Türk modları mı yabancı modlar mı ?

Türk modları mı yabancı modlar mı ?

• Türk modları

Votes: 33 33.3%
  • Yabancı modlar

Votes: 66 66.7%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

Burafbk said:
Hepsi Kodlama Yazılım Biliyor  :smile:

Ben yabancı olmaya gidiyorum.

Şakayı bırakırsak dediklerine katılmıyorum. Yabancı dediğimiz insanlara Türk de girer, Alman da girer, Etiyopyalı da girer. Durum böyle olunca daha çok ve daha iyi kaynak, dolayısıyla da daha iyi ürünler ortaya çıkıyor.

Dusk Voyager said:
buz said:
kesinlikle yabancı, çıkmayı başaramayan türk modları çıksaydı bile yabancı. pendor (senaryo ve detay), light and darkness (farklılık ve eğlence), the last days (modeller ve atmosfer)… türk değil uzaylı gelse bu modlardan daha güzelini yapamaz artık. bunlar birer klasik oldular ve dediğin gibi en çok oynadığımız modlar haline geldiler. yabancı modların bizimkilerden bi eksiği varsa o da ancak türkçe dil desteği olmayışıdır ki zaten ankette türk modlarını seçenler de bu sebepten seçmiştir. ben sadece azgad ve evlat modlarını hileyle bitirdim, ikisi de tırt. başka da türk modu oynamışlığım yok. keşke çıkmayı başaramayan türk modlarının isimlerini de yazsaydın. bence elvenpath modunun singleplayer’ı çıksaymış mükemmel bir mod olurmuş.
Sen şimdi kendi moduna tırt mı diyorsun yani?  :shock:
Anladığım kadarıyla Kaii'nin dalgasını geçmiş. Sen şöyle yapıyorsun diye. Ben böyle anladım.

Dusk Voyager said:
Sen şimdi kendi moduna tırt mı diyorsun yani?  :shock:
bu konu başlığına (Türk modları mı yabancı modlar mı?) bakarak tırt dedim ama kendi çapında eğlenceli mod aslında. =)
De Ngesiz said:
Anladığım kadarıyla Kaii'nin dalgasını geçmiş. Sen şöyle yapıyorsun diye. Ben böyle anladım.
yok be dalga geçmedim, klaii de evlat modu gözdemiz oldu yazmış zaten. oynadığı ve sevdiği türk-yabancı modları belirtmiş işte ne güzel, bence gayet faydalı bi yorum yapmış.

yabancı modlardada kötü çok var. iyilerde var.
türklerin modlarındada çok güzel çalışmalar var kötülerde.
ve zevkler farklılık gösterebilir.
light and darkness çok sevdiğim mod.
evlat azgat arkasından geliyor.
l. and darkness in 2. bölümünü bekliyorum yapılmasını.
ahhh anlasam şu mod yapma işinden bizdeki tüm tarihi modları bu tür görev ve senaryo ile bağlardım.
illa kral olmak tüm haritayı fethetmek olayı değil.öyle olsa bile bu görevlerle olması iyi olur.haydut bile olmayı açardım.onların hikaye ve senaryolarını bile yapardım.
ama işte anlamıyorum.

xrayboy said:
ahhh anlasam şu mod yapma işinden bizdeki tüm tarihi modları bu tür görev ve senaryo ile bağlardım.
illa kral olmak tüm haritayı fethetmek olayı değil.öyle olsa bile bu görevlerle olması iyi olur.haydut bile olmayı açardım.onların hikaye ve senaryolarını bile yapardım.
ama işte anlamıyorum.

Light and darknes mod degilki başka bir oyun zaten  :grin:  :oops: :oops:
Dediğiniz gibi çapulcu olma haydut olma güzel fikirler açıkçası tek evlat modunda gördüm ben. Aslında bu konu hakkında güzel bir tartışma yapılabilir düşünsenize çapulcu olup Kral Harlus'u kovaliyorsunuz  :lol: :lol: :grin:

Burafbk said:
xrayboy said:
ama işte anlamıyorum.

Light and darknes mod degilki başka bir oyun zaten  :grin:  :oops: :oops:
Dediğiniz gibi çapulcu olma haydut olma güzel fikirler açıkçası tek evlat modunda gördüm ben. Aslında bu konu hakkında güzel bir tartışma yapılabilir düşünsenize çapulcu olup Kral Harlus'u kovaliyorsunuz  :lol: :lol: :grin:
evet...kral harlus kovalanmazki tüm senaryolarda satıcı rolünü alıyor:smile:.yani haydutlar ile iş birliği yapan taraf olurdu harlus:smile:.diğerlerinin üzerine saldırtırdı haydutları. bu tür çalışmalar başka bir boyut katar oyuna.hatta sırf haydut işini enaryo ve görevlerini yapsak ve onu tüm modlara ekleyip tüm modlar ile bu yönü değerlendirilebilir...

Yabancı modlar iyi olarak daha çoğunlukta.Bizde iyi düşündüğüm cihat ve haçlılar var tabii en beğendiğim mod fakat yabancı modlara baktığımda 16th century floris mod pack laigle perisno Warsword Conquest Gekokujo Sands of Faith Özelliklede Full İnvasion 2(bunu denemenizi tavsiye ediyorum) bu modlar bizi daha yabancı modları sevmeye yönlendirecektir.Size tavsiyem modlardan ilk olarak cihat ve haçlılardan oynamaya başlayın.

Back
Top Bottom