Tahmini Performans %128'den %29'a düştü

Users who are viewing this thread

Gorothred

Recruit
Merhaba arkadaşlar, sunucuyla olan bağlantı kaybedildi hatası aldıgım için oyunu sildim tekrar kurdum, silmeden önce en yüksek ayarlarda %128 tahmini performans alırken şuan %28 diyor ve oyun kasmaktan oynanmayacak hale geldi, en düşük grafiklerde bile %60 oluyor performans. Sistemim şu şekilde:

AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart
KINGSTON HYPERX 8GB (4X2) 1600MHZ DDR3 CL9 PC RAM KHX1600C9D3K2/8GX
SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
XileNCE XP800 800W 135MM FAN PSU GAMİNG SERİSİ 80+ BRONZE R3

Bu sistem ile BF3, Warfare 3, GTA IV gibi oyunları ultrada 80fps civarında oynuyorum, Warband'de neden böyle garip bir düşüş oldu, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Acaba Yüklerken bir hata mı yaptın diyeceğim hayır bu imkansız sen sadece 1 sözleşme kabul ediyorsun Silip Bir Daha yüklemeyi Oda Olmazsa Steamdan Dosyaları Onar Hatta İlk Önce Bunu Yap. Sonra Bakarız araştırırız.

Aynen bende de Battlefield 3 GTA IV falan hiç kasmamasına rağmen Warband çok kasıyor ama Directx 7 yapınca da en yüksek ayarlarda 80-90 fps falan oluyor anlamadım directx 9 neden kasıyor.

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar fakat dediklerinizin hepsini denedikten sonra açtım zaten konuyu. İşin ilginç tarafı bu sorun 10dk içinde meydana geldi, en yüksek ayarlarda oynuyordum hiçbir sıkıntı olmadan, daha sonra server listesi gelmeyince silip tekrar yükleyeyim dedim, 10 dk önce full grafikte kaymak gibi oynadıgım oyun en düşük ayarlarda bile oynanmaz hale geldi.

Merhabalar İyi Forumlar .
Ben Directx 9 'da oynuyorum . Çözünürlük ve Grafikler full olmasına rağmen hiçbir problemim yok işlemci veya ekrankartı'Ndan kaynaklanıyor olabilir ..

Back
Top Bottom