Tüm krallıklar yok oldu yardım

Users who are viewing this thread

murat889

Recruit
Merhaba arkadaşlar, ben oyunda yeniyim daha önceki versiyonunu hiç oynamamıştım o yüzden bilgim yok. Oyunda 2. günüm ve Vlandiya tüm düşman krallıkları ve yerleşkeleri almış durumda. Bende tek başıma yağma vs yapamıyorum yapsam bile kalabalık bir şekilde gelip ordumu yok ediyorlar. Bu yüzden şu anlık Vlandiyanın hizmetine girdim ama her yer yeşil düşman yok, senaryo nasıl ilerleyecek bir bilgisi olan var mı? Bu arada sancak görevini yaptım sancağı Vlandiyaya teslim ettim komployu engelle görevi var fakat ne yapacağımı bilmiyorum.

Bu durumda Vlandiya ya düşman olmak zorundasın ona katılmanın bir anlamı yok bence :smile: İyi şanslar ek olarak oyunun bir senaryosu yok her oyuncu kendi senaryosunu çiziyor sana kalmış vlandiya ya ait bir kılıç mı olmak istersin yoksa tüm dünya ya diz çöktürüp insanların korkudan adını sayıklatmak mı sana kalmış. İstersen tüccarda olabilirsin istersen haydut olup köyleri yağmalayabilirsin

O zaman sancağı vermeden önceki save dosyasına gidip kendi krallığımı kurayım en iyisi. Yoksa bu gidişle hiç bir şey olmayacak :smile: Teşekkür ederim cevabın için.

Ben bu sancak görevine takmıştım kafayı o yüzden sürekli lordlarla görüşmeye çalışıyordum arada da para kazanmak için atölye aldım tabi. Zaten batı, güney imparatorlukları yıkılmıştı kutzait ve aserallar kalmıştı tek. Sonra bir baktım valla hepsini almışlar bir şeyde yapamadım ben kutzait emrine girmiştim ilerleriz diye adamlar soldan sağa doğru aldılar.

Evet maalesef bende böyle olunca youtube'a baktım oynayanlarda harita ne alemde diye yayıncılarda her şey orantılı şu ana kadar bir yerde yanlış mı yaptım bilmiyorum.

Back
Top Bottom