[Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

Users who are viewing this thread

Dickplomacy Türkçe Çeviri

Çeviri 2 kez yapılmaya çalışıldı ve hepsi iptal edildi, artık iptal edilmemek şartıyla çevirmeye başlayacağım.

İlerleme Yüzdelikleri
Dialogs.csv | %83
Troops.csv | %100
Factions.csv | %100
Skins.csv | %100
Skills.csv | %100
Quick_strings.csv | %70
Quests.csv | %100
Party_templates.csv |%100                               
Parties.csv | %100
Item_modifiers.csv | %100
Item_kinds.csv | %100
Info_pages.csv | %85
Game_strings.csv | %100
Game_Menus.csv | %100

Emeği geçenler
Cpt. Tlgklz
Nømiral
Son güncelleme | 14 Kasım

Çeviriyi tek ben yapıyorum bu yüzden biraz daha geç gelecek.

Türkçe çeviri indirme linki :
Çok az kaldı

18+ MOD

Öncelike modu çevirdiğin için emeğine sağlık gördüğüm kadarıyla %87 gibi bir kısmı tamamlanmış,bu versiyonunu paylaşabilirmisin tamamını çevirene kadar sana zahmet uzun süredir bekliyoruz :smile:

Dostlar, yanıtlarınız için teşekkürler. Çeviriye tekrar başladım ilerlemede sıkıntı yok lakin daha hızlı ilerlemek için vereceğim 1 dosyanın belirli belirlediğim kısmına yardım edebilecek varsa dmden yazsın.

Selamlar, açık şekilde konuşacağım bilgisayara format attım. Yedeklere çeviri dosyasını koymayı unutmuşum kısacası çeviri yandı, neden çok geç kaldı derseniz sınavlar yüzünden.

İlginç, çeviri yapanların çoğu oyun- mod fark etmiyor üstesinden gelemediklerinde "pc yandı,hdd çöktü,laptopum çaya düştü,format attım yedeklemeyi unuttum" gibi gibi bahane üretiyorlar hep. Arkadaş birinizde artık farklı bir bahane bulun hep aynı bahane olmaz bence. Yaratıcı olun biraz bahane konusunda

bekletmesini ben de doğru bulmuyorum ancak adam gönüllü yapıyor. çeviriyi bitirince kalkıp satmayacak. isterse buraya hiçbir şey yazmayabilir. ancak bilgilendirme gereği duymuş. durumunu belirten adama kalkıp yalan söylüyorsun demek, bilemedim. beklemek zorunda değilsin yani.

Back
Top Bottom