Türk Klan Oyuncularının TW Geliştiricilerine Saygısızlığı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Asterodan cevap beklerken şu senin yazdıklarına da cevap vereyim. Sen de Astero gibi söylenmeyen şeylerin söylendiğini iddia ederek argümanlarına arka çıkmaya çalışıyorsun, yazık. İlk sayfada kurduğum argümana cevap verilmedi, yani geliştiriciye edilen hakaret diye bir şey ortada hala yok. Kendi şahsına edilen küfürleri klanına edilmiş gibi göstermeye çalışıp milleti arkana toplamaya çalışıyorsun, ancak yazılan şeyleri doğru düzgün okuyup anlasaydın o hakaretlerin sadece senin şahsına edildiğini kolaylıkla anlayabilirdin, ancak ya anlama kapasiten kıt ya da anlamak işine gelmiyor. Lütfen yalanlar ve kanıtsız suçlamalarınla insanları arkana toplamaya çalışma, okuduğunu anlayan kişiler senin ne kadar acınacak bir halin olduğunu anlayacaktır. Keşke kurduğunuz argümanları yalanlar yerine kanıtlarla destekleseydiniz de gözümdeki yeriniz azıcık da olsa yükselseydi, ancak gözümde hala düşük bir yerdesiniz.
Bu nasıl bir çırpınmak böyle? Daha fazla nasıl batmak için uğraşabiliyorsunuz anlayamıyorum. Klan liderin bana ve arkadaşlarıma "o.ç." dediğini kabul ediyor, ama birkaç kişiyi kastettim diye kıvırtıyor. Sen burada kanıt derdindesin madem istiyorsun orada yazdığım gibi bana ulaşırsan sana tüm kanıtları verebilirim. Anlamadığım nokta kendi liderin kabul ediyor sen hala kanıt istiyorsun bu da ayrı bir sorun değil mi? Ben sizden elbette savunma geleceğini biliyordum ama her şey ortadayken oraya buraya çarpıtarak kıvırarak bir savunma beklemiyordum. Keşke kendinizi herkese bu kadar rahat küfür edebilecek konumda görmeseydiniz. Gerçekten üzülüyorum, özel olarak ulaşmaya çalıştıkça hala seni eklemek zorunda değil diyorsunuz foruma yazınca niye ulaşmadınız diyorsunuz bu nasıl bir bakış açısı anlayamıyorum gerçekten. Liderinin cevabı zaten yeterince olayı açıklıyor dikkatli okumanı tavsiye ederim.

Bu nasıl bir çırpınmak böyle? Daha fazla nasıl batmak için uğraşabiliyorsunuz anlayamıyorum. Klan liderin bana ve arkadaşlarıma "o.ç." dediğini kabul ediyor, ama birkaç kişiyi kastettim diye kıvırtıyor. Sen burada kanıt derdindesin madem istiyorsun orada yazdığım gibi bana ulaşırsan sana tüm kanıtları verebilirim. Anlamadığım nokta kendi liderin kabul ediyor sen hala kanıt istiyorsun bu da ayrı bir sorun değil mi? Ben sizden elbette savunma geleceğini biliyordum ama her şey ortadayken oraya buraya çarpıtarak kıvırarak bir savunma beklemiyordum. Keşke kendinizi herkese bu kadar rahat küfür edebilecek konumda görmeseydiniz. Gerçekten üzülüyorum, özel olarak ulaşmaya çalıştıkça hala seni eklemek zorunda değil diyorsunuz foruma yazınca niye ulaşmadınız diyorsunuz bu nasıl bir bakış açısı anlayamıyorum gerçekten. Liderinin cevabı zaten yeterince olayı açıklıyor dikkatli okumanı tavsiye ederim.
Ne kadar bol ve kolayca Ad Hominem kullanıyorsun valla şaşırıyorum. Anlama kabiliyetinden bir şey beklememem gerektiğini tahmin ediyordum, zaten kanıtlamış oldun. Sana hakaret edildiğini inkar eden yok, benim gam vurduğum konu senin şahsına edilen hakareti klanına edilmiş bir hakaret olarak algılaman, liderimin ve benim bu konuyu (en az)2 kere açıklamamıza rağmen hala aynı şeyleri söylemeye devam ediyorsun ve beni çırpınmakla suçluyorsun. Ben şuan gayet rahatım, çünkü bu konuda haklı olduğumu biliyorum ve elimde bol bol kanıt var ancak sen yaptığın suçlamaları kanıtlarla desteklemek yerine ucuz Ad Hominem gibi tartışma taktikleriye kapatmaya çalışıyorsun, sanırım seni siyasetçi olmaya Trump yöneltti. Kendime yöneltilen hakaretlerin karışılığını vermeyi sonlandırarak senin kanıtsız argümanına zaten daha önceden yaptığım gibi güç ekleyeceğim. Liderimin açıklamasını senin aksine gayet dikkatlice ve anlayarak okudum, ve ne yazdığını anladım, ve yazdıklarıyla senin suçlamalarının alakası yok. Ayrıca bu paragrafla konuyu saptırdığını sanma, hala Asterodan ve senden kurduğum argümanlara karışılık bekliyorum. Hadi iyi bir aday adayı ol da bana mantıklı bir cevap ver.

Ne kadar bol ve kolayca Ad Hominem kullanıyorsun valla şaşırıyorum. Anlama kabiliyetinden bir şey beklememem gerektiğini tahmin ediyordum, zaten kanıtlamış oldun. Sana hakaret edildiğini inkar eden yok, benim gam vurduğum konu senin şahsına edilen hakareti klanına edilmiş bir hakaret olarak algılaman, liderimin ve benim bu konuyu (en az)2 kere açıklamamıza rağmen hala aynı şeyleri söylemeye devam ediyorsun ve beni çırpınmakla suçluyorsun. Ben şuan gayet rahatım, çünkü bu konuda haklı olduğumu biliyorum ve elimde bol bol kanıt var ancak sen yaptığın suçlamaları kanıtlarla desteklemek yerine ucuz Ad Hominem gibi tartışma taktikleriye kapatmaya çalışıyorsun, sanırım seni siyasetçi olmaya Trump yöneltti. Kendime yöneltilen hakaretlerin karışılığını vermeyi sonlandırarak senin kanıtsız argümanına zaten daha önceden yaptığım gibi güç ekleyeceğim. Liderimin açıklamasını senin aksine gayet dikkatlice ve anlayarak okudum, ve ne yazdığını anladım, ve yazdıklarıyla senin suçlamalarının alakası yok. Ayrıca bu paragrafla konuyu saptırdığını sanma, hala Asterodan ve senden kurduğum argümanlara karışılık bekliyorum. Hadi iyi bir aday adayı ol da bana mantıklı bir cevap ver.

Kanıt isteyen sensin ama hala bana ulaşmadın? Benim özel hayatımı buraya taşıyıp benim üzerimden yürümeye çalışman sana ne kazandırıyor? Bu kadar küçük görme bu kadar aşağılamaya çalışmak neden, buna neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Her şey gayet açık ve net, uzatılacak bir durum yok. Küfür eden kişiler özür dilesin ve bu rezillik bitsin. Daha fazla bir insana ailesi üzerinden edilen küfürleri savunmaya devam ederek küçülmeyin lütfen.

