[The Deluge]Mohaç Meydan Muhareberesi ve Kanun-i Sultan Süleymana Pusu etkinliği

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

haddi

Etkinliğin Olacağı Tarih:17.03.2018 Saat 21:00
Modun İndirme Linki:http://www.moddb.com/mods/the-deluge/downloads/the-deluge-1010-installer
Teamspeak 3 Adresimiz:167.114.32.33:24277
Taraflar

Osmanlı İmparatorluğu

Macaristan(Kutsal Roma Cermen İmp.)

Class limitleri
Osmanlı:
Azaplar ve Kılıçlı Yeniçeriler:1/∞
Sipahi,Deli,Akıncılar(Süvari):20/20
Tüfekli Yeniçeriler: 18/18
Sultan Muhafızları: 2/2
Osmanlı Topçuları: 5/5
Malkoçoğlu: 1/1
İbrahim Paşa: 1/1
Kanun-i Sultan Süleyman: 1/1
Tahmini Kişi sayısı: 49
Macaristan:
Alman ve Macar kılıçlı ve Mızraklı askerler: 11/∞
Macar Tüfekçiler: 18/18
Ağır Alman Süvarileri: 20/20
General Karcemarskas: 1/1
Remy Riou: 1/1
Kral II.Lajos: 1/1
Tahmini kişi sayısı:52
Event Nasıl Olacak?
2 haritamız bulunmakta ilk harita Mohaç ovasıdır.İlk olarak mohaçta başlayacağız.Mohaç haritasında toplam 4 raunt oynanacak.1.Raunt Rolsel olarak işleyecek(Muhteşem Yüzyıl mohaç savaşında yaşananlar canlandırılmaya çalışılacak.)2. rauntta iki ordu mohaç ovasına salınacak ve yapılan taktikler sonucu kazanan taraf belli olacak.3. ve 4. rauntta harita gece moduna alınıp taraflar sıra ile birbirlerinin haritada bulunan kamplarına baskın düzenleyecek.Bütün bunlardan sonra kanuniye pusu haritamıza geçeceğiz.Burada amaç Kanuniyi haritanın belli bir köşesinden yolu takip ettirerek haritanın diğer köşesine canlı ve sağlam şekilde ulaştırmak.Burdan sonra isteğe bağlı ve zaman var ise 1 adet gemi savaşı yapılacak ve eventi bitireceğiz

Nasıl katılınır?
Bireysel gelecek iseniz sadece boş olan ve oynamak istediğiniz classı ve ülkeyi yazıp eventden 30 dakika önce teamspeak adresimize gelmeniz yeterli

Toplu katılımlar için örnek başvuru:
Tüfekli yeniçeri:5
Sipahi,Deli,Akıncı:5
Kanuni:1
Azap ve kılıçlı yeniçeri:10
Toplam 21 kişi katılacağız.
Belli Başlı Kurallar
Başkaları ile husumetiniz var ise bu konuyu dile getirmeyip kavga etmeyiniz.
Event başlamadan 30 dk önce teamspeak adresimize geliniz.
Adminlerin dediklerine lütfen dikkat ediniz.
Onun dışında bir şey yok geleceklere şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Code:
-?Evet tarihi bilgimizi muhteşem yüzyıldan aldık :)

Cerci said:
Umuyorum ki pf eventi gibi olmaz.
Bayım başka konulardaki derdinizi buraya yansıtmanız hoş değil.Sizi kınıyor ve diğer konuda dile getirdiğim gibi size ve arkadaşlarınıza kendinize çeki düzen vermenizi, tanımadığınız insanlara küfür etmemeyi ve hile ile hurdaya başvurmamanızı öneriyorum.Kendinize iyi bakın.

Osmanlı: Azaplar ve Kılıçlı Yeniçeriler:∞

Osmanlı İmparatorluğuna Gelibolu Tümeni olarak Tümence katılmak istiyoruz. Tahmini aktif oyuncu sayısının 40-50 arası olacağını düşünüyorum.

DeliTürk said:
Osmanlı: Azaplar ve Kılıçlı Yeniçeriler:∞

Osmanlı İmparatorluğuna Gelibolu Tümeni olarak Tümence katılmak istiyoruz. Tahmini aktif oyuncu sayısının 40-50 arası olacağını düşünüyorum.
Osmanlı İmparatorluğu özel classı dolmuş bulunmakta onun dışında osmanlı oynamak isteyenler azap veya kılıçlı yeniçeri olarak kayıt ettirebilir

aliii7 said:
Macar tüfekçisi olmak istiyorum
Peki event başlamadan 30 dk önce teamspeak 3 adresimize geliniz şimdiden iyi eğlenceler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom