz kurulumdan önce oyuna giriş ekranında alıyordum hatayı temiz kurulumdan sonra oyuna giriyorum 5 dakika oynadıktan sonra veriyor hatayı artık gerçekten oyundan soğuttu beni kaç gündür denemediğim olay kalmadı mod felanda kullanmıyorum düm düz oyunu oyanamaya çalışıyorum sanki korsan oyun almışım gibi uğraşmak gerçekten çok üzücü

merhaba
sana kesinlikle katılıyorum aylardır süren bir problem ve hiç bir şekilde açıklama ya da bir düzeltme gelmedi. ben de konu açmıştım belki buradaki tavsiyeler sana yardımcı olur.

bana olmadı. söylenen her türlü işlemleri yapmama rağmen.

merhaba
sana kesinlikle katılıyorum aylardır süren bir problem ve hiç bir şekilde açıklama ya da bir düzeltme gelmedi. ben de konu açmıştım belki buradaki tavsiyeler sana yardımcı olur.

bana olmadı. söylenen her türlü işlemleri yapmama rağmen.
teşekkürler bende yaptım yazanları forum da baya bir vakit geçirdim ama yok olmuyor zaten ilgilendikleri de yok korsan oyuna teşvik ediyorlar sanırım.

Aynı Sorun Bendede var oyuna giriyorum yarım saat sonra o hatadan atıyor mod kullanmadığım halde
kardeş ben bir dönüş alamadım en kısa yöntem oyunu sildim oynamıyorum oyunu yapmışlar salıvermişler kimseyi umursadıkları yok günlerdir konuya cevap bekliyorum

Back
Top Bottom