Kanıt isteyen sensin ama hala bana ulaşmadın? Benim özel hayatımı buraya taşıyıp benim üzerimden yürümeye çalışman sana ne kazandırıyor? Bu kadar küçük görme bu kadar aşağılamaya çalışmak neden, buna neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Her şey gayet açık ve net, uzatılacak bir durum yok. Küfür eden kişiler özür dilesin ve bu rezillik bitsin. Daha fazla bir insana ailesi üzerinden edilen küfürleri savunmaya devam ederek küçülmeyin lütfen.
lan hadri valla nası bekliyon ama birisi gelip bunlara laf atsın da tek başıma üstlerine yürümeyeyim diye apayrı 2 konuyu şuan aynı yerden konuşuyoruz sizin yanınıza başkalarını almadan bize yazmaya korkmanızdan

lan hadri valla nası bekliyon ama birisi gelip bunlara laf atsın da tek başıma üstlerine yürümeyeyim diye apayrı 2 konuyu şuan aynı yerden konuşuyoruz sizin yanınıza başkalarını almadan bize yazmaya korkmanızdan

İlk mesajımda belirttiğim gibi trollüklerinizi devam ettirmenizi istemiyorum. İnsanlara bu şekilde rahat rahat küfür edip ailelerine sövmenizi istemediğim için buraya ekledim. Keşke asarız keseriz istediğimize küfür ederiz kafasından çıkıp daha anlayışlı ve ortamı düşünecek bir tavır içinde bulunsanız. Şahsım için değil arkadaşlarıma, dostlarıma ve klanıma yapılan bu terbiyesizlik için bu yazılar yazıldı.

Bence bütün klanı suçlayacak bir durum yok ama Pipetin "Ben Allahım" ve "Allahını yere wurarım" yazılarını görünce benim de içim cız etti.
O yüzden geldiğinde bi kulağını çekicem Pipet.

Forumda özel mesajlarım herkese açık, ulaşmak istiyorsan oradan ulaşabilirsin. Kendi özel hayatını foruma taşıyıp sempati bekleyen sensin, burada kendinin suçlu olduğu bir konuda beni suçlama lütfen.Şahsına küfür edildiyse küfür eden kişi ile konuşursun ve onun cevabını beklersin, forumda clickbait başlıklarda kendini kurban gibi gösterip kişisel konuların için TW moderatörlerini kullanmaya çalışmazsın. 3 kere söyledim, ama hiçbir zaman argümanlarıma mantıklı bir karşı argüman sunamadın, ne beklediğimi bilmiyorum ama artık bir şey beklemiyorum. Ayrıca kimsenin zorla senden özür dileme gibi bir durumu yok, küçüklüğünde ne yaşadın bilmiyorum ama dünyanın merkezinde olmadığını artık anlaman gerek.

Oyunda kendi yaptığınız veya küfürü hak ettiğiniz hareket veya sözlerden sonra kimsenin size ağzını açmayacağını düşünerek küfrü yiyip yediremeyince bunları herkese duyurmaya çalışmanız ve bizim klanımıza karşı başka olaylardan kin tutan kişilerin akbaba gibi toplanıp klanımıza zarar verebileceklerini düşünmeleri ve tw moderatörlerini kişisel sorunların için boş yere meşgul edip ağlaman çok üzücü

turkish kawga cok fena. [Knights] ile geliştirici, aralarındaki tartışmayı mutlu bir şekilde çözmüş galiba neden bunun üzerine "ya abi bak adamlar bannerlorda sövüyor" diye konu açılıyor onu anlamış değilim. Ayriyeten yaptığın bu davranışın etik olduğunu söylemek pek mümkün değil. Eğer adamların davranışlarını beğenmiyorsan ilk önce bir uyar ardından ne yaparsan yap. Sen direk gidip açmışsın konuyu. Konunun olayı da eleştiri değil tamamen [Knights] ortamını kötülemek gibi duruyor.

Ek olarak: [Knights] güzel kılan

Konuda bütün her şeyi belirttim, hiç kimseye yönelik bir art niyetim olmadan bu konuyu sadece Türk toplumunu dış kaynaklara küçük düşürdüğü sebebiyle paylaştım, ayrıca üst üste bir oyun geliştiricisine hakaret etmesi de bir oyuncu olarak bende rahatsızlık uyandırdı, bir çoğunuz belki farklı algılayabilir bu durumu ama doğru bir hareket değil, bunu yapan klanın bütün oyuncularını kast etmedim sadece ekran görüntüsünde birlikte aynı sunucuda oynadığım kişileri kast ettim, umarım bu davranışınızı bir an önce bırakırsınız, gereğini yöneticilere bırakıyorum, ayrıca konu dışından saptığı için konuyu kilitliyorum.

