Tek oyunculu sefere girerken oyunun crash vermesi

Users who are viewing this thread

Avicenn4

Recruit
Mayıs 16 tarihli Güncel Mod Listesi konusundaki modlardan bazılarını, kafama yatanları, indirdim ve kurdum. "Buy Patrols" ve "Xorberax Cut Through" modları oyun açılışında crash verdirdiği için kaldırıp devam ettim. Oyuna girdim ve yeni sefere bastım. Bir süre sonra bu hatayı verdi. Bannerlord modları konusunda bayağı acemiyim. O yüzden bir sorayım dedim.

Ekran Görüntüsü1
Ekran Görüntüsü2

Son olarak BEW ile xml dosyalarını tarattım ve şu dosyalardan şu hataları çıkardı.

campaign_map.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\campaign_map.xml
There are multiple root elements. Line 1162, position 2.

clear.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\clear.xml
There are multiple root elements. Line 588, position 2.

cloudy.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\cloudy.xml
There are multiple root elements. Line 352, position 2.

dense_snowy.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\dense_snowy.xml
There are multiple root elements. Line 1229, position 2.

rainy.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\rainy.xml
There are multiple root elements. Line 352, position 2.

semicloudy_aserai.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_aserai.xml
There are multiple root elements. Line 1328, position 2.

semicloudy_battania.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_battania.xml
There are multiple root elements. Line 1283, position 2.

semicloudy_empire.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_empire.xml
There are multiple root elements. Line 1321, position 2.

semicloudy_field_battle.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_field_battle.xml
There are multiple root elements. Line 1251, position 2.

semicloudy_khuzait.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_khuzait.xml
There are multiple root elements. Line 1326, position 2.

semicloudy_sturgia.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_sturgia.xml
There are multiple root elements. Line 1328, position 2.

semicloudy_vlandia.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semicloudy_vlandia.xml
There are multiple root elements. Line 1324, position 2.

semi_snowy.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\Atmospheres\Interpolated\semi_snowy.xml
There are multiple root elements. Line 1270, position 2.
std_module_strings_xml_tr.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData\Languages\TR\std_module_strings_xml_tr.xml
'<', hexadecimal value 0x3C, is an invalid attribute character. Line 1636, position 33.
std_module_brothel.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\zCaptivityEvents\ModuleData\Languages\English\std_module_brothel.xml
An error occurred while parsing EntityName. Line 65, position 76.
std_module_captive_common_events.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\zCEDefaults\ModuleData\Languages\English\std_module_captive_common_events.xml
' ' is an unexpected token. The expected token is '>'. Line 175, position 561.
std_module_captor_male_events.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\zCEDefaults\ModuleData\Languages\English\std_module_captor_male_events.xml
'<', hexadecimal value 0x3C, is an invalid attribute character. Line 26, position 2.
std_module_waiting_menus.xml
Location: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\zCEDefaults\ModuleData\Languages\English\std_module_waiting_menus.xml
An error occurred while parsing EntityName. Line 7, position 248.

KULLANDIĞIM MODLAR:
-AndrogathsFireArrow
-Butterlib
-MCM
-DiplomacyFixes
-DiplomacyReworked
-Harmony
-UIExtender
-BetterExceptionWindow
-BetterTime
-CA_WeaponShield
-CalradiaExpanded
-CalradiaExpandedKingdoms
-FightingTogetherRelationship
-Freelancer
-HighSellPrice
-ImprovedGarrisons
-Intrigues
-LootEveryone
-Ludus
-NoCompanionLimit155
-OpenSourceArmory
-PartyAIOverhaulCommandsCont
-StableEnabler
-SueLordFromFamily
-UltimateMounts
-XorberaxDeadlyHorseCharges
-CaptivityEvents
Yardımcı olan olmayan herkese şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Last edited:
Top Bottom