[Türkçe-Yama Çalışması-İPTAL]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

CanSultan

İPTAL

Sebebini soracak olursanız gta 5'in çevirisine katılıyorum çevirmen arkadaşları beklerim.

Konuyu kilit

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,304770.0.html

Arkadaş Türkçe yama istiyordu,iyi olmuş,kolay gelsin

Beyler Bayanlar Yanlız Oyunun 1.serisinde türkler kırımlar tatarlar litvanyalı tatarlar vardı.Şimdi fransızlar ve başka ırklar var.Yani bizim türk edası oyunda yok bende ona göre çeviricem yani oyun sırasında türkl la bu diyebileceğiniz hiç bişi yok.

CanSultan said:
Beyler Bayanlar Yanlız Oyunun 1.serisinde türkler kırımlar tatarlar litvanyalı tatarlar vardı.Şimdi fransızlar ve başka ırklar var.Yani bizim türk edası oyunda yok bende ona göre çeviricem yani oyun sırasında türkl la bu diyebileceğiniz hiç bişi yok.
Bunu zaten herkes biliyor :grin:
Bide bilmediğim kelimeleri Goker e sormanı öneririm

Çevirilecek yerleri paylaşırsan çoğu kişi, emin ol yardım edecektir. Kolay gelsin, iyi çeviriler.

Klai said:
Çevirilecek yerleri paylaşırsan çoğu kişi, emin ol yardım edecektir. Kolay gelsin, iyi çeviriler.
İş uzun sürcek bu native'nin içindeki menus.txt gibi dosyalardan ingilizce metni alıp sonra kendimiz bi tr dosyası oluşturacağız yani tek kişilik iş zor olur bu gece çeviririm

Kesinlikle çevirisini yapmanı tavsiye etmiyorum çünkü birçok oyuncu bunu resmi çeviri sanabilir Taleworlds'te konuyu açtığın için. Ayrıca zaten yapımcılar Türkçe çevirisini mutlaka yapacaktır, biraz zaman tanıyın adamlara.

Redstone Knight said:
Oyunun adı Mount and Blade With Fire and Sword 2 değil  :neutral:. Sadece Caribbean !
Oyunu Fith Fire and Sword'u yapan adamlar yapıyormuş yani kısmen böyle denebilir.

Størtbeck said:
Black Dead said:
Redstone Knight said:
Oyunun adı Mount and Blade With Fire and Sword 2 değil  :neutral:. Sadece Caribbean !
Oyunu Fith Fire and Sword'u yapan adamlar yapıyormuş yani kısmen böyle denebilir.
Hayır Wfas'ı Sich studio yaptı bunu Snowbird.
Beyler durun armağan abi bi mail atayım bide serdar mıydı bilmiyorum bi koçdemir vardı ona sorayım

Türküm:D said:
başarılar :grin:
CAnım çıkıyo bilmiyorum yardı kesebilirim oyunda şehir,hanlar,köylere girmiyoruz yok öyle yerler multiplayer'da yok çok köyü oyun bi warbanddan daha fazla kaplıyor grafiklerde o kadar iyi değil sadece renkler birazdaha canlı warbanddaki gibi mat değil gerçi waband daha iyi

Türküm:D said:
o zaman bu oynu indiririm

Soru: Osmanlı varmı :grin:
tabiki yok :smile: 1.sürümde kırım vardı diye koymazla ispanya ve fransa var benim bildiğim şimdilik

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom