Teamkilling Yapıp Üzerine Küfürler Eden Toxic

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Efe Demirbaş

Forumu zaman zaman Warband modları ve Bannerlord'un geliştirilme aşamasını takip için kullanıyorum 2014 yılından beri ancak hiç hesap açma ihtiyacı duymamıştım bugün yaşadığım olaya kadar Bannerlord multiplayer skirmish modu oynarken aynı takımda olduğumuz AlpEr Tunga isimli oyuncu at almamamı söyledi ve ben at aldığım için önce atımı öldürüp küfürler edip ardından yaptıklarını videoya aldığımı söyleyince bu sefer beni öldürüp küfürlerine devam etti bu kişi eğer adam akıllı bir ceza almazsa bir daha kesinlikle multiplayer oynamayacağım benim bırakmamla Taleworlds veya Bannerlord oyunu hiçbir şey kaybetmez biliyorum ancak CS:GO bu tarz toxicler yüzünden çok oyuncu kaybetti siz de zamanla kaybedersiniz

arkadaşın steam hesabı

ettiği küfür ve hakaretler

olayların başlangıç noktası atımı öldürmesi

hırsını alamayıp beni öldürüyor raund başı

Oyunu sabote etttigin team kill attıgın küfür ettigin ss ler nerde?
hiç utanmadan buraya yorum yazabilmene hayret ediyorum eğer bu söylediklerinin bir tanesini bile sana yaptıysam bana oyunda perma ban atsınlar ben sana ne küfür ettim ne de seni öldürdüm varsa kanıtın at buraya benim gibi atamazsın çünkü hiçbirini yapmadım

edit: forumda geçmişte açtığın konulara şöyle bir göz gezdirdim zamanında sen de toxic insanlardan şikayetçi olmuşsun aynı davranışları bana sergilerken utanmadın mı onu geçtim buraya gelip iftira atarken nasıl bu kadar rahat olabiliyorsun ?

Atamam çünkü senin gibi ss almadım neden parça parça video atıyorsun tam kaydı yokmu elinde o maçın atsana onu
senin böyle şeyler yapacağını bilseydim maçın tamamını kayıt alırdım merak etme sen ne kadar yüzsüz bir insansın haklı çıkmak için resmen iftira atıyorsun bana.Eğer ben seni senin dediğin gibi öldürseydim veya küfür etseydim önceden defalarca yaptığın gibi benim videolarımı ve sslerimi alırdın forumda paylaşırdın geçmişteki paylaşımların duruyor işte

Flaming
Atamam çünkü senin gibi ss almadım neden parça parça video atıyorsun tam kaydı yokmu elinde o maçın atsana onu
senin gibi yüzsüz toxic ve iftiracı biriyle konuştuğum için bile üzülüyorum kendime inşallah moderatörler gerekeni yapar iftira attığın için de ceza alman şart çünkü oyundaki chatlogu görebilirler ve benim sana bir şey yapmadığım da çıkacak zaten orada

Flaming
Yüzsüs olan sensın sen gelene kadar 2-0 önde oldugumuz oyun sen gelince 2-2 oldu hem aşırı derecede yeteneksiz ve kabiliyetsizsin hemnde biz orda savaşırken gelip arkamızdan bize vuruyorsun bir insan durup dururken kimseye küfür etmez belliki toxiclik yapıyorsun neden kill in 0 yada - de idi ban veya başka bişe önemli degil ama senin gibi toxic insanlar sadece sinir zıplatım insanın keyfini kaçırıyor

Yüzsüs olan sensın sen gelene kadar 2-0 önde oldugumuz oyun sen gelince 2-2 oldu hem aşırı derecede yeteneksiz ve kabiliyetsizsin hemnde biz orda savaşırken gelip arkamızdan bize vuruyorsun bir insan durup dururken kimseye küfür etmez belliki toxiclik yapıyorsun neden kill in 0 yada - de idi ban veya başka bişe önemli degil ama senin gibi toxic insanlar sadece sinir zıplatım insanın keyfini kaçırıyor
bu kadar yalanı uydururken çok düşündün mü ? killim - olması için senin gibi teamkilling yapmam gerekir yalan söylerken keşke biraz beynini kullansan kimse kimseye dururken küfür etmez diyorsun o zaman sana basit bi soru zamanında toxic insanları şikayet etmek için forumda birsürü konular açmışsın orda o insanlara birşeyler mi yapmıştın yediğin küfürleri hak etmiş miydin yani bunu mu demek istedin ? eğer hak ettiysen neden şikayet ettin onları ?

aslında seninle tartışmaya gerek bile yok seviyesizsin iftiracısın yüzssüz birisin ama bana iftira atmana göz yummak istemediğim için yanıt veriyorum kendini bir şey sanma sonra haklı olduğum konuda beni haksız göstermeye çalışmana izin vermeyeceğim.

ya ayrıca sen neden bahsediyorsun ki beni raund başı öldürdüğün videoyu koydum buraya sana 1 tane küfürüm varsa koy buraya beni öldürdün diye iftira atıyosun hala öldürmeyi geçtim küfür varsa koy önceden koymuşsun herkesin resimlerini bana gelince mi ss almadın yalanını yesinler senin düşük zekalı iftiracı yüzsüz

edit:profilinde 750 win rozeti görmüştüm iyi bir oyuncu olabilirsin ben de sana göre kötü hatta berbat bir oyuncu olabilirim ayrıca CS:GO da hile yapıp VAC ban yemiş birinin oyunculuğumu sorgulaması çok manidar olsa da ama bu sana beni raund başı öldürüp bana oyun boyunca küfür etme hakkı vermez bunu keşke anlasan ve üzerine gelip iftira atıyorsun

Last edited:
Daha fazla muhattap olmıyacam senınle oyunda yaptıgın aynısını buradada yapıyorsun insanlara hakaret edip sinirlerini geriyorsun elinden geleni yap ama lütfen muhattap olma çünkü hakaret etmeden konuşamıyorsun.

Daha fazla muhattap olmıyacam senınle oyunda yaptıgın aynısını buradada yapıyorsun insanlara hakaret edip sinirlerini geriyorsun elinden geleni yap ama lütfen muhattap olma çünkü hakaret etmeden konuşamıyorsun.
Bunu senin söylemen okadar komik ki daha önce kendisine edilen her küfürü ss alan ve hatta onunla yetinmeyip videolar çekip forumda toxic oyuncuları şikayet eden birisin ve kendi yaptığın şeyleri teamkilling,küfür ve hakareti benim yaptığımı söylüyosun bir tane kanıt bile sunmadan buraya gelip iftira atma cesareti göstermen bile rezil bir şey sana deminden beri cevap vererek kendime saygısızlık yaptığımın farkındayım.

Oyun içerisinde tartışma yaşamış, kavga etmiş olabilirsiniz. Bununla alakalı forumda konu açmakta da bir sıkıntı yok. Ancak forum ortamında kişisel tartışma yürütmek doğru değil. Oyundaki meseleyi buraya da taşımışsınız. Kim haklı veya kim haksız, beni ilgilendirmez. Kişisel bir tartışma yürütecek, saygılı bir şekilde tartışmayacaksanız bunu forum dışında yapın. Oyunda yaşananla alakalı gereği yapılır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom