Türk oyuncuların Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e saygısızlıkları.

Users who are viewing this thread

Bu görüntüleri çok üzülerek burada paylaşmak zorunda kalıyorum. Burada paylaşmam ne kadar uygun olur bilemiyorum ama artık dayanamadım ve sizlerle paylaşmak zorunda kaldım. Fotoğrafta görüldüğü üzere Türk rumuzlu bir oyuncu Atatürk'e karşı kötü söylemlerde bulunmakta. Bir kaç gün önce buna benzer bir olayla daha karşılaştım. O kişi de Atatürk'e karşı kötü söylemlerde bulunmuştu ama ekran fotoğrafını alamamıştım. Oyuncunun ismi yalnızherif. Atatürk'ü sevmiyor olabilirsiniz ama saygısızlık yapamazsınız. Bu kişiler, Atatürk'e karşı kötü söylemlerde bulunmuş ve tüm dünyanın oynadığı oyunda Türk Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aşağılayıp küçük düşürmeye çalışmışlardır. Bu kişilerin en uygun cezaları almalarını arz ediyorum.

u69QXi.jpg

ne kadar aptal bir toplum yetişti biri çıkar dine küfür eder,biri çıkar atatürke küfür eder,biri çıkar rus'a küfür eder,biri çıkar arap'a küfür eder.millet birbirin annesine ailesine küfür eder.böyle saygısız bir toplumun parçası olmaktan utanç duyuyorum.

Back
Top Bottom