Textures hatası

Users who are viewing this thread

!!gekko!!

Sergeant at Arms
Ben ne zaman oyunu açsam ''kaplamalar yükleniyor'' deyince ''txt.rock'' gibi bir hata veriyor biri çözüm söyleyebilir mi yada bu dosyayı upload edebilir mi :?: :?:

!!gekko!! said:
Ben ne zaman oyunu açsam ''kaplamalar yükleniyor'' deyince ''txt.rock'' gibi bir hata veriyor biri çözüm söyleyebilir mi yada bu dosyayı upload edebilir mi :?: :?:
hangi modu oynuyosun? de ki yardım ede bilelim. ama muhtamelen bazı textureler silinmiş ve ya hiç olmamış

Lord_Arthur said:
O zaman txt.rock dosyası hatalı olabilir.Ya da olması gerekirken yoktur.Onu bulup yerini söyle upload edelim değiştir belki düzelir.

Bulamadım forumda dosyanın içindede yok

Noventa said:
Tam ismini söylersen yardımcvı olmaya çalışırız

Tam anlamadım neyin ismini bilmiyorsun. texture= txt.rock ,mod= hepsi, olduğu yer= oyun açılırken ''kaplamalar yükleniyor'' diyen yer, denediklerim= modları tekrar yükledim (bilgisayarımda winrarı kalmıştı)  Ne zamandan beri oluyor= yaklaşık 4-5 gün önceden beri, daha öncede yoktu bir anda olmaya başladı.

Sanırım bütün bilgileri verdim

Oyunu tamamen kaldır bilgisayarından, sonra tekrar yükle bence. başka oyunlarda da yapıyor mu, veya bilgisayarın kendi kendine kapanmaya başladı mı? eğer öyle ise donanım problemi olabilir.

Al-İskender said:
Oyunu tamamen kaldır bilgisayarından, sonra tekrar yükle bence. başka oyunlarda da yapıyor mu, veya bilgisayarın kendi kendine kapanmaya başladı mı? eğer öyle ise donanım problemi olabilir.
Yok sen en iyisi bilgisayarı camdan at git yenisini al :grin:

Noventa said:
Kinaye yapmıştım ama neyse :grin: Dediğim gibi resmini çekip yolla hatayı anlayalım upload edeiz

Unable to open texture file Textures/rock_b.dds hatanın adıda RGL ERROR

Resim çekmeyi bilmediğimden dolayı böyle atıyorum.

Back
Top Bottom