Takas Konusu

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar konuyu hobetodan devraldım.courage de onay verdi,oradan alıntıyla başlayalım,isteklerinizi bu konu altında belirtin lütfen :razz:
Hobeto13 - Shogun(Gamersgate),Rome:Total War Gold Edition(Gamersgate),Rome:Total War Alexander(Gamersgate),Dragon Age 2(Origin),Max Payne 3(PC)/Tropico 4(Steam/PC),Port Royale 3(Steam/PC),Sleeping Dogs(Steam),Dark Souls:razz:repare to Die Edition(Steam),Orcs Must Die 2(Steam)

Apollo52 - God Of War:3(PS3),Demon's souls(PS3)/The Elder Scrolls V:Skyrim(PS3) - İstanbul/ Anadolu yakası

The Braveman - Serious Sam Kamikaze Attack(Desura),Double D/Teklif(Tercihen Steam oyunları),Spec Ops:The Line,Arma 2 Combined Operations Tüm oyunlara açık

AcG - Heroes of World War II(Kutulu),Company Of Heroes(Kutulu),The Godfather(Kutulu),Medal Of Honor Allied Assault War Chest(Kutulu),Brothers In Arms Hells Highway(Kutulu),Assassins Creed II(Kutulu),Shogun Total War Gold Edition(Kutulu),Conflict Vietnam(Kutulu),Lara Croft Tomb Raider Legend(Kutulu)/Sniper Elite V2,Teklif - İzmir Konak/Bornova

Sarı Lagod - World of Warcraft: Mists of Pandaria(PC)/Call of Duty:Modern Warfare 3

Sansür - 4 Adet Dota2 Project Zomboid,Minecraft,Teklifler(Steam Key olmak şartıyla)

Karatasak - Hearts of Iron III, Borderlands/Left 4 Dead 2

...

1.Yeşil olanlar verebileceğiniz oyunlar,Kırmızılar ise istediğiniz oyunlar.
2.Burada sadece takas istediğinizin bildirisini vereceksiniz.Gerisi özel mesaj yoluyla halledilmeli.
3.Vereceğiniz oyunlar eğer dijital ortamda ise kullanılmamış olmalı.
4.Takas edilmiş oyunları bildirmelisiniz.

sancar1234 said:
Merhaba arkadaşlar uzun süredir Mount and Blade Warband + Napoleonic Wars ikilisini almak istiyorum.Ama ben gidipte annemgilden oyun için para istiiyemem.(Bilirsiniz bu durumu :smile:)O yüzden Kabile Savaşlarındaki hesabımı satmayı düşünüyorum.

Hesap Özellikleri:
-w11 dedir.
-Aslında 98bin küsür puandadır ama 100bin yapmak sorun değildir.
-3köy rezervlidir 1 hafta içinde 130bin olacak kapasitededir.
-10 köylüdür.
-3köy savunma 7 köy saldırıdır.Ordular sağlamdır.
-En iyi oyuncuların olduğu kabilededir.Kabile 1. sıradadır.
-Ben olmasam bile sizlere arkadaşlık edecek dostlar vardır.
-Köyde Şu anda 7 bey bulunmaktadır.

Evet arkadaşlar genel olarak özellikler bunlardır ciddi düşünenler bu adresten bana ulaşabilirler.

[email protected]

Görüşmek istiyenler önce bu konunun altına mesaj atarlarsa sevinirim.

Arkadaşlar herkes gibi ilk bakışta güvenemeyebilirsiniz ama kesinlikle bir kandırmaca falan yoktur mesaj atın birbirimize güvenelim :smile: Artık bende Mount and Blade yi multiplayer olarak oynamak istiyorum.
Hesap cüzi miktarda verilecektir.
Miktar özel olarak konuşulacaktır.
Aranızda durumu iyi arkadaşlar,ab,ler olabilir bir el atın Türk oyun dünyası yeni bir oyuncu kazansın beraber oyunumuzu yabancıların boyundurluğuından kurtaralım :smile:

Not:Forumda sorun olur diye fiyat vs. koymadım ticaret söz konusu olmasın diye.