Forumda özel mesajlarım herkese açık, ulaşmak istiyorsan oradan ulaşabilirsin. Kendi özel hayatını foruma taşıyıp sempati bekleyen sensin, burada kendinin suçlu olduğu bir konuda beni suçlama lütfen.Şahsına küfür edildiyse küfür eden kişi ile konuşursun ve onun cevabını beklersin, forumda clickbait başlıklarda kendini kurban gibi gösterip kişisel konuların için TW moderatörlerini kullanmaya çalışmazsın. 3 kere söyledim, ama hiçbir zaman argümanlarıma mantıklı bir karşı argüman sunamadın, ne beklediğimi bilmiyorum ama artık bir şey beklemiyorum. Ayrıca kimsenin zorla senden özür dileme gibi bir durumu yok, küçüklüğünde ne yaşadın bilmiyorum ama dünyanın merkezinde olmadığını artık anlaman gerek.
Bu kadar gerilip böyle saçma şeyler yazmana ne gerek var? Kimsenin zorla özür dilemesi gerekmiyor herkes kendine yakışanı yapar elbette. Bu şekilde karşılıklı bir şekilde konuşmak istemiyorum. Kanıt istiyorsan beni steamden eklersin ben sana kanıtları birbir yollarım hiç merak etme. Zaten alan birçok kişi oldu bile. Sen şunlara cevap verme demelerine rağmen güzelce cevap yazıyorum belki siz de objektif bakarsınız diye ama nafile. Gerçekten başarılar size, bol bol küfredin herkese zevk alın.
Ben şuan gayet rahatım

Bu kadar gerilip böyle saçma şeyler yazmana ne gerek var? Kimsenin zorla özür dilemesi gerekmiyor herkes kendine yakışanı yapar elbette. Bu şekilde karşılıklı bir şekilde konuşmak istemiyorum. Kanıt istiyorsan beni steamden eklersin ben sana kanıtları birbir yollarım hiç merak etme. Zaten alan birçok kişi oldu bile. Sen şunlara cevap verme demelerine rağmen güzelce cevap yazıyorum belki siz de objektif bakarsınız diye ama nafile. Gerçekten başarılar size, bol bol küfredin herkese zevk alın.
Ben sana kanıtlarını ulaştırabileceğin yolu söyledim, kullanıp kullanmamak sana kalmış. Başarı dileklerin için teşekkür ederim, artık seni ciddiye alamayacağım kusura bakma.

hadi göster küfrü lütfen
APcrnn.png

Çoğul ekinin doğru kullanmamanın sonucu;

benim orda kastettiğim SEN ve yanındaki 1-2 kişi yani klan üyelerinin çoğunu tanımıyorum zaten tanıdıklarımdan da aralarında tanıdığım ve sevdiğim adamlar da var onların zaten alındığını sanmıyorum alındılarsa kusura bakmasınlar onlara demediğimi bildiklerini sanıyorum zaten

ya arkadaşım sen cidden art niyetli bir no name'sin. oyun başından beri herkes adama şaka amaçlı bir şeyler yazıyordu bu adam da gaza geldi bunu yazdı doğru veya yanlış. ben adamın bunu şaka olarak algıladığına ve buna alınmadığına eminim çünkü bununla bir sorunu olsaydı ya adama bir şey derdi ya da adamı senin istediğin şekilde banlar veya banlatırdı değil mi? esprili bir ortamda geçen bir lafı cımbızla çekip al

Çoğul ekinin doğru kullanmamanın sonucu;

türkçe mi bu anlamıyorum?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom