The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Hacı said:
Muhteşem bir rehber olmuş, ellerine sağlık.

Oyunu ön sipariş alanlar var mı? Alanlar bana ulaşabilir mi?
Teşekkürler.Ben aldım Steam'dan.Detayları bulursun Sertan.  :wink:

Kubilay Han said:
Yüzler kötü geldi biraz,onun dışında çok güzel bir oyun gibi duruyor.D&R'a gelirse alırım her halde
Yüzler için en az 1.000 kombinasyon yapabilirsin merak etme bunlar öylesine yapılmış.D&R'a geleceğini sanmıyorum gelirse bile 1 hafta sonra ulaşır ama göreceğiz.

Şimdiye kadar RPG oyunlarında hep sabırsız olmuşumdur, ama Skyrim' i tadını çıkara çıkara oynayacağım :smile: Bu arada rehber gerçekten güzel olmuş :smile:

Aman Allah'ım.Süper birşeye benziyor ya almam lazım :mrgreen: .Steama falan geldi mi?Daha doğrusu alanlar nerden aldı?

EDİT: Nord diyor oha Warband'dan mı almışlar  :shock:

Nord diye geçmişte bir ırk mı var ? Varsa birşey diyemem.Ama onca rastgele ad verken Nord seçmeleri.

Nord zaten "kuzey"den gelen bir kelime.M&B'ye ait değil.Kültürel...

Rehber müthiş olmuş.Oyunu almayı düşünüyorum.Ancak Steam'dan oyun almaya pek alışık olmadığım için kutulu almaya çalışacağım.Sizce Hepsiburada gibi internet satış sitelerinde satılır mı?  :smile:

Bayağı bir süre M&B serisi oynamayacağım heralde bu meret yüzünden.

Ellerine sağlık güzel rehber. Bunu kutulu olarak nerden alabilirim bilgi var mı?

Vasilidean said:
Ellerine sağlık güzel rehber. Bunu kutulu olarak nerden alabilirim bilgi var mı?

11 kasım da çıkacak.Steam'den ön sipariş alabilirsin.Çıkınca alacağım diyorsan mutlaka Electro World, D&R gibi mağazalarda yerini alır.

Ön sipariş ederdim ama hakkımı BF 3 e harcadım :grin: Bunuda ön sipariş edelim dersem abime camdan atar beni :grin: Ben mağaza olarak sordum. D&R`dan pek umutlu değilim oraya geliceğinden. ve MediaMarkt`tanda almak istemiyorum ordan ne aldıysam hatalı çıkmıştı.

Back
Top Bottom