DipNot:Hesap kontör yoluyla satılacaktır.Amacımın Mount and Blade Warband + Napoyeonic Wars almak olduğunu kanıtlayan bir hesap:
Telefonumdaki kontör:-6 TL:smile: oyun 15 Tl toplamm 21 Tl ye satıyorum.Fazla diyipde bırakmayın  benimle irtibata geçin pazarlık vardır :smile: Facebooktan Sefa Onur BEBEK diye yazın ben çıkarım :grin:
sancar1234 said:
Benim hesap fiyatını 10 tl diye güncellermisin.Arkadaslar bir el atın bende oynşm şu oyunu 10 tl

[Erkutun istekleri]Metro 2033 key olarak var.
Keskin'e,Balkes'e Sharingan no Kakashi'ye verdim ama Sharingan'a attığım ilk 2 kod dupe çıkmıştı.
Elimde 2 tane kod var olmazsa ikisinide deneriz.
Dota2 Steam üzerinden hediye ile göndereceğim,oyunlar ayrı ayrı değil 2 oyun verip tek oyun istiyorum.Yok her yer veriyor yok burada çekiliş var yok beleşe aldın demeyin istiyorsanız özelden mesaj atın

Karatasakın İstekleriKendisi sizden L4D2 istiyor,karşılığında Playstoredan oyun verecek,1:1 fiyat^^

Guy FawkesMert abimizin istekleri ise şu yönde,elinde herkeşlerin şeker oyun olarak sevdiği Medieval II:Total War Gold Pack var(Kingdoms eklentisini içeriyor)ilgilenenler şeker abimize ulaşsın.(oyun kutulu mu,steammı söylememiş :roll:),ikinci teklifi ise daha şeker,elinde Natural Selekşın 2 bulunuyor,bunuda bedeline eşit oyunlarla takas edebilir ya da parasıyla alabilirsiniz.

Balkesin isteklerikendisi teşgilatımın bir üyesi olaraktan doğuştan bir istekle CS:GO istiyor,bedelini kontürle yapcak!

Benim elimde Kamikaze attack ve Double d kaldı sadece. İstediğim bir şey de farketmez tekliflere bakabilirim. Ona göre değişiklik yapıver.

Metro 2033 + Dota 2 veriyorum,Left 4 Dead 2 istiyorum
Metro 2033 key olarak var.
Keskin'e,Balkes'e Sharingan no Kakashi'ye verdim ama Sharingan'a attığım ilk 2 kod dupe çıkmıştı.
Dota2 Steam üzerinden hediye ile göndereceğim,oyunlar ayrı ayrı değil 2 oyun verip tek oyun istiyorum.Yok her yer veriyor yok burada çekiliş var yok beleşe aldın demeyin istiyorsanız özelden mesaj atın

ErKuTErDeM said:
Metro 2033 + Dota 2 veriyorum,Left 4 Dead 2 istiyorum
Metro 2033 key olarak var.
Duyurulara ekledim.

Elimde Spec Ops:The Line(Steam) bulunuyor.Tam olarak istediğim bir oyun yok.Tekliflere açığım.

NOT:playstore'dan alındı.Steam Aktivasyon kodu vereceğim.

Sabine said:
Elimde Spec Ops:The Line(Steam) bulunuyor.Tam olarak istediğim bir oyun yok.Tekliflere açığım.

NOT:playstore'dan alındı.Steam Aktivasyon kodu vereceğim.

Benim tekliflerime bakabilirsin. Toplam 4 oyun verebilirim sana aşağıdaki oyunlarla beraber.
Bu arada benim tekliflere Warhammer 40.000 Dawn of War - Gold Edition ve çerezlik Metro 2033 ekleyebilirsin.
edit: Böyle giderse Valve'i kendi oyunundan dolayı şikayet edeceğim. Sürekli Dota 2 gift atıyor. Bu ne bıktım artık ya :lol: Eğer hala sahip olmayan varsa benle iletişime geçsin.

The Braveman said:
edit: Böyle giderse Valve'i kendi oyunundan dolayı şikayet edeceğim. Sürekli Dota 2 gift atıyor. Bu ne bıktım artık ya :lol: Eğer hala sahip olmayan varsa benle iletişime geçsin.
gizliden açık beta yaptılar oyunu resmen... isteyen varsa bir 8-9 tane falan da bende olcaktı dota2...

Silverlight said:
The Braveman said:
gizliden açık beta yaptılar oyunu resmen... isteyen varsa bir 8-9 tane falan da bende olcaktı dota2...
Bana niye dağıtmiyii :sad:

Back
Top Bottom