Taktik verin

Users who are viewing this thread

hsyn333

Sergeant at Arms
meraba benim eve internet bağlattırmam lazım. Ders konusunda sıkıntı yok gayet iyi. Babamın eve internet bağlattırması icin ne yapmalıyım.

hsyn333 said:
meraba benim eve internet bağlattırmam lazım. Ders konusunda sıkıntı yok gayet iyi. Babamın eve internet bağlattırması icin ne yapmalıyım.
Arkadaşım bende öyleydim.Babam bi zaman sonra aldı.Babanın en mutlu olduğu gün şu soruları sor

Baba eve internet alcakmıyız ? Baba eve internet alabilirmisin derslerime yardımcı ol de.Belki alır

:cool:

hep takdir aliyorum zatende takdir alsanda almassanda kendine diyo aslinda notlarimin bozulmasi ve gozlerimin hasar almasindan korkuyo inadi inat almiyo :/

Mutsuz olduğu gün iste interneti.

Geç karşısına ''Benim neden internetim yok lan! Neden geldim ben bu dünyaya! Annem bana hamileyken hiç mi benimle ilgili güzel planlarınız yoktu! Sıkıntıdan patlayacam ölmek istiyorum lan! Bir internetim olsa ne olurdu sanki sizden ev, araba istiyorum ne yaptım lan ben size de böyle yapıyorsunuz!? Doğduğum için özür dilerim'' de.

Gerisini babana bırak.

İnternetin çok önemli bir bilgi kaynağı olduğunu ve ansiklopedilerden öğrencebileceğin pek çok bilgiyi internet sayesinde kolayca öğrenebileceğini ve genel kültürünün gelişmesine katkıda bulunacağından bahset.

Mosin Nagant said:
İnternetin çok önemli bir bilgi kaynağı olduğunu ve ansiklopedilerden öğrencebileceğin pek çok bilgiyi internet sayesinde kolayca öğrenebileceğini ve genel kültürünün gelişmesine katkıda bulunacağından bahset.

Senin dediğini yaparsa oyun oynadığında çok laf yaparlar.

Beni dinle sen kendini büyük sorumluluk olarak göster rahat edersin.

bpuser said:

Geç karşısına ''Benim neden internetim yok lan! Neden geldim ben bu dünyaya! Annem bana hamileyken hiç mi benimle ilgili güzel planlarınız yoktu! Sıkıntıdan patlayacam ölmek istiyorum lan! Bir internetim olsa ne olurdu sanki sizden ev, araba istiyorum ne yaptım lan ben size de böyle yapıyorsunuz!? Doğduğum için özür dilerim'' de.

Gerisini babana bırak.

Sonrası bitkisel hayat  :lol:

bpuser said:

Gerisini babana bırak.
Bunu yapmak yürek ister.Sen böyle bir şey yaptın mı hiç?

BioActive said:
bpuser said:

Gerisini babana bırak.

Zaten altı üstü bi internet için annenin babanın kalbini kırmaya değmez.

Liseye geçtiysen internet olmalı,söz konusu maddi durumlardan ötürü baban almıyor olabilir bunuda düşünmek gerek sonuçta adam çalışıyor.

Ondan sonra derslerinde,v.s internet gerekli 21.yy yaşıyoruz sonuçta,her eve lazım

Her şeyi derse, okula falan bağlamayın. Babana isteğini dile getir. Baban sonuçta, sana hayır diyecek hali yok. Dediğinde de sebebini sorarsın, koşullarını öğrenirsin ona göre hareket edersin. 

BioActive said:
bpuser said:

Gerisini babana bırak.

Çok yaptım ve çok da dayak yedim ama yılmadım. Bu laflara bir babanın ne yüreği, ne de gururu dayanır. Çocuk bakmak kolay değil yapıyorsan bakacaksın sonuçta o can senin yüzünden dünyada.

Hacı Şimdi Baq.Ben İnternet Bağlatmak İçin Şu Yolu İzledim.

1) Haftada En Azından 3 Kez Net'e Gittim.Yada Gitmeye Çalıştım.
2) Annemden Sürekli Net'için Para İstedim.

*Bunların Sonucunda 1-2 günde babam sordu oğlum sen neden net'ten hiç çıkmıyon eşek sıpası dedi.Bnde babacığım neten bir yığın ders sitesi buldum anlatımları süper dedim harika anlatıyorlar bende okulda gördüklerimi orda tekrar ediyorum dedim.bukezde babam seni dershanaya göndercem orda daha iyi tekrar edersin dedi.bnde yok baba ben oralarda yapamam böylesi daha iyi oluyo hem orda birşeyi anlamasam hocaya soramam utanırım dedim biraz böyle üsteleyince vazcaydı dershaneden.bende dedimki netten daha iyi oluyo istediğim zaman geri sarıp izleyebiliyorum dedim.sonrada dedimki baba eve bağlatsanızda nete gitmek zorunda kalmasam dedim.biraz daha üsteleyince babamın savunmasını kırdım ve neti bağlattım :smile: 5 yıldırda hala net bağlı kardeşim :grin:

Bunların Hepsini Biraz Önce Uydurdum.Ama İşine Yarayabileceğini Düşünüyorum.KullanaBilirsin

Hacktr said:
Hacı Şimdi Baq.Ben İnternet Bağlatmak İçin Şu Yolu İzledim.

1) Haftada En Azından 3 Kez Net'e Gittim.Yada Gitmeye Çalıştım.
2) Annemden Sürekli Net'için Para İstedim.

*Bunların Sonucunda 1-2 günde babam sordu oğlum sen neden net'ten hiç çıkmıyon eşek sıpası dedi.Bnde babacığım neten bir yığın ders sitesi buldum anlatımları süper dedim harika anlatıyorlar bende okulda gördüklerimi orda tekrar ediyorum dedim.bukezde babam seni dershanaya göndercem orda daha iyi tekrar edersin dedi.bnde yok baba ben oralarda yapamam böylesi daha iyi oluyo hem orda birşeyi anlamasam hocaya soramam utanırım dedim biraz böyle üsteleyince vazcaydı dershaneden.bende dedimki netten daha iyi oluyo istediğim zaman geri sarıp izleyebiliyorum dedim.sonrada dedimki baba eve bağlatsanızda nete gitmek zorunda kalmasam dedim.biraz daha üsteleyince babamın savunmasını kırdım ve neti bağlattım :smile: 5 yıldırda hala net bağlı kardeşim :grin:

Bunların Hepsini Biraz Önce Uydurdum.Ama İşine Yarayabileceğini Düşünüyorum.KullanaBilirsin

Ulan  :lol: :lol: Bende gerçek diye sandıydım iyi planmış aslında  :grin:

hsyn333 said:
EmrehaN said:
Kaç yaşındasın ve kaçıncı sınıfsın? Ona göre bir tavsiye vereceğim.
Liseye gectim

Ödülü haketmediğin sürece biraz zor kaptan. İnternetsiz idare et. Hele fenci falan olacaksan internet yakar seni kaptırırsın kendini dersi unutursun. İnternet yüzünden 4 senedir ders çalışmıyorum ben örneğin.

true-story-barney1-190x190.jpg

Back
Top Bottom