Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.9
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Dump numarası (OPSİYONEL)
2021-04-22_12.24.04_98dfdfbbb62e61b949329c0582725a76
Bu hata bende, bir orduya dahilken, diplomasi ekranindan baris önerisinde bulunursam oluyor sürekli. Oylama ekrani cikiyor, oyumu veriyorum, sonucu belirttigi an oyun kapaniyor bu hata mesajiyla. Save dosyam yok su an maalesef ama önce ordudan ayrilip sonra ayni islemi tekrarlarsam hata almiyorum. Ordunun hedefsiz kalmasiyla vs alakali sanirim.

Dediklerinizin hepsini demedim cihazım güncel oyunum Epic Games üzerinden alınmış orijinal ürün e.1.5.9 yaması dahil hiç bir yamada sorun yaşamadan oynuyordum e.1.5.10 u yüklediğin andan itibaren oyun berbat bir hal aldı dosya doğrulama yapıyorum sorun düzelmiyor native den dosyaları silip epic üzerinden tekrar yükledim sorun devam ediyor 11 Mayıstan bu yana bu arkadaşa yardım edilmemiş Erken erişim bir oyun olduğunun farkındayız ama bu kadar ilgisizlik çok fazla

Dediklerinizin hepsini demedim cihazım güncel oyunum Epic Games üzerinden alınmış orijinal ürün e.1.5.9 yaması dahil hiç bir yamada sorun yaşamadan oynuyordum e.1.5.10 u yüklediğin andan itibaren oyun berbat bir hal aldı dosya doğrulama yapıyorum sorun düzelmiyor native den dosyaları silip epic üzerinden tekrar yükledim sorun devam ediyor 11 Mayıstan bu yana bu arkadaşa yardım edilmemiş Erken erişim bir oyun olduğunun farkındayız ama bu kadar ilgisizlik çok fazla
hocam sorma ya. yeniden oyuna bir bakayım dedim neler eklenmiş diye aylardır bu hatadan dolayı açamadım bile

bannerlord.png

bu lanet hatayı artık çözün! . Severek oynadığım oyundan soğudum.

Tekrar merhaba. Bu sorunun önümüzdeki versiyonlarda çözülmüş olmasını planlıyoruz. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

Giriş videosundan sonra yaşanan çökme için aşağıdaki geçici çözümü deneyerek sorunun devam edip etmediği konusunda bize bilgi verir misiniz?
Şu klasöre gidin: "SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ GUI \ GauntletUI"
Ve "spriteData.xml" dosyasını silin. Bundan sonra oyun dosyalarının doğrulanmasına gerek yoktur. Oyun, yeniden başlatıldığında dosyayı yeniden oluşturacaktır.
Bahsettiğiniz yere geldim fakat bende böyle bir dosya yok ne yapmam gerek ?

Back
Top Bottom