Taleworlds Forum - Modül Geliştirme Röportajları | Vyrn Altın Madalya Kazandı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Konumuz ana Mod Geliştirme başlığına taşınmıştır, hayırlı olsun. Oylama bitimine saatler kaldı, modun alacağı madalyayı sizler belirleyeceksiniz.

Bir kaç konuşma yapacağım. Arkadaşlar konuya çok az ilgi gösteriyorsunuz, bazıları yorum atmadan çıkıyor. Sizden ricam; konuya girdiğinizde hiç olmazsa röportajla ilgili görüşünüzü belirten bir yorum bırakmanız. Sizin bıraktığınız iyi/kötü her yorum bana bu konuyu güncel tutma isteği veriyor. Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Bir diğer konu ise, bazı insanların kendini komik veya troll yapıyorum sanarak modlara oylama olarak 0'ı basması. O 0 oraya modun hiç bir şeyini beğenmediğiniz zaman basmanız için konuldu. Bazı modlar gerçekten emek verilerek yapıyor ve siz bunu görmezden gelemezsiniz. Sizi daha duyarlı olmaya davet ediyorum.

Son olarak; dün akşam oylama sisteminde küçük bir değişiklik yaptım. (Yukarıda ki neden bunun başlıca sebebidir)
Ana mesajı kontrol ederek bu değişikliği görebilirsiniz.

Yeni sistemimize göre Vyrn modu 80 MGRDB puanı alarak, Altın Mod Geliştirme Madalyası almaya hak kazanmıştır. Madalyaları en kısa süre içerisinde hazırlanacaktır. Dreamy Folk'u en içten dileklerimle kutluyorum.

Şayet sizde tebrik etmek isterseniz, yeni bir röportaj gelene kadar konu üzerinden tebrik mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

İyi günler diliyorum.

Trollüne 0 veren arkadaşlara rağmen 80 alması süper. Zaten olması gereken şey de buydu, altın madalya alması. Mod diğer modlardan daha farklı bir yapıya sahip olduğu için insanda merak uyandırıyor.

Eski konunun ölüp gitmesine üzülmüştüm yenisinin açılması güzel oldu, başarılar.

Cevdet said:
Eski konunun ölüp gitmesine üzülmüştüm yenisinin açılması güzel oldu, başarılar.

Teşekkürler. Son sınıf öğrencisi olduğum için konuya vakit ayırmak bir hayli zor oluyor. O yüzden röportajlar gecikmeli gelebilir.

Gerekli ilgi sağlansaydı derslerime rağmen devam edecektim fakat bu ilgisizliğe karşı derslerime rağmen bu uğraşı devam ettirmek anlamsız geliyor. Bundan sonra bir projeye başlarken, başlangıcı Yabancı Forum'da yapacağım.

Önümüzde ki yaza kadar kilitli.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom