Users who are viewing this thread

Bir ben mi eu sunuculardan 40 45 ping alarak sorunsuz oynuyorum.
Dediğin gibi oynayabilen oyuncu sayısı herhalde 2 elin parmağını geçmez. Çoğumuzun aldığı en düşük ping 70 genelde ise 80 üstü oluyor.
Ama bir Türkiye serverı getireceklerini sanmam en azından uzun bir süre.
Çünkü Türkiye'den MP oyuncu sayısı çok az ama umarım yakında topluluk sunucularına izin verirler.

Türkiye sunucusunu şimdilik getirmek mantıksız zaten, Türkiye'den oyunu oynayan toplam 200 aktif oyuncu yoktur.

Ya oyuncular oyunun içine çekilmeli, ya da yenilikler hızlanmalı. Tanıdığım üç beş kişi de yavaştan oyunu bırakıyor, klandakilere oyunu döverek oynatıyorum.

Türkiye sunucusunu şimdilik getirmek mantıksız zaten, Türkiye'den oyunu oynayan toplam 200 aktif oyuncu yoktur.

Ya oyuncular oyunun içine çekilmeli, ya da yenilikler hızlanmalı. Tanıdığım üç beş kişi de yavaştan oyunu bırakıyor, klandakilere oyunu döverek oynatıyorum.

Vay be, sadece ben değilmişim, DC'ye döverek adam getiren :smile:

Her şeyden önce optimizasyon çözülmesi gerekiyor, gelen son güncelleme ile MP oynanması daha zevksiz hale geldi.

Başka bölgelerde de sunucu açmayı düşünüyoruz ancak öncesinde çözülmesi gereken sıkıntılar mevcut. EA süresinde Türkiye sunucusu olur mu bilemiyorum ancak eğer oyuncu sayısı artarsa tam çıkış ile birlikte neden olmasın? Ben yine de Türkiye sunucusu istendiğini ileteceğim ancak dediğim gibi, ok desek bile başka sorunlar çıkabiliyor sunucu taraflarında.

Back
Top Bottom