Need More Info The application faced a problem !!!!!!!!!!!!

Users who are viewing this thread

Son hotfix güncellemesinden beri oyun esnasında herhangi bir kervana tıkladığımda veya başka bir birliğe tıkladığımda saldır komutundan sonra ''the application faced a problem........'' hatası alıyorum. Bıktım bundan 2 gündür . Kayıtlı save dosyamı her açtığımda karşıma çıkıyor. Steam üzerinden de dosya bütünlüğü doğrula diyorum, tekrar giriyorum fakat yine aynı. Acil düzeltiniz şunu. Bu mudur satın aldığımız hizmetin karşılığı. İlgililere !!!

Son hotfix güncellemesinden beri oyun esnasında herhangi bir kervana tıkladığımda veya başka bir birliğe tıkladığımda saldır komutundan sonra ''the application faced a problem........'' hatası alıyorum. Bıktım bundan 2 gündür . Kayıtlı save dosyamı her açtığımda karşıma çıkıyor. Steam üzerinden de dosya bütünlüğü doğrula diyorum, tekrar giriyorum fakat yine aynı. Acil düzeltiniz şunu. Bu mudur satın aldığımız hizmetin karşılığı. İlgililere !!!
AYNI OLAYI 17 EYLUL DE YAŞADIM VE HALA YAŞAMAKTAYIM 12 GÜNDÜR OYUNA GİREMİYORUM.İZLEMEDİĞİM VİDEO OKUMADIĞIM FORUM KALMADI TALEWORLDS E DE MAIL ATTIM AMA BURAYA YAZMAMI SOYLEDİLER.BU KONU HAKKINDA ACİLEN BİR ÇÖZÜM GETİRİLMESİ LAZIM...

Merhabalar, daha önce mod yüklediniz mi? Yüklemediyseniz bize sorunu inceleyebileceğimiz bir kayıtlı oyun dosyası yollayabilir misiniz? Dosyayı http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükleyebilirsiniz. Lütfen dosyayı bulabilmem için bu konunun linkini açıklama olarak eklemeyi unutmayın.

Back
Top Bottom