Türkçe Forum Düzenlemesi

~Mikail

Count
WBWF&SNWM&B
Best answers
0
Görüntü olarak nasıl göründüğü konusunda kararsızım ama en azından bölümlerin yanına - ile eski isimlerini yazmanız bölümlerin ne olduğunu anlamamız açısından daha iyi olmuş diye düşünüyorum.

Courage

Global Moderator
WBNWM&BWF&S
Best answers
0
Arkadaşlar, şu an için bölüm adlarını deneme yanılma yoluyla değiştiriyoruz. Geri dönüş ve önerilerinize göre tekrar değerlendirmeler yapabiliriz.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Ben olumsuz puan verdim. Aşırı uzun ve karışık oldu böyle. Forum listesinde sığmıyor altforumlar. Ecnebilerinki gibi olsun tamam ama üzerinde çalışmak gerek.

Thermicias

Squire
Best answers
0
Dörtyol Hanı adına konuşayım: Adı zaten özel olduğu için ekleme yapılmasına gerek yoktu diye düşünüyorum.

Edit: Ama diğerlerine artı puan verdim valla

Kurnαz

Sergeant Knight at Arms
Best answers
0
Thermicias said:
Dörtyol Hanı adına konuşayım: Adı zaten özel olduğu için ekleme yapılmasına gerek yoktu diye düşünüyorum.
Buna katılıyorum. Ek olarak eski adlarıyla beraber çok uzun olmuş. Eski isimleri olmadan da anlaşılır hangi bölümün ne ile alakalı olduğu. En fazla içine girer bakarsın.

Hobeto13

Section Moderator
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Noktalama konusunda halen düzgün ileti atmamakta ısrar eden üyelere daha caydırıcı yaptırımlar uygulamanız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü halen ısrarla klavyeye rastgele basarak ileti attığını sanan üyeler var. İletileri sadece kirlilik yaratıyor.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Adı değişen altforumların açıklamasına yazılabilir eski adları. Değişim güzel aslında. Ama forum şablonunda yabancı bölümler gibi olmuyor uzun isimler burada. İyice uzun ve karışık gözüküyor. Daha sade, daha anlaşılır, daha minimalist düzenlemeler kullanıcıların genel profiline uyum sağlar diye düşünüyorum.

Erozbey

Duke
WBNWWF&SM&BVC
Best answers
0
Neden yazılsın ki? Atom parçalanmadı. Alt tarafı isimler değişti. Başlıkların altında zaten eski açıklamalar var. Ha hala anlaşılmayacak kadar size zor geliyor girin konuya bakın. Daha sade, daha anlaşılır seçenekler de genelde İngilizce oluyor. Türkçeye geçişi zor veya çirkin gözüküyor. Siz bunları düşünene kadar zaten yönetim düşünmüştür bunları.

Afrandez

Marquis
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Bu arada Kalradya Kütüphanesi diyorsunuz ama Kalradya'nın bir coğrafi bölge olduğunu hesaba katarsak kütüphaneler demek daha doğru olur.
Mantıksal olarak.

Suqlat

Count
WBNW
Best answers
0
Afrandez said:
Bu arada Kalradya Kütüphanesi diyorsunuz ama Kalradya'nın bir coğrafi bölge olduğunu hesaba katarsak kütüphaneler demek daha doğru olur.
Mantıksal olarak.
İsim olarak güzel durmuyor tontişim. Yoksa Kalradya'nın coğrafi bölge olduğunu moderatörler'de biliyor.
Mantıksal olarak.

Kalradya kütüphanesi güzel bence.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Kütüphane'nin kıta adı olması hoş değil ama. Asya Kütüphanesi, Avrupa Kütüphanesi, Afrika Kütüphanesi falan. Şehir adı da fazla basit kaçar. Bilge Bişibişi Kütüphanesi olabilir. Prof. Dr. Harlaus Kütüphanesi. :lol:

TiagS

Baron
WBNWWF&SM&BVC
Best answers
0
Praven pis svadyalıların şehridir. Ben sevmiyorum değiştirilsin atölye ismi.

Hakany

Master Knight
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Konu Dışı, kobu dışı olarak kalsın lütfen elim alışmış mobilde direk alta basmaya. Gözüme tuhaf geliyor yine de.  :facepalm:

Courage

Global Moderator
WBNWM&BWF&S
Best answers
0
Eski forum düzenini karşılaştırmak isteyenler için resim atıyorum.
2016 sonlarına ait fakat o dönemden bu yana kategori olarak bi değişim yapmamıştık, bir fark yok diyebiliriz son düzenlemeler öncesi adına.