Tüm TaleWorlds ailesine özür dilerim.

Users who are viewing this thread

wolf12

Recruit
Bundan yıllar önce ben, korsan oyun alan hatta ve hatta bu forumda ''mmates'' isminde Mount and Blade'nin korsan sürümünü paylaşan biriydim. Komik geldi dimi :smile: Yapımcısının forumunda korsan linki atmak  :mrgreen: . Banlanınca epeyce küfürde etmiştim. Ozamanlar hiçbir emeğe saygı göstermeyip sahte alan biri olarak kendimden utanç duyuyorum ve burada paylaştığım o aptalca konu yüzünden tüm Taleworlds yapımcılarından forum modlarından ve forum üyelerinden özür diliyorum. Yıllar sonra aklıma geldi peki neden ?
Çünki bende bir amatör oyun yapımcısıyım. Saygının ve desteğin ne kadar önemli olduğunu gördüm. Merak etmeyin tüm serinin orjinal sürümünü çoktan aldım bir özür olarak :smile: Belkide hatırlayanlar olacaktır bu aptallığımı :smile: .

Neden bilmiyorum ama bunu yazma isteği duydum. Herkese iyi geceler.

bpuser said:
Canın sağolsun kardeş senin sayende fakirler de oyundan zevk aldı :grin:

Yanlış anlaşılmasın korsan sürümünü ben üretmedim  :lol: Fakirler faydalanamadı malesef. 10 dakika sonra konum silinmişti :smile: .

wolf12 said:
bpuser said:
Canın sağolsun kardeş senin sayende fakirler de oyundan zevk aldı :grin:

Yanlış anlaşılmasın korsan sürümünü ben üretmedim  :lol: Fakirler faydalanamadı malesef. 10 dakika sonra konum silinmişti :smile: .
Bu konuda fakirler yararlansın diye yapacağın en güzel iş çekiliş yapmaktır.
Halâ aklında varsa yardım yaparsın. Gönlün rahat olur biter :grin:

Back
Top Bottom