tatar_han a

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Leeu

Banned
bu mesajı kendisini engellediği için iletemedim
beni banlayabilirsiniz benim size ihtiyacım olmadığı gibi sizinde bana ihtiyacınız yok
bunu tatar_han isteyince lütfen silin

mesajın aynısı=

al işte çocuksun
sana ufak bir ders
bunu okuduktan sonra sadece bunu okuman bile sana ufak bir bilgi katacak
inanmazsın
sonuçta ateist birisin

kürtlerin türklerle alıp veremediği yok
benim dedemde kürttür
türk bayrağı altında nice şeyler yapmıştır
ufakken sünnetimde bile türk bayrağı asılmıştır
evlendiğimde de sadece önemli olarak o istemiştir
çünkü bu davanın neden başladığını biliyor
siverek ilçesinde ki sadece 2 aşiret kavgası yüzünden
biri ağalık kalkacak deyip devlete sığındı
diğeri devlet bize düşman deyip kürtleri kışkırttı
bu 1970lerin sonlarında oldu
ve sadece 2 aşiret kavgası böyle bir duruma dönüştü
annemde dedemde en büyük teyzemde anneannemde ve onların akrabalarıyda buna canlı şahitlik etti
kürt-türk davası açılmadan önce olan yüzlerce çatışmalara şahitlik etti
bir kelebek etkisi olayı
ve şimdi kandırılarak türkleri kendilerine düşman ediyor
zaten türklerde batıcı
kürtlere hemen düşman oldular
bu kadar saçma sapan bir olay
bu olay yakında çıkacak askeri devrime kadar devam edecek
uygurlara gelince
onlar türklük geleneklerini binlerce yıl önce kaybettiler
türklüklerini gösteremediler
ve şuan sadece 1789 dan 1799 a kadar devam eden fransız devrimindeki gelen milliyetçilik etkisi sayesinde özerklik kazandılar
onlar bizim kardeşleirmiz değil
benim soyum avrupa türkü olan avarlara(şuanki bulgarlar)kürtlere,yunanlara,araplara,ve sonradan gelen orta asya türklerine dayanır
benim amacım savaş değildir
sana bunu söylememin tek nedeni sen savaş isteyen küstah birisin
devrimde yanacak birisin
eski sivas olayına bak ne olmuştu senin gibilere
geç olmadan dön şu saçma sapan yolundan

Tahminimce birinin sahte hesabısın, zamanında cahil olduğunu kanıtladığım birinin. Sana puanım dokuz. Güle güle kullan.

askeri devrimden haberin hiç mi yok
mübarek kim kaddafi kim
askeri devrimle gelen askeri liderler
atatürk kim oda aynı
ama sen cahilsin
anlamazsın
birileri anlatsın
aa doğru ya bu forum çocuk forumuydu
banlayın beni ben çocuk değilim  :wink:

Lanet olsun,türk kürt laz abaza çerkez bizim bunları olmamız bile bir ayrıcalık virgül üç nokta  :!:

Ben sildim mesajlarımı, bu kişi yüzünden forumda gereksiz mesajlara sebep olmak istemiyorum. Erkek gibi gerçek hesabıyla da karşıma çıkamıyor.

Korkuyor,ama banlanmaktan deil gülünç düşmektende deil, onursuzluktan korkuyor münakaşadan korkuyor kendinden korkuyor.

Bunu,bunu yazın bi kenara panpa

Tatar_Han said:
Tahminimce birinin sahte hesabısın, zamanında cahil olduğunu kanıtladığım birinin. Sana puanım dokuz. Güle güle kullan.
Biraz önce sana attığım mesaj ile sahte hesap olduğunu düşünmen çok kolay ancak benim mesajlarım okusan ben olmadığımı anlayabilirsin. Senin çocuk ve cahil olduğuna katılıyorum ama maalesef bu üyenin benim ile alakası yok.

ama maalesef bence var bir kere konuşma üslüpuna bak,tıpatıp aynı hem ayrıca o çıktı direk sen girdin ne ayak ?

Açtıgınız konuyu s*kim ben gidiyorum

i6wc3q.jpg

rrainmaker said:
Tatar_Han said:
Biraz önce sana attığım mesaj ile sahte hesap olduğunu düşünmen çok kolay ancak benim mesajlarım okusan ben olmadığımı anlayabilirsin. Senin çocuk ve cahil olduğuna katılıyorum ama maalesef bu üyenin benim ile alakası yok.

Senin olduğunu söylememiştim, aklımda da sen yoktun, direk sen girdin, üslubun da aynı, kendini belli ettin, banlanmaktan korkuyorsun şu anda. O korkuyla girip mesaj attın.

Ne kadar komiksin ya benim ateist olduğumu bilmeyen yok herhalde. İstediğin her türlü platformda kanıtlamaya hazırım söyle çocukça tartışmaya gerek yok.

ya zaten profile baktım konuyu açan kişinin adam 30dk önce kayıt olmuş direk konu dışına girmiş tatarhana yazmış şimdik,bunun fake hesap oldugu belli

Kayıt süresi otuz dakika

Konu dışına girdi 10 dakika konuyu derledi toparladı

Tatar Han gördü küçük bir atışma  yaşandı

Sonra rrainmaker konuyu açan şahısın tıptatıp aynı üslubunda konuya dahil oldu

ve postunda benim ateist oldugumu herkez biliyor kelimeleri geçen yazılar aktardı bize

şimdi 1. posta dönelim  :?:

sonuç:

rrainmaker iki hesaptan açmak ırkçılık gizli hakaretten suçlu bulunda

ikinci hesab atı : Leeu

AAAA yuuuuuuu ridiiiiiii Ban hammmmmeeeeeeeeerrrrrr

Olay şu: Rrainmaker ile aynı üslup ile bana iki tane ÖM attı, sonra bir de buraya konu açtı, engellediğim için.

narj722 birincisi üyelik tarihin 1 haziran daha önce bir çok konuda tatar han'a zaten bunları yazdım somali konusunu gördükten sonra özel mesaj atma gereği hissettim ki sana hiçbir şey kanıtlamama gerek yok neden yazıyorum bunu da bilmiyorum da neyse. O arkadaş kim ise din konusunda cahil ve çocuk olduğunu söylemiş ben ise tam olarak mantık konusunda yorum yapma yeteneği ve ezber bilgi olmasıyla tatar_han üyesinin ancak bir şaka olabileceğini düşünüyorum.

Uyarı alsam sadece tatar_han'a çocuk ve cahil demekten uyarı alırım ki o da problem değil. Neyse biri gelip ip'yi karşılaştırsın ondan sonra bu mesajlarına gülersin.

Tatar_Han ben sana 1 özel mesaj attım o da daha fazla saçmalamaman için.

sakin ol şampuan ben tamamen dalgasına bu konudayım konunun gereksiz saçma aptalca düşüncesizce salakça delice ve saçma(söyledim galiba) oldugunu belirtmek için

ve edit : iki hesap açmışsın daha ne diyorsun kardeşim sen ?

Buyur at iki hesap açmışsın moderatör sanırım bizi deil seni banliycak

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom