tatar_han a

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aynı üslup dedim. Sensin demedim, doğruca buraya mesaj atman şüphelendirdi. Aynı zamanda senin hakkındaki fikirlerimi burada söyleyemem. Kurallara aykırı olduğundan değil, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

narj722 moderatöre ilettim zaten birazdan konu silinir sen de banlanmadığımı görünce özür dilersin zaten.

Tatar_Han ben sana senin benim hakkımdaki düşüncelerimi sormadım zaten.

Khaluphes said:
Ortalık fena karışmış.
Nesi karışacak arkadaşım, sadoocuk bu konuyu açmış ben de mesajı atmış bulundum konu açılmadan önce/ya da sonra. Bir tane daha nickimi yeni gören bebenin teki acaip saçma bir şekilde zan altında bırakıyor. Tatarhan'ın yerinde olsam aynı şeyi düşünürüm tabii ben de. Şu konuyu açana ve şu narj kişisinie acıyorum geçrekten bu kadar nasıl yaşamışlar bu saflıkla.

Admin gelicek görecek farklı kişiyiz konuyu açan ban yiyecek tatarhan ve narj'da belki bir uyarı alacak. Ben de bir uyarı alırım herhalde :smile: :smile:

Sadooocuk böyle ifadeler kullanmaz.

Bana Tatar Abi diyordu.

Biz anlaşıyorduk, dosttuk.

Ben bu yüzden varım maker az konuşurum,senin paragrafta yazdığını tek bir cümleden anlatırım nedenmi ? çünki ben insanı kendine acıma evresine getiririm
rrainmaker said:
Şu konuyu açana acıyorum

Arkadaşlar kendime acıma evresine geldim şu anda. Benim yüzümden biri susturuldu hem de o masum tek yaptığı doğruları söylemek olan narj neden susturuldu adminlerden bir açıklama lütfen???

sadoocuk'un ismini konuda geçirdiğim için özür diliyorum ama o foruma bir daha uğramayacak galiba neyse. Tatar Abi gerçekler abi gerçekler.

Abi dedim kimliğim ortaya çıktı. sadoocuk bendim.

Leeu said:
bu mesajı kendisini engellediği için iletemedim
beni banlayabilirsiniz benim size ihtiyacım olmadığı gibi sizinde bana ihtiyacınız yok
bunu tatar_han isteyince lütfen silin

mesajın aynısı=

al işte çocuksun
sana ufak bir ders
bunu okuduktan sonra sadece bunu okuman bile sana ufak bir bilgi katacak
inanmazsın
sonuçta ateist birisin

kürtlerin türklerle alıp veremediği yok
benim dedemde kürttür
türk bayrağı altında nice şeyler yapmıştır
ufakken sünnetimde bile türk bayrağı asılmıştır
evlendiğimde de sadece önemli olarak o istemiştir
çünkü bu davanın neden başladığını biliyor
siverek ilçesinde ki sadece 2 aşiret kavgası yüzünden
biri ağalık kalkacak deyip devlete sığındı
diğeri devlet bize düşman deyip kürtleri kışkırttı
bu 1970lerin sonlarında oldu
ve sadece 2 aşiret kavgası böyle bir duruma dönüştü
annemde dedemde en büyük teyzemde anneannemde ve onların akrabalarıyda buna canlı şahitlik etti
kürt-türk davası açılmadan önce olan yüzlerce çatışmalara şahitlik etti
bir kelebek etkisi olayı
ve şimdi kandırılarak türkleri kendilerine düşman ediyor
zaten türklerde batıcı
kürtlere hemen düşman oldular
bu kadar saçma sapan bir olay
bu olay yakında çıkacak askeri devrime kadar devam edecek
uygurlara gelince
onlar türklük geleneklerini binlerce yıl önce kaybettiler
türklüklerini gösteremediler
ve şuan sadece 1789 dan 1799 a kadar devam eden fransız devrimindeki gelen milliyetçilik etkisi sayesinde özerklik kazandılar
onlar bizim kardeşleirmiz değil
benim soyum avrupa türkü olan avarlara(şuanki bulgarlar)kürtlere,yunanlara,araplara,ve sonradan gelen orta asya türklerine dayanır
benim amacım savaş değildir
sana bunu söylememin tek nedeni sen savaş isteyen küstah birisin
devrimde yanacak birisin
eski sivas olayına bak ne olmuştu senin gibilere
geç olmadan dön şu saçma sapan yolundan
bunu okumadım biri özet geçsin.

Bana bakın; dereotu musunuz bilemiyorum ama sizi sarımsağa çeviririm.

Bir kullanıcıya gönderme yapacaksanız özelden ulaşın. Forumun bunu öğrenmesine hiç gerek yok. Konuyu áleme ibret olsun diye silmiyorum, sadece kilitliyorum. Tartışmanıza özelden devam edin. Ayrıca konuyu tam okumadım, kilitlenmenin tartışılan mevzuyla bir ilgisi yoktur.

/uxc

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom