Tahta Geçmek

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Merhabalar Warband'ı orjinal ve hilesiz oynayan bir oyuncuyum.

Şuanda 98 kişilik(çoğunlukla profesyonel atlı birlik ve kiralık kılıçlardan oluşuyor) bir birliğe komuta ediyorum.
Herhangi bir kale aldığım zaman sadece o ülke değil, başka ülkelerde bana savaş ilan ediyor.

Şuan ki sorularıma gelirsek;
  - Bu savaşları nasıl engelleyebilirim ?
  - Ya da herhangi bir tahta geçmek mümkün mü ?(örn. Sultan Hakim'i tahttan indirip ben geçebilir miyim?)

Yardım ederseniz sevinirim :smile:

Savaşları engelleyemezsin büyük balık küçük balığı yer :grin: Tahta da çöreklenemezsin anca varisi geçirebilirsin.

Bir krallığa hizmet et, krallıkla büyü, krallığı büyüt. Ordunu geliştir, Krallıktaki diğer lordlarla ilişkini geliştir, yıkılan krallıklardaki lordlarla ilişkini geliştir, sayıca krallık 3'e falan düştüğünde zayıf olan krallıklardan birine saldır, şehrinden çıkma bir süre, kuşatmaları bertaraf et. Daha sonra diğer lordlara derebeylik teklifleri yolla (sultan hakim hakkında ne düşünüyorsun? gibi) ilişkini geliştirdiğin için bir kısmı ihtilafı olmasa bile sana katılabilir. Haliyle derebeyi aldıkça şehir kale köy alırsın. Tek sorun bu derebeyleri asla mutlu olmuyor birine toprak verince diğerinin ilişkisi düşüyor falan filan

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom