Tatil Önerisi

Users who are viewing this thread

Harlek

Grandmaster Knight
3 arkadaş Antalya Kemer bölgesinde Ağustos ayında 5 günlük güzel bir tatil yapmak istiyoruz, herşey dahil olması, alkolün otelde ücretsiz olması ( tavsiye verirken yerli-yabancı olayına değinirseniz sevinirim), otelde disko-bar bulunması ve otelde bol turist bulunması (:fruity:) önceliğimiz.

Kişi başı 600-800 TL ayırabiliyoruz, önerilere açığız.

Edit: Belirttiğim kriterlere uyan Antalya'da başka bir bölge de olabilir fakat Kemer'in gece hayatı v.b için tercihimizde.

İmkansız o bütçe ile okadar istek :/ sadece 2 kişi ölü denizde 5 yildizli otelde (yemek - disko bar - bedava icecek ) yoktu 1500-2000 TL'ye patladı artık antalyada o istekler üzerine nekadar tutar düşün.

En az kişibaşı 1000 TL gözden çıkarmanız lazım. Kışın erken rezervasyon falan yapsaydınız keşke.

Harlequin. said:
Kişi başı 600-800 arası atsak üç kişi çıkaramaz mıyız öyle bir tatil ?

Bırak bunları allasen Antalya Alanya Mc Arancia güzel oteldir ben bu sene 2.kez gidicem kişi başı 620 tl felan geliyor herşey dahil 3 kişi gidicez bizde.Söylediğim fiyat 5 gece 6 gün için geçerli

Dipnot: Biz geçen sene gittiğimizde tek Türk bizdik otelde müşteri olarak  :iamamoron:

The Serious StormTrooper said:
Harlequin. said:
Kişi başı 600-800 arası atsak üç kişi çıkaramaz mıyız öyle bir tatil ?

Bırak bunları allasen Antalya Alanya Mc Arancia güzel oteldir ben bu sene 2.kez gidicem kişi başı 620 tl felan geliyor herşey dahil 3 kişi gidicez bizde.Söylediğim fiyat 5 gece 6 gün için geçerli

Dipnot: Biz geçen sene gittiğimizde tek Türk bizdik otelde müşteri olarak  :iamamoron:

Araştırayım kardeşim adamsın, 1-2 hafta içinde rezervasyon yapmayı düşünüyoruz bizde bakalım.

Edit: Verdiğin linkte 770 TL geliyor kişi başı, yüksek gibi orada da harcama yapacağız ama araştırayım bakalım. 1000 TL gözden çıkaracağız gibi  :meh: :shifty:
Edit 2: Verdiğin linkte müşteri hizmetleri kişi başı 900 olarak hesapladı ?  :roll:

Turist bol olcak arada düşen bize vuracak diyorsun o iş olmaz gidin bir çadır alın deniz kıyısında bir yere kamp kurun başka bir şey yapamazsınız o parayla antalyada :grin:

Harlequin. said:
Edit: Verdiğin linkte 770 TL geliyor kişi başı, yüksek gibi orada da harcama yapacağız ama araştırayım bakalım. 1000 TL gözden çıkaracağız gibi  :meh: :shifty:
Edit 2: Verdiğin linkte müşteri hizmetleri kişi başı 900 olarak hesapladı ?  :roll:

Hangi ay gitmeyi düşünüyosun ben ramazanda gidicem belki o yüzden ucuza gelmiştir.

lorddarknes said:
Ciddi cevap diyor ya  :mrgreen:
O kadar tatil sitesi var aç bak, turizmciler derneğimi burası

Seni mi ilgilendiriyor kardeşim, önceki yıllardan tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.
Trolleyeceksen ayrıl konudan.

dumbledoor QQ said:
Hemen rezervasyon yaptırma bugün. Babam antalyadaki otellerin yarısını elden geçirmiş bi mali müşavir eve gelsin sorarım.

Teşekkürler dostum, benim babam da mali müşavir Bilecikteyim bende.

Araştıracağız artık teşekkürler dostum :/

Edit: Acayip umutsuzluğa kapıldık alternatif söyleyebilecek veya daha iyi bir fikri olan var mı ? Malum amacımız eğlenmek dil seviyemizde iyi arkadaşlarla, tavsiye alabiliriz.

800-1000 arasına yükselttik kişi başı bütçeyi.

Balıkesir ve Çanakkale'de çadır camping alanları var. Önceden bir kaç sene üst üste gitmiştik, ben sevmiştim. Antalya'da da varsa düşünebilirsin.

Back
Top Bottom