Tüm Hileler ve Küçük "Trick"ler

Users who are viewing this thread

evet ben demo sürümünü oynuyorum emir kipi kullandığım içinde özür diliyorum herkesten!

<deniz> said:
Kabraxis said:
Aslında sen keşfettin gibi duruyor. Ben de "birkaç" tane daha keşfettim. Hepsini ekliyorum.

Fisheye once davranmis: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,364.msg199079.html#msg199079

yabancı forumlarda pek takılmadığım için görmemiştim  :cry:

çok tenk yu çok tenk yu!! radoghir castleyi ben ve borcha (aslında borcha 1 adamın yanına bile gelemeden düştü ama boşver :grin: ) ele geçirdik! hemde ben lvl 3 ken! (7 olmama 3 exp cik kaldı savaşların sonunda!) ve benimkisi tam değil daha! sadece o weapon propercities i 450 yapıtım hepsini bide ctrl h ile yendim! ben savaş sonrası rehine ler için prisoner managemeti 1 den 2 yaptım ama sonda 20 tane prisoner çıktı  :lol: :shock:  bide bir hazine vermişler!!!  :smile: :twisted:    :cool: :cool: ŞİFRELERİN GÜCÜ!!! bu arada babamı ikna ettim oyunu alcaz!!!  :cry: bunlar mutluluk gözyaşları  :grin:

Ay dislayk yu. Du yu tink tet yusing sac e damb lenguic meyks yu luk simarter ten yu ar? Yu nov vat? Ekculy yu ar nat vort ensviring.

<deniz> said:
Ay dislayk yu. Du yu tink tet yusing sac e damb lenguic meyks yu luk simarter ten yu ar? Yu nov vat? Ekculy yu ar nat vort ensviring.

Plis dont spik ingliş. bat niys diyalok!!!111

Peki bütün modlarda geçerli oluyormu bu tickler :?:
Eğer oluyorsa savulun kötüler iyilerin dostu geliyor

oyunun basinda sectigimiz,"no quit without saving" vs.(tam hatirlamiyorum)secenklerinden herhangi birisini secilirse durum degisiyor mu?

Kabraxis said:
Aşağıda Mount and Blade'deki tüm hileleri ve nasıl kullanacağınızı bulacaksınız. (Bu liste oyunun tam sürümüne sahip olduğunuz varsayılarak hazırlanmıştır. Kendi keşfettiklerimi yıldız (*) ile işaretledim.

***"Savaş sırasında" ibaresini kaldırmak için, hileleri renklendirdim. Hileler, başlığı MAVİ olanlar dünya haritasında, KIRMIZI olanlar Aksiyon ekranında (Savşta, şehir içinde vb.), ve YEŞİL olanlar bilgilendirme ekranlarında olmak üzere üçe ayrıldı.

Hileleri Aktif Hale Getirme
Oyunun açılış menüsünde, "Configure" kısmında, "Game" sekmesi altında "Enable Cheats" yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ardından "OK"e basıp, normal yoldan oyununuza girin.

Hileler

1000 Denar kazanma
Inventory ekranında CTRL+X

1000 exp. kazanma
Character ekranında CTRL+X

Askerlere 1000 exp. kazandırma
Party ekranında grubu seçtikten sonra CTRL+X. Exp. gruba eşit dağıtılır.

Companion’lara 1000 exp. kazandırma
Companion’a “Tell me about yourself” dedikten sonra CTRL+X

Weapon Proficiency kazanma
Character ekranında CTRL+W (Zekeriya Erkan keşfetti, ama banlandığı için teşekkürlerimizi iletemiyoruz.)

Dünya haritasında ışınlanma
Gitmek istediğiniz yeri hedefleyip CTRL+Sol Mouse Tıkı

Dünya haritasında zamanı hızlı geçirme
CTRL+Space

Dünya haritasının tümünü görme
CTRL+T

Savaş sırasında can doldurma
CTRL+H

Düşman öldürme
CTRL+F4*

Bullet-Time!!!
F9 (Caravan keşfetti)

Karakteriniz Yapay Zeka Kontrolüne Geçer
CTRL+F5 (murat93 Keşfetti)

Savaşı Durdurma
F8*

Atı Şaha Kadırma
CTRL+R*

Zoom Out
~ (Tilde, klavyenin sağ üstünde, ESC'in altında, "konsol" tuşu olarak ta bilinir [é].)

First Person
F6 (Oki1258 önerdi)

Soruyu değiştiriyorum: Acaba Python ile bu hile tuşlarının bazılarını değiştirme imkanı var mıdır?

Ya bu şifreler bende işliyodu artık işlemio Arena Explesion Diye bişi yükledim ondan olabilirmi?

:roll: :roll:

murat93 said:
evet ütün modlarda geçerli bu hileler(tabi hileleri aktif hale getirmeyi unutma)

niye boyle bir "quote" ihtiyaci hissettin ki?

belki de yeni versionda calismiyolardir ben hic denemedim sahsen.

Yenisinde benim denediklerim:
ctrl+f4 çalışıyor
ctrl+x (inventoryde) çalışıyor
ctrl + sol tuş (haritada) çalışıyor
ctrl + boşluk (haritada) çalışıyor

trial'da  denar şifresi işlemiyor.
ctrl + t (bütün haritayı görebilme)
ctrl + space(zaman geçmesi)
ctrl + sol tuş (istediğiniz yere gitmek için) 
bunlar yalnız işliyor bulduğum kadarıyla 0,800 versiyonda  trial'da.  :neutral:(denar şifreside olsaydı :grin: )

Back
Top Bottom