Türkçe Roleplay Modları Önerir Misiniz?

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

soytari041

Recruit
Best answers
0
Arkadaşlar forumda yeniyim ve ilk konum. Öncelikle yanlışlarım varsa özür dilerim şimdiden.

Warband'ı single(tek oyunculu) oynuyorum. Roleplay (Rol yapma) seviyorum ancak Warband'da Skyrim'de olduğu gibi RP modu pek bulamadım. Belki ben gözden kaçırmışımdır diye sormak istedim.

İlla savaşa girmek zorunda olmadan, bir köye yerleşip, hayvancılık yapıp, etini pazarda satıp, para kazanıp, arazi veya dükkan alınabilen modlar varsa paylaşır mısınız?

Bir de şehirlere, hanlara ve köylere daha çok nüfus ve daha çok ev ekleyen modlar var mı? Örn.: köye saldırıyorum 50 kişi ile savaşıyorum. Ama aynı köye normal zamanda düşman olmadan gidince köyde 5 kişi dolaşıyor ve 3 bina var. Bunu gerçekçi hale getirecek modlar varsa lütfen önerin.

Ayrıca modlar Türkçe olursa çok iyi olur. Farklı bir dilde diyalog olmayan modları da kullanabilirim tabi.

Şimdiden teşekkürler!

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Best answers
0
İlla savaşa girmek zorunda olmadan, bir köye yerleşip, hayvancılık yapıp, etini pazarda satıp, para kazanıp, arazi veya dükkan alınabilen modlar varsa paylaşır mısınız?
Böyle bir mod yok diye biliyorum.

Yine de herhangi bir mod yüklemeden yalnızca kendinizi koruyup, kollayacak sayıda adam alıp ticaret yapıp, işletme açabilirsiniz.

Bu arada konuyu yanlış yere açmışsın.