Türkiye Klanlar Listesi(Native) - 31/10/11

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
RexArmadilo said:
tekip edemiyecekdin ozm niye açdın :S

Günün belirli saatlerinde foruma bakıyorum sadece, o takip yetiyor.

KLaupS ChamasK said:
Bence server'ı olmayanları ekleme... çünkü buradaki bazı klanlar "klan" olarak anılmıyor bile...

O şekilde sınırlama koymak yeni açılan klanlara büyük haksızlık olur.

Serverı olmayan çoğu klana "klan" bile demiyorlar ve en geç 2-3 ay sonra kapanıyor...

KLaupS ChamasK said:
Serverı olmayan çoğu klana "klan" bile demiyorlar ve en geç 2-3 ay sonra kapanıyor...
Klanını eklemek isteyenler eklemesinde ne sorun var? Yeni gelen oyuncular buraya gelip sadece senin klan saydığın klanlara girerlerse tabii diğerleri 2-3 ay sonra kapanır.

Goker said:
Yeni gelen oyuncular buraya gelip sadece senin klan saydığın klanlara girerlerse tabii diğerleri 2-3 ay sonra kapanır.

Yeni gelen oyuncular klan dediğimiz klanlara kötü oynarken nasıl gelebilir ki ? Yeniler sonuçta... Zaten iyi oynayıpta klan arayanlar 2-3 ay sonra kapanacak diye oraya girmiyorlar. Asıl sorun; her hevesi olanın klan açmasıdır.

Goker said:
Klanını eklemek isteyenler eklemesinde ne sorun var ?

Mawi 2-3 günde kapanan klanlara hemen bakamam dediği için zaten konu açıldı.

KLaupS ChamasK said:
Goker said:
Klanını eklemek isteyenler eklemesinde ne sorun var ?

Mawi 2-3 günde kapanan klanlara hemen bakamam dediği için zaten konu açıldı.
Adam klanını buraya listelemek istediğinde "Hayır, senin klanın 2-3 ay sonra kapanır zaten" gibi bir şey söyleyemezsin ki. 2-3 günde kapanan klanları kapandığı anda yenileyemez ama haftalık bir yenileme çok geç sayılacak bir yenileme değil.

Mod Geliştirme'deki gibi, kurallar(sancağı olması, maç yapmış olması) gibi eklenebilir.

Zaten ben yenilemeler geç diye bir şey de söylemedim. Rex takip edemiyorsan açma deyince böyle bir tavsiyede bulundum.

KLaupS ChamasK said:
Mod Geliştirme'deki gibi, kurallar(sancağı olması, maç yapmış olması) gibi eklenebilir.

Zaten ben yenilemeler geç diye bir şey de söylemedim. Rex takip edemiyorsan açma deyince böyle bir tavsiyede bulundum.

O tür kurallar hakkında henüz net bir şey yok.

Var. Oldu da. The Great War modu daha elde somut birşeyler olmadığı için kilitlenmişti. Sonra tekrar açıldı, modellerin yapımına başlanınca.

Bende diyorum ki konuşulmalı. :razz:

Ben kazanacağım. :twisted:

rg de kapandı diye biliyorum clan liderleri royal e girdi çünkü

RoB klanının sancağı değişti.Sende listede değiştirirsen seviniriz...
Teşekkürler...

79270496.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom