Takas Konusu

Users who are viewing this thread

Beyler bana steamden L4D2 alacak bir baba yiğit aranıyor, karşılığında playstoreda olan isteği oyunu alacağım.Oyunları sadece playstoredan albiliyorum L4D2 de playstoreda yok :sad:

Medieval 2 Total War Collection Pack( Kingdoms ek paketini içerir.) ve Natural Selection 2 var elimde.Fiyat olarak eş değer oyunlarla takas edilir, ya da para ile de satılabilir.

Nereye yazacağımı bilemedim. Steam'dan bana CS:GO alıcak biri aranıyor. Ödemeyi telefonla yapıcam.

Guy Fawkes said:
Medieval 2 Total War Collection Pack( Kingdoms ek paketini içerir.) ve Natural Selection 2 var elimde.Fiyat olarak eş değer oyunlarla takas edilir, ya da para ile de satılabilir.
M2TW kutulu mu yoksa Steam'mi ?

http://www.greenmangaming.com/ Hesabımı Dark Souls: Prepare to Die Edition ile takas ediyorum hesapta 4 oyun bulunmaktadır..

SSV8NC Superstar V8 Next Challenge
images

Unstoppable Gorg
images

Ninja Blade
images

Zombies
large-2-640x350.jpeg

+

Kutulu olarak,Operation Flashpoint Red Rver vardır kargo ile gönderilir.

steamda bir sürü kayıtlı key'im var.Bunları başka bir hesaba karşılıksız vermek mümkün mü? Verceğimden değil soruyorum :d

Footbal Manager 2013  orjinal oyunum var . Takas tekliflerine açığım . Mesela global offensive olabilir .  :roll: Başka teklifler de verebilirsiniz.

Alan Wake Collector,Borderlands,Alan Wake American Nightmare-Empire total war,Shogun total war,Napoleon total war

oyunlarım steam keydir ve kullanılmamıştır

Back
Top Bottom