Herd of Vultures Gaming Community | "The Rhodoks"

Users who are viewing this thread

Kiwitoris

Master Knight
vkvPbw.jpg

HERD OF VULTURES

Topluluk 20 Ağustos 2016'da çeşitli oyuncu gruplarının bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Bor Gaming Topluluğu ve Napoleonic Wars - 162ndSS Alayı öncülüğünde; Mujahid, Marjixd, Vonagall ve Eren Şeref tarafından oluşturulan Herd of Vultures (Akbaba Sürüsü), Mount and Blade dışında farklı oyunlarda da "beraberce" oynamayı amaçlayarak kurulmuştur. Topluca oynanacak oyunlara birlikte karar verir, birlikte oynanır. Topluluk ibaresi olarak "[HoV]" kullanılır. Klan içerisinde zorlama ve dikta bulunmaz. Ayrıca herhangi bir kasıntı ortamı yaratılmaz ve üyeler arasında derecelendirilme / rütbelendirme bulunmaz. Topluluğun esas ilkelerinden birisi "samimiyettir." Kimse, bir diğerinin söz ve davranışlarına alınganlık yapmaz. Bunu bilir ve buna göre davranırız. Topluluk yönetimi; belirsiz zamanlarda yaptığı liste temizlikleri ile, topluluk ile iletişimi kalmadığını düşündüğü üyeleri atabilir. Bu gibi durumlarda (ve beraberinde topluluğa katılmak için) topluluk yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz. Not: Eski konuya buradan ulaşabilirsiniz.

THE RHODOKS (#MODLAR)

The Rhodoks; Mount & Blade II: Bannerlord'un çeşitli modlarında (Roleplay, Lejyon vb.) Herd of Vultures tarafından kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Tema - Kültür olarak Battania kullanılacaktır ve Mount & Blade: Warband içerisindeki Rodok Krallığı'nın Mount & Blade II: Bannerlord'a uyarlanmış olduğu tarzda rol yapılacaktır. Bu isim altında oynadığımız modları ve modlardan içerikleri bu başlık altında ekleyeceğiz.

MZQdsy.jpg

ÜYE LİSTESİ (GÜNCEL)

Topluluk Yönetiminde bulunan ve topluluğun 'Kadim Kadrosu (2020 Yapılanması Öncesi)' içerisinde olan aktif üyeler ⌆ ile, Moderasyonda bulunan aktif kadim üyeler ⌅ ile ve topluluğun aktif kadim üyeleri ∧ ile belirtilmiştir. 2020 Yapılanması sonrasında dahil olacak üyeler güncel listeye eklenecektir.

MUJAHID, ⌆ Vonagall, ⌆ Marjixd, ⌆ Eren Şeref, ⌅ Mwamba, ∧ Artz, Cerkuday, ∧ JanKutay, ∧ KemalDragonborn, ∧ Thorkan, ∧ Chechen, ∧ Ferdinand Schörner, Osiris, Elder, Luz1ka, V0lum3, Bartuğ, Sir Balin le Savage, Whistler

GALERİ
IG Görüntüler said:

HoV Memes said:

ETKİNLİKLER

M&B: Napoleonic Wars: Kuşatma Etkinliği - [Gelibolu - Sahne #1]

M&B: Napoleonic Wars: Takımlar Arası Yakın Dövüş Ligi 2017:

M&B: Napoleonic Wars: Alaylar Arası Yakın Dövüş Ligi 2017:

İLETİŞİM BİLGİLERİ

M00b22.png
[HoV] Marjixd
M00b22.png
[HoV] Vonagall
M00b22.png
[HoV] MUJAHID
M00b22.png
[HoV] Eren Şeref
Social_Media_Icons_Edged_Highlight-12-512.png
Discord
ETJKn97WsAE1kuP.png
Herd of Vultures - Taleworlds Grubu
twitch_PNG48.png
Herd of Vultures (Vonagall) - Twitch Kanalı

Last edited:
Pnbx6D.jpg
Devlet dairemize sultanımızın resmini asalım hayırlı olsun.

Last edited:
Marji'nin borçlarını HoV olarak üstlenmiyoruz önceden belirteyim de. En son gittigidiyor.com'a koymuştuk kendisini deneyimli klan oyuncusu diye, alan olmadı.

Bu arada karantina sürecinde sıkıntıdan hovsal çalışmalara başladım. Hovball ve Hovmemeleri olacak buralar hep.

Back
Top Bottom