Türk Klan Oyuncularının TW Geliştiricilerine Saygısızlığı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Çatışma modunda oynamış olduğum sunucuda [Knights] tagındaki oyuncuların bir başka oyuncular olan ve bu kişiler de aynı zamanda Taleworlds yetkilileri olan AVRC ve Sad Shogun isimli kişilere olan hakaretlerini gördüm, bu oyunu sevmek zorunda değilsiniz ama inanın bu yaptığınız hareketler gerçekten hiç hoş değil, 3-5 saat ile PC başında oturup insanlarla uğraşmak hiç komik değil, biraz olgunluğa erdiğiniz zaman yine yapmış olduğunuz bu hareketlerin ne kadar aptalca olduğunu günü gelince anlayacaksınız.

Raporlama sistemi henüz yapım aşamasında olduğundan ve bu tür dini, ailevi hakaretlerin yanlarına kalmamasını istediğim için konuyu şimdiden kanıtlarla beraber açıyorum. Adam akıllı multiplayer oynayan, topluluğa saygılı değerli oyuncular da bu zevzek arkadaşlara illaki rastlamıştır. Ben bile günde 4 vakit bu kişilerin soytarılığına rastlıyorsam vay halimize...

Umarım yöneticiler bu arkadaşlarla ilgili gerekeni yaparlar.

RNPnve.jpg

Iabwf5.jpg

wiVl7U.jpg

274yWK.jpg

dSKIcv.jpg

vQI1of.jpg

ud6pHb.jpg

3Johmq.jpg
[Knights] etiketli oyuncuların harici kişilerin bu olaylarla bir alakası yoktur.

sakalasirken-hamile-kalmak_433250.jpg
komiksin cidden knk şakalaştıgımızı bile anlamadıysan bu yazdıgımız şeylerden bilemicem yani bir tane hakaret yok o attıgın ss lerde abi sen türk müsün falan yazdıklarımızı ssleyip saygısızlık diye paylaşıyorsun xd

Başlığa büyük harflerle yazmışsın ama sslerin hepsini okudum hiçbir şey bulamadım bu sslerde ne var açıklar mısın? Ayrıca developların banlama ve mutelama yetkileri var eğer olay bu başlıktaki kadar dramatikse neden banlanmadılar veya mutelanmadılar bunu da açıklar mısın?

Başlığa büyük harflerle yazmışsın ama sslerin hepsini okudum hiçbir şey bulamadım bu sslerde ne var açıklar mısın? Ayrıca developların banlama ve mutelama yetkileri var eğer olay bu başlıktaki kadar dramatikse neden banlanmadılar veya mutelanmadılar bunu da açıklar mısın?
+1
adam oyun sırasında geçen muhabbetleri cımbızla çekip yüklüyor, her oyunu öyle yapsam ben burda adam kalmaz ha :grin:

Oyun içerisinde, ilk diyaloglardan sonra AVRC büyük ihtimalle ilgili kişileri susturdu. Çünkü yazdıklarına hiç cevap vermiyordu. Onlarla ilgili tek yazdığı şey "Yakında raporlama sistemi gelecek." şeklindeydi.

Oyun içerisinde, ilk diyaloglardan sonra AVRC büyük ihtimalle ilgili kişileri susturdu. Çünkü yazdıklarına hiç cevap vermiyordu. Onlarla ilgili tek yazdığı şey "Yakında raporlama sistemi gelecek." şeklindeydi.
madem öyle bişey yazdı adama türk olup olmadıgını sordugumuz kısım yerine oranın ss ini neden almadın

komik meme tebrikler :d senin bunları no namelikten çıkmak için yaptığının herkes farkında emin ol umarım çok fazla ciddiye alınırsın ve çok ünlü olursun böylece sonrası benim için daha keyifli olur :d

onu adam senin gösterdiğin sslerden birinde olan "report sistemi ne zaman gelecek" sorusuna cevap olarak yazdı :smile: o soran adam da bizim klanda zaten bizle ilgili yazmadı onu yani senin de bildiğin gibi :smile:

Adam developer zaten neden raporlama sistemine ihtiyaç duysun? Ayrıca "Yakında raporlama sistemi gelecek." sözünü bizim klanımıza bulunan ve ilk ss'inde raporlama sistemi ne zaman gelecek sorusunu soran kişiye karışılık yazdı. Lütfen daha iyi argümanlar sun.

İKİNCİ TERBİYESİZLİK
Maalesef bu [Knights] Klanının ilk vukuatı değil ayrıca ikinci bir trolleme vakasının yaşanmasını kesinlikle istemiyoruz. House Black olarak bize edilen hakaretleri biz moderasyona iletmek için hazırlık yapıyorduk. Ancak bu konunun TW Yöneticilerine ulaşacağından emin olduğum için buraya gerekli eklemeyi yapmak istiyorum. Knights Klanının lideri Kira Kozo ve yanındaki üyesi Hisoka, House Black üyelerine ağza alınmayacak hakaretler ve tehditlerde bulundular. Bu terbiyesizliğin ve ailevi değerlere küfür etmenin telafisi istedik. Şahsıma yapılması kişisel olarak çözebileceğim bir konuydu ancak onlarca kişilik bir BannerLord oyuncu kitlesinin bulunduğu bir arkadaş topluluğuna bu denli hakaret edilmesi ahlaksızlığın son noktasıdır. Gerekli ss'ler şahsımda mevcuttur TW Yöneticilerine dosya halinde iletilecektir. Maalesef ki bir klan üyesi vasıtasıyla gerçekleşen konuşmalar bu ortamda kendilerini abi olarak görüp "tek yumrukta seni indirir" diyebilecek kadar gözü dönmüşler ve buna fırsat verenler, yeniden klan kurarak ortama musallat olmuş durumda. Başta TW Yöneticileri, moderasyon ve diğer klan liderleri ile oyuncularının bu durumu göz önünde bulundurmasını özellikle rica ediyorum. Hem bizim yıllardır beklediğimiz oyunu geliştirmeye çalışanlara, tw yöneticilerine yapılan bu saygısızlık, hem de House Black olarak bize edilen ailevi küfürler için özür dilenmesi ve pişman olduklarının belirtilmesini istiyoruz.

İKİNCİ TERBİYESİZLİK
Maalesef bu [Knights] Klanının ilk vukuatı değil ayrıca ikinci bir trolleme vakasının yaşanmasını kesinlikle istemiyoruz. House Black olarak bize edilen hakaretleri biz moderasyona iletmek için hazırlık yapıyorduk. Ancak bu konunun TW Yöneticilerine ulaşacağından emin olduğum için buraya gerekli eklemeyi yapmak istiyorum. Knights Klanının lideri Kira Kozo ve yanındaki üyesi Hisoka, House Black üyelerine ağza alınmayacak hakaretler ve tehditlerde bulundular. Bu terbiyesizliğin ve ailevi değerlere küfür etmenin telafisi istedik. Şahsıma yapılması kişisel olarak çözebileceğim bir konuydu ancak onlarca kişilik bir BannerLord oyuncu kitlesinin bulunduğu bir arkadaş topluluğuna bu denli hakaret edilmesi ahlaksızlığın son noktasıdır. Gerekli ss'ler şahsımda mevcuttur TW Yöneticilerine dosya halinde iletilecektir. Maalesef ki bir klan üyesi vasıtasıyla gerçekleşen konuşmalar bu ortamda kendilerini abi olarak görüp "tek yumrukta seni indirir" diyebilecek kadar gözü dönmüşler ve buna fırsat verenler, yeniden klan kurarak ortama musallat olmuş durumda. Başta TW Yöneticileri, moderasyon ve diğer klan liderleri ile oyuncularının bu durumu göz önünde bulundurmasını özellikle rica ediyorum. Hem bizim yıllardır beklediğimiz oyunu geliştirmeye çalışanlara, tw yöneticilerine yapılan bu saygısızlık, hem de House Black olarak bize edilen ailevi küfürler için özür dilenmesi ve pişman olduklarının belirtilmesini istiyoruz.
eğer ortada bir hakaret var ise bunu steam üzerinden ettik bak bakalım forumda size hakaret etmiş miyiz istediğin kadar zırlayabilirsin millete sonuç olarak fse de insanlara küfür edip ban yiyen biz değiliz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom