"The application faced a problem" Sorunu devam etmekte

Users who are viewing this thread

YEmre

Recruit
selamlar,
yok mu arkadaşlar bunun çözümü. Her savaş sahnesinde savaşa girdikten sonra bir yerde bu hatayı veriyor. Forumdaki her yöntemi denedim fakat halen çözemedim. Varsa çözümleriniz duymak isterim. Çok sinir bozucu olmaya başladı.

teşekkürler.

selamlar,
yok mu arkadaşlar bunun çözümü. Her savaş sahnesinde savaşa girdikten sonra bir yerde bu hatayı veriyor. Forumdaki her yöntemi denedim fakat halen çözemedim. Varsa çözümleriniz duymak isterim. Çok sinir bozucu olmaya başladı.

teşekkürler.
yardımcı olabilmek için sormam gerek şeyler var
1-)Bannerlordunuz orjınal mi
2-)Daha önce böyle bir hatayla karşılaşıyormuydunuz
3-)str kaos un dediği gibi oyunda mod kullanıyormusunuz

Aynı sorun bende de var.
Mod yüklü, 1.7 güncellemesinden sonra bu hata vermeye başladı. Oyun tabii ki orijinal. Sorun mod yüklemekten kaynaklı zaten. :smile:

Ben şimdilik 1.64'e çektim sürümü. Şu an en azından oyun açılıyor, 1.7 versiyonu modlu olarak ana ekrana kadar bile gelmiyordu, yükleme ekranında crash oluyordu.

Aynı sorun bende de var.
Mod yüklü, 1.7 güncellemesinden sonra bu hata vermeye başladı. Oyun tabii ki orijinal. Sorun mod yüklemekten kaynaklı zaten. :smile:
modların güncel olup olmadığına bakın.

ki bazen güncel modlar bile sorun çıkarabiliyor.

yardımcı olabilmek için sormam gerek şeyler var
1-)Bannerlordunuz orjınal mi
2-)Daha önce böyle bir hatayla karşılaşıyormuydunuz
3-)str kaos un dediği gibi oyunda mod kullanıyormusunuz
tabi.

1. Evet orjinal.
2. yaklaşık 4-5 aydır böyle yani daha önceden de alıyordum.
3. hayır mod kullanmıyorum.

şimdiden yardımlarınız içi teşekkürlerç umarım çözümünü buluruz.

Aynı sorun bende de var.

Ben şimdilik 1.64'e çektim sürümü. Şu an en azından oyun açılıyor, 1.7 versiyonu modlu olarak ana ekrana kadar bile gelmiyordu, yükleme ekranında crash oluyordu.
sanırım herkeste farklı yansıması var. benim oyun sorunsuz açılıyor, savaş sırasında oluyor bu hata. birde ben hiç mod yüklemedi
m orjinal hali ile oynuyorum.

oyun için gerekli olan eklentiler kurdunuz mu ?

- Java
- Net Framework ( en az 3.5 )
- C++ Kütüphanesi ( en az 2008 )
- Open Al
- Pshysx
- Ekran kartı Güncel Sürücüsü

oyun için gerekli olan eklentiler kurdunuz mu ?

- Java
- Net Framework ( en az 3.5 )
- C++ Kütüphanesi ( en az 2008 )
- Open Al
- Pshysx
- Ekran kartı Güncel Sürücüsü
evet siz listeyi attıktan sonra tekrar kontrol ettim bütün eklentiler kurulu. zaten sırf bu oyun için işletim sistemini yeniden kurdum ve bütün herşeyi güncelledim kurumlumlarını yaptım. sonuc halen aynı.

Aynı sorun bende de var.

eski sürümü nasıl yüklediniz

tabi.

1. Evet orjinal.
2. yaklaşık 4-5 aydır böyle yani daha önceden de alıyordum.
3. hayır mod kullanmıyorum.

şimdiden yardımlarınız içi teşekkürlerç umarım çözümünü buluruz.
acaba bannerlordu yüklerken bazı dosyalar yüklemedi mi
bu türden olaylar warbandda da oluyor tam olarak yükleme gerçekleşmeyince bazı hatalar alınabiliyor
bannerlordu hiç silip tekrar yüklediniz mi veya yaptıysanız hata devam etti mi

acaba bannerlordu yüklerken bazı dosyalar yüklemedi mi
bu türden olaylar warbandda da oluyor tam olarak yükleme gerçekleşmeyince bazı hatalar alınabiliyor
bannerlordu hiç silip tekrar yüklediniz mi veya yaptıysanız hata devam etti mi
evet silip tekrar kurdum hatta clean kurulum adımlarını takip ederek. bu eski dosyaları falan sildim.

Siz yine oyuna girebilmişsiniz. Ben daha play tuşuna basar basmaz bu hatayı alıyorum. Oyun orjinal. Mod falan da kurmadım dakika bir gol bir yani.. Çözüm bulabildiniz mi?

modların güncel olup olmadığına bakın.

ki bazen güncel modlar bile sorun çıkarabiliyor.
tabii ki baktım hocam. :smile:

@YEmre eski sürüme steam kullanıyorsanız downgrade yaparak ulaşabilirsiniz. kütüphanede sağ tıklayın, özelliklere girin. çıkan ekranda betalara girin, oradan düşürmek istediğiniz sürümü seçin. bir güncelleme yapacak, tamamlandığında düşük sürümden devam edebilirsiniz.

Back
Top Bottom