Türk modları mı yabancı modlar mı ?

Türk modları mı yabancı modlar mı ?

• Türk modları

Votes: 33 33.3%
  • Yabancı modlar

Votes: 66 66.7%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

Ramazan Bey

Recruit
Gencler oy vermeden önce iyice düsünün bana göre yabancı modlar daha iyi çünkü bizim Türkler hep Osmanlı ya da Selçuklu modu yapiyorlar ama yabancılar ise farklı türden modlar yapiyorlar buna göre düşünün
Not: Oyladiginiz seyi neden oyladiginizi soyleyin

Yabancı, sana katılıyorum sadece "Osmanlı, Selçuklu ve diğer Türk devletleri" yazsaydın daha iyi olurdu çünkü modların %92 kadarı falan böyledir. Hiç alternatif tarih modu yok veya fantastik tarih veya oyunun grafiklerini değiştiren, ses efektlerini değiştiren, oynanışı değiştiren, yada çok güzel özellikler eklene bilir misal: Daha detaylı diplomasi, daha detaylı savaş, daha detaylı bir oyun! Ne zaman bunlardan bir kaçı Türk modlarında olur o zaman fikrim değişir.

Bir tane Türk modu gordum harita kalradya zirhlar rodok svadya veagir sarranid nord kergith zirhlari sadece kisilerin adi degismis ve ulkelerin o kadar

Senin "hep Osmanlı modları yapıyorlar" demenin sebebi aslında toplumun kafa yapısından kaynaklı, biraz da siyasiye giriyor. Herkesin böyle şeyler yapmaya kalkışması bununla açıklanabilir. Ama ciddi bir mod dersen HyperCharge'ın modu hepsini geçer. Ama bunlardan başka modlar da yapıldı ve yapılıyor, meraklanacak bir şey yok.
Bununla beraber kafanda bir mod varsa hem The Forge bölümü, hem de Mod Yapımı bölümü seni desteklemeye hazır olacak, buna emin olabilirsin.

Oylamaya cevap vermeyeceğim çünkü mod ile pek oynamıyorum

Boneless said:
Sadece light and darkness modunu oynaman yeter.

Kardeş zaten o moda laf yok efsane 4 defa bitirdim fakat hala aynı zevki veriyor. Bizim modlar içinde Evlat güzel cihat ve haçlılar ama karşılaştırırsak yabancı modlar daha kaliteli bizimkiler kulvarları biraz daha genişletse iyi olur bu arada warsword conquest modunu biliyorsundur o da efsane.

Ragnarossan said:
Boneless said:
Sadece light and darkness modunu oynaman yeter.

Kardeş zaten o moda laf yok efsane 4 defa bitirdim fakat hala aynı zevki veriyor. Bizim modlar içinde Evlat güzel cihat ve haçlılar ama karşılaştırırsak yabancı modlar daha kaliteli bizimkiler kulvarları biraz daha genişletse iyi olur bu arada warsword conquest modunu biliyorsundur o da efsane.
C&H'a laf yok ama evlat aşırı kötü bir çay için başımıza gelmeyen yok, hayır git başka yerden al çayı...

Back
Top Bottom