Türk Klanları Sancak Paketi | Son Güncelleme: 20/03/2015

Users who are viewing this thread

Wallpaper5.png
Son güncelleme : 20/03/2015

Eklenen klanlar alfabetik sıraya göre listelenmiştir.
Türkiye Native Klanlar Listesi'ndeki tüm klan başkan ve yöneticilerine sancak paketinde klanınızın sancağının yer alması için izin istenmiştir.
Bu pakette bulunan klanlar pakette kendi sancaklarının yayınlanmasına izin vermiştir.
Diğer yöneticilerin de cevabı beklenmektedir.Onlardan da olumlu cevap gelmesi halinde en kısa zaman içerisinde, yeni güncelleme de eklenecektir.

Eğer yeni güncelleme de klanınızında olmasını istiyorsanız aşağıdaki şablonu *gerektiği gibi doldurarak konu altına veya bana özel mesaj ile gönderiniz.
NOT:Hangi sancağın üstüne eklenmesini istiyorsanız belirtiniz.

Code:
Klan ismi:
Klan tag:
Sancak:
Eklenmesini istediğiniz yer:

NOT: Lütfen sancak dosyanızı .png uzantılı ve gerçek bayrak ölçütlerinde koyunuz

Önizleme:
YBYtNat.jpg
3AnJnKD.jpg
nD0JuZY.jpg
FIEb9ev.jpg
PUOAupL.jpg
PUOAupL.jpg
SGuNif4.jpg
93g4opy.png

Ekli Olan Klanlar

[3OA] 3 Ok Akıncıları
[Calaquendi] Calaquendi
[Chapels] Knights of Chapels
[ELN] Enlightening Notoriety
[Forsaken] Forsaken Knights
[KOS] Knight of Swan
[MoW] Master of Warriors
[RN] Revenge of Nobility
[RRush] Team Rush Rush
[SoD] Sentinels of Dragons
[SoE] Sons of the Emperor
[STF] Sober Tavern Fanatics
[SGaming] Sultans Gaming
[Teutonic] Teutonic Knights
[TheTurk] The Turk
[Vanaheimr] Guards of Vanaheimr
[Yabgu] Yabgular
[WTF] Wicked Tavern Fanatics
Son güncelleme 20/03/2015

Yükleme
Mediafire

Yardımları için Airelhach'a teşekkürler.

Duyurular said:
-Paket baştan hazırlanmıştır.[3OA] 3 Ok Akıncıları , [Calaquendi] Calaquendi , [Chapels] Knights of Chapels , [ELN] Enlightening Notoriety , [Forsaken] Forsaken Knights , [KOS] Knight of Swan , [MoW] Master of Warriors , [RN] Revenge of Nobility , [RRush] Team Rush Rush , [SoE] Sons of the Emperor , [STF] Sober Tavern Fanatics , [Teutonic] Teutonic Knights , [Vanaheimr] Guards of Vanaheimr , [Yabgu] Yabgular , [WTF] Wicked Tavern Fanatics , klanları eklenmiştir. (18/06/2014)
-Wicked Tavern Fanatics ve Revenge of Brothers eklenmiştir. (06/10/2011)
-Academy of Swan ve Osman Gazi Akıncıları eklenmiştir. (07/10/2011)
-Turkish Power ve Golden Horde eklenmiştir. (09/10/2011)
-Royal Squad bayrağı değiştirilmiştir. (13/10/2011)
-Chasing Glory vs Knight of Swan eklenmiştir. (20/10/2011)
-Moonrise Guards ve Fight for Honor eklenmiştir. (31.10.2011)
-House of Lancaster klanı eklenmiştir. (12.11.2011)
- 3 Ok Akıncıları, Osman Gazi Akıncıları, Turkish Power , Revenge of Brothers pasiflikleri veya kapalı olmaları nedeniyle sancak paketinden çıkartılmıştır. (04.12.2011)
- Anatolian Forces sancak paketine eklenmiştir. (04.12.2011)
-Rage Extreme ve Ehl-i Seyf klanları sancak paketine eklenmiştir.(09.01.2012)
-House of Lancaster ve Moonrise Guard sancak paketinden çıkartılmıştır. (14.01.2012)
-Teutonic Knights ve Power of the Legends sancak paketine eklenmiştir. (14.01.2012)
-Ehl-i Seyf klanının bayrağı güncellenmiştir. (14.01.2012)
-Saracens eklenmiştir. (17.01.2012)
-Wardens of the Realm çıkartılmıştır. (17.01.2012)
-Six Swans eklenmiştir. (11.02.2012)
-Royal Squad klanının bayrağı güncellenmiştir. (11.02.2012)
-Rage Xtreme , Golden Horde , Ehl-i Seyf klanları kapandıkları için çıkartılmıştır. (26.02.2012)
-Son Yeniçeriler'in bayrağı güncellenmiştir. (26.02.2012)
-Chaos Lords eklenmiştir. (26.02.2012)
Zenith of Zerk eklenmiştir. (30.03.2012)
Anatolian Raiders eklenmiştir. (30.03.2012)
Chasing Glory çıkartılmıştır. (30.03.2012)

İndiricem ama endişeliyim EU pack te var o sancaklara göremi hazırlandılar şimdi tam lazım olan bayraklar silinsin istemem. :roll:

Ekli diye belirtilen tüm klanlar var.Ekstradan tüm bayraklar oyunda kullanıldığı yerde.Eğer yabancı klanların sancaklarını istiyorsan maalesef, başlıktaki gibi Türk Klanları için yapılmış bir sancak paketi bu.

KLaupS ChamasK said:
KOS ve AOS'u da en kısa zamanda eklemelisiniz. :roll:

Guy Fawkes said:
Bu pakette bulunan klanlar, pakette kendi sancaklarının yayınlanmasına izin vermişlerdir.
Diğer yöneticilerin de cevabı beklenmektedir.Onlardan da olumlu cevap gelmesi halinde en kısa zaman içerisinde, yeni güncelleme de eklenecektir.

Önceden benzeri bir başlık açmıştım, o dönemler klan sancaklarını, klanların istediği yere yani orjinal kullandıkları yere ekliyordum. Sen 'random' bir şekilde mi koyuyorsun yoksa belirlenen yerdekilerle mi değilştiriyorsun ?

Elraen said:
Önceden benzeri bir başlık açmıştım, o dönemler klan sancaklarını, klanların istediği yere yani orjinal kullandıkları yere ekliyordum. Sen 'random' bir şekilde mi koyuyorsun yoksa belirlenen yerdekilerle mi değilştiriyorsun ?
Oyunda seçtikleri sancağın üzerine ekliyorum.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Bu akşam çıkacak olan yeni güncellemede eklenecektir, teşekkürler.

EDİT: Oyunda hangi sancağı seçtiğinize baktım, bayrağınız sy ile çakışıyor, farklı bir yere eklesem sizin için sorun teşkil eder mi?

Back
Top Bottom